اورگان اعلام وضعیت اضطراری با 14 مورد از Coronavirus تایید

اورگان تبدیل شده است آخرین وضعیت در ایالات متحده اعلام وضعیت اضطراری بیش از شیوع کروناویروس پس از هفت مورد جدید از COVID-19 کشف شد.

اورگان دولتی کیت براون (D) با اعلام این خبر در ماه مارس است. 8 پس از اورگان اقتدار بهداشت (OHA) شناسایی هفت مورد جدید از COVID-19 آوردن مجموع به 14. هیچ مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده در کشور تا کنون.

“نه روز پیش به من اعلام کرد که ما تا به حال اورگان برای اولین بار مورد COVID-19 coronavirus. در اواخر عصر روز گذشته به ما آموخته هفت مورد جدید در اورگان آوردن تعداد مورد در کشور ما به 14. من درک می کنم که این خبر بسیار مورد. من می خواهم به تکرار چگونه به طور جدی ما در حال بدست گرفتن این وضعیت” براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

“من به مشورت با اورگان بهداشت اقتدار و من اعلام وضعیت اضطراری به مطمئن شوید که ما قادر به سرعت استقرار پرسنل و منابع لازم برای رسیدگی به کروناویروس در اورگان است.”

وضعیت اضطراری که در اثر باقی می ماند برای مدت 60 روز اما می تواند تمدید می دهد اورگان اقتدار بهداشت و دفتر مدیریت اضطراری همه منابع در دولت اختیار برای جلوگیری از گسترش این coronavirus دموکراتیک فرماندار گفت.

“به طور خاص, آن را فعال اورگان ذخایر اضطراری مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. این امر به ویژه مهم است زیرا از موارد شناسایی شده در مناطق روستایی اورگان است. آن را آنلاک حمایت ارزشمند برای کمک به بهداشت عمومی محلی مقامات.”

هفت مورد جدید یکشنبه اعلام کرد در انتخابات گفت: هیچ کدام به ترتيب مربوط به مسافرت های بین المللی. این موارد جدید هستند در نتیجه جامعه گسترش و یا فردی را از آمدن به تماس با کسی که در حال حاضر با این ویروس آلوده.

از مارس. 8 تعداد coronavirus-ارتباط مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا در ساعت 22 با بیش از 550 نفر تست مثبت برای این ویروس در سراسر 34 ایالت و ناحیه کلمبیا—از جمله 70 که عودت از ووهان و الماس شاهزاده و شاهزاده خانم کشتی های کروز.

با این حال مقامات بهداشتی می گویند خطر ابتلا به آمریکایی ها ابتلا به ویروس “کم باقی مانده است” و توصیه کرده اند که مردم برای کمک به محدود کردن گسترش این بیماری به طور منظم و به طور کامل شستشو دست و ماندن بیش از 1 متر (3 فوت) دور از کسی که بیمار است.

کسانی که علائم خفیف باید خود منزوی در حالی که دوره نقاهت و کسانی که دچار تب و سرفه و مشکل در تنفس باید به دنبال توصیه های پزشکی به سرعت اما باید مخاطب خود ارائه دهنده سلامت در پیشبرد و اطلاع رسانی به آنها را از هر گونه سفر اخیر یا تماس با مسافران است.

از 22 مرگ و میر در اکثر رخ داده در ایالت واشنگتن است که گزارش شده در مجموع 18 مرگ و میر; فلوریدا گزارش مرگ دو نفر در حالی که کالیفرنیا گزارش شده یکی است. در روزهای اخیر کانزاس میسوری و ناحیه کلمبیا اعلام کرد اولین مورد از این ویروس است.

واشنگتن و فلوریدا و کالیفرنیا میان ایالات متحده برای اولین بار به اعلام اورژانس پس از مدت کوتاهی پس از کنتاکی, New York, مریلند و یوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de