دهلی نو: هر دو مجلس پارلمان را دیدم پر سر و صدا شروع به اولین هفته از بودجه جلسه با مخالفان اعتراض به کا و پیشنهادی NRC این حوادث تیراندازی در شاهین باغ, حمله به دانش آموزان در JNU و جامع Millia اسلامی و التهابی گلی maaro سخنرانی BJP نمایندگان مجلس در دهلی نو برگزار شد. در حالی که Rajya سبها موکول شد-ed برای بخش عمده ای از روز و بدون کسب و کار انجام شده در خانه به عنوان اپوزیسیون خواستار بحث و گفتگو در CAA-NRC تحت حکومت 267 که صندلی اجازه نمی دهد که Lok سبها شاهد جنگ لفظی بین خزانه نیمکت و مخالفان.

عمده ای داد و بیداد دیده می شد در Lok سبها ” به عنوان اعضای رهبری کنگره بارها و بارها مختل رسیدگی ایستاده در چاه و بالا بردن شعارهای مانند “گلی maarna گروه karo” و “sharam karo” به عنوان و هنگامی که وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur تلاش برای پاسخ به سوالات در وزارت خود در طول ساعت سوال.

مخالفان نیز دست به اعتصاب لحظه ای بی جی پی MP, Parvesh ورما گل رز برای شروع بحث در این حرکت با تشکر از رئیس جمهور را به آدرس. بعد کنگره MP Gaurav Gogoi گفت که “اگر کمیسیون مستقل انتخابات را پیدا کند و او را به اندازه کافی به صحبت می کنند و ممنوعیت او چرا باید مخالفت با گوش دادن به او را؟”

اسپیکر Om Birla سعی در دخالت کرد و گفت اظهارات نمایندگان مجلس و خارج مجلس مطرح نمی تواند در داخل خانه و اعضای خانواده باید یک “اشتباه سابقه”. مخالفان اما نه خرد شدن و رفت.

بی جی پی را Ramkripal Yadav صحبت از “tukde-tukde” باند و چگونه آنها خراب جو است. او همچنین در مورد امکان یک “دست خارجی” در “توطئه برای شکستن ملت”.

آقای Gogoi بعد در زمان دولت برای سیاست های خود و نگرش نسبت به اعتراضات و مخالفت. “حزب حاکم تحت این تصور که فقط به این دلیل آنها را برنده انتخابات دموکراسی است. آنها می توانند با تصویب هر گونه قوانین… برای اولین بار یک وزیر دولت (Anurag Thakur) است که می گوید مردان و زنان و دانشجویان و جوانان (که در اعتراض) باید کشته … شده اند وجود دارد هیچ دستگیری در JNU حادثه است. پلیس دهلی قادر نبوده است برای دستگیر کردن مجرمان به دلیل سیاسی خود را کارشناسی ارشد در حال دادن دستورالعمل و مردم در حال تیراندازی به سمت راست در مقابل پلیس (اشاره به shotting حوادث در جامع و شاهین باغ)” آقای Gogoi گفت.

“است که با کشیدن ماشه ؟ پسر ؟ یا وزیر ساخت های التهابی اظهارات که باید رزرو در بخش 153… اظهارات فتنه هستند که با توجه به مهاتما گاندی و (Nathuram) Godse. هیچ یک از این می تواند بدون نیاز به تایید خود را (BJP) رهبر” آقای Gogoi اضافه شده است. این آسام کنگره MP همچنین با انتقاد از بودجه و گفت: “چه نقطه ای از این بودجه اگر آن را نمی تواند هند را از بالاترین رشد تولید ناخالص داخلی و فقر و رکود است؟”

تشریح سخنرانی رئیس جمهور یک “ناامیدی بزرگ”, IUML MP P. K. Kunhalikutty گفت که آن را پوشش نمی دهد مسائل مهم قبل از کشور است. “دستور داده شده به BJP است برای حمایت از قانون اساسی در حالی که شعارهایی هستند که مطرح شده (توسط anti-کا معترضان) به صرفه جویی اساسی است. شهرت ما در عرصه بین المللی در حال سقوط است و در سطح جهانی ما به عنوان دیده می شود (یک) تحمل (ملت). رسانه های بین المللی در حال نوشتن علیه دولت و… این ساعت در حال صحبت کردن در مورد یک جدید هند که پر از نفرت و افزایش بیکاری,” او گفت:. MP نیز مطرح التهابی سخنرانی BJP نمایندگان مجلس گفت: “بی جی پی در تلاش است تا communalise دهلی نظر سنجی. نه تنها یک رهبر را محکوم کرد ‘گلی maaro’ گفتار و آنها تشویق مردم به شلیک کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de