دهلی نو: با بودجه اتحادیه بیش از مخالفان در حال حاضر آماده سازی خود به گوشه ای دولت در مجلس بیش از این تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (کا) در سراسر کشور است. کنگره و Trinam-ul داده اند متوجه به حرکت adjournment, حرکات در هر دو مجلس برای بحث در مورد این مسئله.

نه به outdone بی جی پی نیز آماده برای رویارویی و دارای سابقه West Delhi, MP, Parvesh ورما بود که به تازگی محروم از مبارزات انتخاباتی توسط کمیسیون مستقل انتخابات صورت اشتراکی تفرقه اظهارات به حرکت حرکت با تشکر از رئیس جمهور آدرس.

منابع در کنگره گفت که حزب سابق رئیس جمهور راهول گاندی درخواست شده است برای باز کردن بحث در این آدرس رئيس جمهور از مخالفان.

اگر او نمی کند, رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhary صحبت خواهد کرد. کنگره رئیس شلاق K. Suresh و آسام MP Gaurav Gogoi حرکت خواهد adjournment, حرکات در Lok سبها بلافاصله به بحث در مورد ضد کا تظاهرات.

منابع گفت که اگر اسپیکر Om Birla اجازه نمی دهد که این حرکات گرفته شود تا پس از آن حزب خواهد مختل سوال ساعت.

کنگره نیز تقاضا که نارندرا نخست وزیر صحبت می کنند و در ضد کا تظاهرات در حالی که پاسخ دادن به حرکت با تشکر شکست که آنها خواهد wal-kout منابع اضافه شده است.

در Rajya سبها این Trinamul کنگره داده است متوجه تحت حکومت 267 برای تعلیق کسب و کار به بحث در مورد “مواج ضد کا-NRC-NRP جنبش مردم در هند است.”

همچنین برای اولین بار پس از حزب تشکیل شد در سال 1992 TMC حرکت خواهد کرد اصلاحات در حرکت برای تشکر از رئیس جمهور را به آدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im