[نظر] چه PH زندان باید برای مقابله با کروناویروس

تعداد COVID-19 شیوع بیماری در زندان ها و زندان های سراسر جهان نشان میدهد که چگونه آسیب پذیر جمعیت اهل بیت می تواند باشد. درصد زیادی از مردم از ورود به زندان ها و زندان در حال حاضر شرایط پزشکی مزمن مانند آسم و سرطان و بیماری های قلبی عروقی و دیابت و یا زندگی با معلولیت که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض ابتلا به COVID-19. خطر بالقوه و جدی برای آسیب های ضرب شده است توسط این واقعیت است که زندان ها و زندان ها اغلب به سر می برند و غیربهداشتی مکان اغلب با دسترسی محدود به مناسب مراقبت های بهداشتی. (بخوانید: زندانیان بیم شیوع ویروس در مسابقه در برابر زمان)

به منظور کمک به مقابله با COVID-19 در فیلیپین تادیبی سیستم ما را شناسایی کرده اند 4 حوزه های کلیدی است که باید به درستی خطاب توسط اداره اصلاحات و اداره زندان مدیریت و Penology.

اول افراد محروم از آزادی (PDLs) که شما با COVID-19 نیاز به سرعت شناسایی که مستلزم توده تست.

دوم آلوده PDLs نیاز به تفکیک و جدا شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است که به معنی قرار دادن آنها در امن و پزشکی واحد مسکن.

سوم کسانی که آلوده نیاز به مراقبت های مناسب پزشکی واجد شرایط پرسنل که دسترسی به گواهی پزشکی تجهیزات پزشکی و دیگر منابع سلامت برای اطمینان از درمان مناسب است.

در نهایت همه موارد نیاز به مستندات مناسب و ارزیابی برای تعیین اینکه آیا آنها بهبود یافته اند و آماده هستند منتشر می شود به طور کلی PDL جمعیت. این مستلزم مناسب رکورد نگه داشتن و نظارت است.

ضروری است که هر گونه اقدام در حال حاضر توسط BUCOR و BJMP به آدرس COVID-19 طول می کشد در یک حق انسانی مبتنی بر رویکرد (HRBA). برای تعیین اینکه آیا این مناطق کلیدی از COVID-19 مدیریت سازگار ساختاری سازمانی و فرهنگی شایستگی از زندان و زندانیان باید مورد بررسی قرار گرفت. ما نشان می دهد که مناطق کلیدی و مرتبط با پرسش نظرسنجی تحت پوشش عبارتند از:

ساختاری (پرسنل مرکز فضا و منابع)
یک. آیا زندان/زندان باید تعداد کافی از پرسنل مرکز فضا و منابع برای شناسایی جداسازی درمان و نظارت بر شرایط PDLs?
b. آیا زندان/زندان باید از این منابع به صورت انبوه, تست مناطق قرنطینه, پنکه, تجهیزات حفاظتی, جسد, دفع و پزشکی دیگر نیاز دارد ؟

سازمانی (آموزش روش های هماهنگی)
یک. آیا زندان/زندان باید پرسنل ظرفیت از نظر آموزش و پرورش و آموزش برای انجام تست توده, تفسیر نتایج, اداره درمان و منزوی کردن آن آلوده می شود ؟
b. آیا زندان/زندان را به طور رسمی اعلام کرد پروتکل ها و روش های که ترسیم چگونگی شناسایی جداسازی درمان و نظارت بر آلوده PDLs?

فرهنگی (شفافیت و باز بودن)
یک. است زندان/زندان شفاف در آن پرونده که چگونه بسیاری از آنها آلوده جدا درمان و بهبود?
b. در حال پرونده باز برای بررسی خارج از ممیزی ؟

ما همچنین شناسایی 5 مناطق که در آن نقض حقوق بشر می تواند و باید تعلق گرفت. این خدمات عبارتند از زمانی که زندان و یا زندان نیست و باید جداسازی و قرنطینه مناطق به عنوان این خواهد شد در معرض سالم PDLs به آن آلوده. این یک نقض حق بهداشت و بالقوه حق زندگی از PDLs. زمان به سر می برند شرایط همراه با تهدید COVID-19 است معادل غیر انسانی و بی رحمانه مجازات است که ممنوع شده توسط قانون اساسی فیلیپین از سال 1987. خانواده های قربانیان COV-19 در تراکم زندان ها و زندان ها بعدا می توانید فایل خسارت علیه دولت یک عمل در حال حاضر رایج در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده است. (بخوانید: سازمان ملل خواستار زندانی منتشر شده برای جلوگیری از coronavirus سرایت)

یکی دیگر از منطقه ما شناسایی شده است و سوء استفاده از قدرت توسط زندان و زندان پرسنل. با توجه به کمبود پرسنل PDLs دستور به مراقبت از آلوده PDLs و برای حمل اجساد بدون وسايل حفاظت فردی مناسب. مقامات همچنین می تواند با عنوان جرم جنایی مسئول اگر آلوده PDLs مشخص نیست جدا/جدا شده و تحت درمان به عنوان کمبود امکانات و منابع را نمی توان به عنوان بهانه ای برای اقدامات است. اما آن را فقط به سوء استفاده از PDLs; پرسنل نیز برای درمان آلوده زندانیان بدون وسايل حفاظت فردی مناسب و یا تجربه. عدم وجود تجهیزات حفاظتی نقض حقوق پرسنل را به امن محیط کار.

در نهایت اگر علت مرگ PDLs عمومی نیست به منظور پنهان کردن درست ميزان عفونت در زندان ها و زندان و سپس سلامت پروتکل ها و قوانین اضطراری برای بهداشت عمومی در مدیریت ها نقض شده است.

ما را شناسایی کرده اند راه های مختلفی برای BuCor و BJMP به منظور توسعه یک HRBA به مدیریت COVID-19 در زندان ها و زندان.

اولین و مهمترین نیاز مبرم به کاهش تراکم. برای رسیدن به این تادیبی مقامات باید شناسایی کسانی که PDLs نزدیک شدن به اتمام احکام خود را در (6 ماه باقی مانده از زندان مقامات); کسانی که با دو سال باقی مانده (در زندانها اجرا شده توسط BuCor) کسانی که 60 و بالاتر از کسانی که مریض (با بیماریهای همراه) و کسانی که در حال ارزیابی به عنوان کم خطر PDLs و انتشار آنها را تحت “دلسوز انتشار” برنامه. دیوان عالی کشور و وزارت دادگستری را در اختیار BuCor و BJMP با استفاده از قضاوت حرفه ای خود را برای آزادی این مجرم. (بخوانید: فهرست: کشورهای آزاد کردن زندانیان بیش از coronavirus نگرانی)

دوم توده تست از همه PDLs باید انجام شده در سراسر کشور. این می تواند انجام شود در هماهنگی با دولت های محلی واحد در هر یک از این امکانات که در صلاحیت محلی زندان و زندان امکانات.

سوم انزوا/قرنطینه سایت باید در ایجاد تمام امکانات بدون در نظر گرفتن ظرفیت. فرد زندان و مسئولین زندان می تواند شناسایی سلول های/خوابگاه/گردان است که می تواند به طور موقت خالی و مقادیر. در همکاری با PDLs آنها پس از آن می تواند انتقال موجود ساکنان به همراه دیگر/خوابگاه/تیپ و با استفاده از تمیز سلول/خوابگاه/تیپ به عنوان قرنطینه و درمان مناطق. به عنوان بیشتر PDLs ویروس سایت های دیگر نیز می تواند تعیین شده توسط نگهبانان زندان و زندان superintendents به عنوان مناطق قرنطینه اگر فضا و امکانات اجازه.

چهار مهم است به منظور توسعه پروتکل های برای شناسایی و جداسازی و درمان و نظارت بر آلوده PDLs. این نیاز به هماهنگی با LGUs دولتي و مفید دیگر همکاران. زندان و زندانها می توانید درخواست برای منابع و آموزش پرسنل به افزایش پرسنل ظرفیت. کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC) در حال حاضر توسعه یافته بسیار عالی پروتکل هایی است که می توان اتخاذ شده توسط زندان و مسئولین زندان.

در نهایت بسیار مهم است که تادیبی مقامات ارائه به روز رسانی به موقع و دقیق اطلاعات. PDLs و اعضای خانواده خود را باید به درستی اطلاع از شرایط عزیزان خود. رسانه ها دانشگاهی و مفید دیگر سازمان ها باید با توجه به لجام گسیخته دسترسی به اطلاعات به منظور کمک به سند روند انتشار اطلاعات مفید و صنایع دستی سیاست های عملی.

ما می دانیم که توصیه های ما ممکن است به معنی قابل توجهی خروج از روش های معمول اما این مهم است که سلامت و رفاه هر فرد در فیلیپین’ تادیبی سیستم محافظت شده است.

قربانیان بی عدالتی متحد; ما چیزی برای از دست دادن اما ما دستبند. – Rappler.com

Raymund E. Narag دکترا است استادیار در گروه جرم شناسی و عدالت کیفری در Southern Illinois University Carbondale.

کلارک جونز, دکترا, محقق ارشد در دانشکده بهداشت و پزشکی در دانشگاه ملی استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de