[نظر] ناخواسته مشاوره برای IATF صندلی اجتماعی بهبود صندوق

آقا:

چند روز گذشته پس از روند توزیع اجتماعی بهبود صندوق (SAF) منتشر شد به LGUs و یک زن و شوهر از مسائل مطرح شد توسط شهرداران و barangay مقامات در مورد انتخاب هدف مند. (بخوانید: [تجزیه و تحلیل] چالش های اجتماعی برای بهبود coronavirus)

ظاهرا بودجه داده شده به آنها به اندازه کافی برای پوشش این تعداد از خانواده ها نیاز به حمایت. این امر می تواند از چپ به آنها را انتخاب کنید که در میان اجزای تشکیل دهنده آنها خواهد دریافت کمک های مالی در حالی که در مواجهه با خشم از کسانی که نمی. به علاوه وجود این اداری کابوس را پشتیبانی می کند و اعتبار سنجی توسط DSWD قبل از بودجه در نهایت منتشر شد. این اداری لایه به تنهایی می تواند به معنای چند هفته تاخیر. (بخوانید: ردیاب: DSWD کمک در طول coronavirus بحران)

در حال حاضر اگر دولت در نظر دارد برای گسترش ECQ ضروری است که ضعیف نگه داشتن که کمک های مالی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به منظور جلوگیری از اجتماعی فوران آتشفشان. (یادداشت سردبیر: ECQ تمدید شده است تا آوریل 30.)

به حل و فصل مسائل فوق به شرح زیر است من ناخواسته مشاوره/سیاست توصیه:

A. ذینفع

به جای توزیع به خانواده های واجد شرایط در 5k به 8k هر SAF باید عوض شود و با توجه به منحصر به فرد تمام شهروندان فیلیپینی در 2.5 k هر به جز موارد زیر:

1. همه کارکنان دولت (و همسر).
2. همه کارکنان بخش خصوصی (و همسر) که هنوز دریافت حقوق.
3. همه زمان دریافت کنندگان (و همسر) از دولت های مختلف برنامه های کمک های مالی (مانند 4Ps, TUPAD و غیره.).
4. همه صاحبان کسب و کار ثبت شده (و همسر).
5. تمام کودکان در سن 17 سال و زیر. آنها تصور می شود زندگی با هر دو واجد شرایط ذینفع یا معاف افراد به عنوان اظهار داشت در #1 به 4 در بالا.

برای اولین بار این پیشنهاد را دور می کند با انتخاب دلخواه و طولانی اعتبار سنجی فرآیندهای بنابراین بودجه می تواند توزیع در اوایل 2 هفته.

دوم آن است که مجاز توسط قانون به عنوان دومی را فراهم می کند برای یک عرض جغرافیایی گسترده ای در اجرای واقعی از فرآیند توزیع.

سوم در حالی که مبلغ پیشنهادی برای دریافت شود توسط فرد ذینفع کمتر از 5k به 8k از سیستم فعلی اگر وجود دارد 2 واجد شرایط ذینفع در یک خانواده آنها هنوز هم 5k در کل.

چهارم بر اساس گذرا محاسبات اگر ما را از این معافیت خواهد بود وجود دارد حداکثر حدود 40 میلیون فرد ذینفع تحت این پیشنهاد. در 2.5 k در هر یک از این مقدار به 100 میلیارد دلار در ماه به علاوه 20 میلیارد/ماه برای 4Ps و دیگر برنامه های دولت مقدار خواهد بود حدود 120 میلیارد/ماه یا 240 میلیارد برای 2 ماه. کل مبلغ 240 میلیارد برای 2 ماه هنوز هم خواهد بود در زیر 275 میلیارد صندوق تخصیص.

A. Admin/تدارکات (Persian)

1. همه barangay سالن خواهد بود تعیین شده به عنوان مرکز توزیع در های مربوطه خود را barangays.
2. Barangay مقامات و معتبر داوطلبان خواهد تسهیل توزیع می شود تحت نظارت DSWD پرسنل. Barangays می تواند خوشه برای جبران کمبود DSWD پرسنل در مناطق خاص. PNP/AFP پرسنل می توان به امنیت مراکز توزیع. همه باید پوشیدن PPEs یا حداقل ماسک و عینک ایمنی/عینک. الکل ایستگاه خواهد بود قرار داده شده در مناطق مختلف barangay مراکز.
3. همه واجد شرایط ذینفع خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله خواهد بود مشاهده شده در همه زمان ها.
4. منظور از توزیع خواهد بود به شرح زیر است:
روز 1: ساعت 7 صبح تا 12 بعد از ظهر, PWDs و شهروندان ارشد (60 سال و بالاتر); 1 ساعت تا 6 ساعت و 40 سال به 59 سال.
روز 2: 7 صبح تا 12 بعد از 30 سال به 39 سال; 1 ساعت تا 6 ساعت و 18 سال به 29 سال.
این راه distibution مراکز به نحوی که decongested.
5. همه ذینفعان باید یک مدرک شناسایی معتبر (گواهینامه پستی شناسه پاسپورت و غیره.).
6. هر مرکز توزیع باید یک تلفن هوشمند ماندگار جوهر pentel قلم تمبر پد ،

C. روند

1. در زمان تعیین شده/روز (همانطور که در پاراگراف B4 بالا) ذینفع خواهد اقدام به نزدیکترین barangay سالن و ارائه هر گونه مدرک شناسایی معتبر به barangay رسمی. ذینفع نیاز نیست که همان barangay نشان داد در ID پس از او/او ممکن است تصمیم گرفت برای گذراندن دوره قرنطینه در استان و یا جای دیگری قبل از این مستند و یا یک OFW که فقط صفحه اصلی و غیره. این مناسب است برای ما سود پس از ممنوعیت PUVs را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای آنها را به بازگشت به خود اصلی barangays. (به یاد داشته باشید این توزیع انجام شده توسط دولت ملی برای همه شهروندان واجد شرایط. این barangay مراکز صرفا به عنوان مراکز توزیع به طوری که مرزهای سیاسی بی ربط هستند.) ذینفع نیز ممکن است یادآوری شود که اتهامات جنایی ممکن است واصل اگر آنها یافت می شود بعد در میان کسانی که معاف از دریافت وجوه.
2. شناسه خواهد بود سپس عکس را از طریق یک تلفن هوشمند.
3. پس از آن با یک نشانگر نام خواهد بود دست نویس بر روی یک ورق کاغذ سفید.
4. ذینفع خواهد بود سپس عکس برگزاری کاغذ با چاپ نام (شبیه به یک mugshot).
5. پس از آن 2.5 k خواهد بود با توجه به ذینفع.
6. سپس ذینفع ثبت خواهد رسید (قبل از چاپ فرم) و صدور گواهینامه است که او/او است که واجد شرایط ذینفع و سپس انگشت شست نشانه در کنار امضا.
7. در نهایت یک جوهر پاک نشدنی خواهد بود قرار داده شده بر روی انگشت ذینفع. این امر محافظت در برابر افراد که خط تا چند بار در barangays.

D. حسابداری و تدابیر دیگر

1. عکس از شناسه و ذینفع خواهد بود ارسال به یک شماره تعیین شده از طریق یک برنامه امن. این خواهد بود تثبیت و آشتی با امضا رسید با انگشت شست و نشانه است.
2. DICT می تواند با ارائه DSWD با به رسمیت شناختن تصویر/سند نرم افزار خواندن تا همه عکس ها می تواند به طور خودکار کد گذاری شده به یک گسترش یافته اصلی پایگاه داده. این فرآیند از میانبرهای تمام دستی را پشتیبانی می کند روند.
3. به امضا رسید و همچنین عکس ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پاکسازی اسناد و مدارک برای COA.
4. همچنین از طریق این پایگاه داده از تمام کسانی که بی حد و حصر ذینفع می تواند آشکار در هنگام عبور از اشاره با پایگاه داده های دیگر از دولت کارکنان 4Ps ذینفع ، همین کار را با کسانی که صف چند بار در barangays. این مجرم می تواند دستگیر و به اتهام جعل مدارک و اسناد دولتی و غیره.

فوق پیشنهاد شده است که به هیچ وجه کامل و یا کامل است. اما امیدوار است برای ارائه یک کار قالب که نه تنها حذف LGUs’ معضل ذهنی انتخاب که در میان اجزای تشکیل دهنده خود دریافت کنید برای دریافت کمک های مالی (که برگ میلیون ها نفر از هدف مند) بلکه میانبر خسته کننده اداری فرایند رمزگذاری و اعتبار اسناد و مدارک توسط DSWD موجب تسریع در کل فرایند توزیع. علاوه بر این, آن را فراهم می کند به اندازه کافی برای شفافیت و مکانیسم های پاسخگویی به اطمینان حاصل شود که P275-میلیارد صندوق خواهد بود با توجه به هموطنان ما که به آن نیاز دارید.

Antonio F. Trillanes IV

– Rappler.com

Antonio F. Trillanes IV یک مدرس دانشگاه در سیاست های عمومی و سناتور سابق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de