[نظر] تسکین موقت برای افراد محروم از آزادی در میان coronavirus

سلب مسئولیت: هدف ما این است که به گسترش بیشتر اختلاف و بی اعتمادی در دولت ما و پرسنل زندان در زمان coronavirus بحران است. ما بر این باورند که آنها در حال انجام بهترین تلاش خود را با توجه به شرایط وخیم. ما احساس کردیم که هیچ کس توجه به گرفتاری های افراد محروم از آزادی (PDLs) و ما مجبور هستند برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات ما بر روی بهترین شیوه در سایر حوزه های قضایی به راهنمای ما سیاست گذاران.سلب مسئولیت:

این دولت فیلیپین قرار می گیرد کل مترو مانیل تحت عنوان “افزایش جامعه شده است.” فیلیپین دیوان عالی کشور با صدور بخشنامه تعلیق تمام جلسات دادگاه. اداره زندان های مدیریت و Penology (BJMP) به حالت تعلیق در همه زندان ملاقاتها در سراسر کشور. اینها همه حق شفعه مراحل را به کم کردن سرعت گسترش رمان coronavirus که آلوده به صدها نفر از مردم فیلیپین و صدها هزار نفر در سراسر جهان است.
 CROWDED. Social distancing is impossible in the Philippines' jails. Photo by Jean Paul Caelen

شلوغ. اجتماعی فاصله غیر ممکن است در فیلیپین برگزار شود. Photo by Jean Paul Caelen

در واقع یکی از حساس ترین مناطق برای گسترش این ویروس در زندان ها و زندان ها. با ازدحام بیش از حد نرخ 350% فیلیپین دارای بیشترین تراکم تادیبی سیستم در جهان است. اگر یکی از PDLs می شود آلوده در تراکم زندان های آن می تواند یک فاجعه است. ما کارکنان زندان خواهد بود فوق العاده تیره و تار برای رسیدگی به عفونت پس از آن شروع می شود. با وجود بهترین تلاش های خود و حتی در شرایط عادی فاقد امکانات پزشکی و پزشکان برای رسیدگی به روال مشکلات سلامتی. ما به تازگی شاهد زندان ناآرامی در بیشتر منابع وقف زندان و زندان امکانات در ایتالیا و آمریکا. ما هنوز مطمئن شوید که چه نتیجه خواهد بود اگر مشابه ناآرامی آغاز شد در فیلیپین تادیبی سیستم.

یک تسکین موقت می تواند اعطای پزشکی کردند برای اولین بار و با ریسک پایین و غیر خشونت آمیز و bailable مجرم برای ملاحظات بشردوستانه. PDLs که به اتهام جرائم مانند قمار و سرقت کمتر از یک هزار پزو استفاده از مواد مخدر و…. به خصوص کسانی که در حال پیر (بالای 60 سال) و رنجور می تواند اولویت بندی برای انتشار است. این PDLs که با پول و منابع می تواند bailed و می تواند منتشر شده است اما تا حد زیادی به دلیل فقر آنها بیحال ما در زندان در حالی که تحت محاکمات طولانی مدت.

CROWDED. Social distancing is impossible in the Philippines' jails. Photo by Jean Paul Caelen

شلوغ. اجتماعی فاصله غیر ممکن است در فیلیپین برگزار شود. Photo by Jean Paul Caelen

این BJMP می تواند آغاز روند با نوشتن نامه ای به دادگاه عالی در ارزیابی خود از زمان زندان سلامت ظرفیت. دیوان عالی کشور-دفتر دادگاه مدیر می تواند پس از آن استفاده از این به عنوان پایه ای برای اقدامات اصلاحی. یک دادگاه عالی دایره می تواند پس از آن صادر می شود که در آن نگهبانان زندان در سراسر کشور خواهد بود قادر به شناسایی اولین زمان کم خطر غیر خشونت آمیز bailable مجرم برای انتشار است. عمومی دفتر دادستان می تواند همچنین یک ملی شفاعت به نمایندگی از تمام PDLs شبیه به آنچه که انجام می شود در سایر حوزه های قضایی. این لیست می تواند پس از آن با ارسال به قضات مربوطه و قضات با استفاده از صدای خود را اختیار می تواند انتشار PDLs در خود تعهد و یا حتی در “یک پزوی وثیقه.” به عنوان یک بیماری PDLs می تواند با ارائه یک وعده به نظر می رسد در دادگاه منصوب خرما. این نگهبانان خواهد خود را دریافت آدرس و اطلاعات تماس با بستگان خود را برای نظارت بر.

این کم خطر PDLs نیست یک تهدید برای امنیت عمومی. انتشار آنها را سهولت بیش از ازدحام در زندان. این را یک فرصت بهتر برای ما زندان کارکنان به تمرکز منابع خود را در recidivists بالاتر از خطر خشونت آمیز و غیر bailable مجرم (که هنوز هم برائت). با نگه داشتن همه آنها را در زندان در حال حاضر آنها را در معرض بیماری برای به دست آوردن coronavirus. ما بیش از متراکم زندان این خواهد بود که معادل یک حکم اعدام. انتشار کم خطر, برای اولین بار, غیر خشونت آمیز bailable مجرم تحت این پزشکی کردند درمان می تواند ما بهترین شانس برای جلوگیری از این ورودی فاجعه است.

آن را فقط یک ماده از زمان است. – Rappler.com

Raymund E. Narag دکترا است استادیار در گروه جرم شناسی و عدالت کیفری در Southern Illinois University Carbondale.

کلارک جونز, دکترا, محقق ارشد در دانشکده بهداشت و پزشکی در دانشگاه ملی استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de