[نظر] هوشیار صدای صحبت زخمی جهانی

همانطور که ما در مبارزه با سرایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) سازمان ملل متحد سازمان وظیفه حفاظت از سلامت کشورهای زیر بال خود دارای زیر آتش آمده است. ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تمایل خود را برای فرار از سرزنش برای فراری از دست دادن زندگی در آمریکا به صفر در در که و گام بی سابقه ای از قطع کمک های مالی در حالی که دستور رسیدگی به آن را درک unpreparedness به بسیج اقدام علیه coronavirus. (بخوانید: مبین: چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش بودجه که به معنی جهان)

آن را در حداقل مناسب از زمان است. بنابراین انجمنهای پزشکی و دیگر رهبران به نام اکشن “جنایی.” اما آنچه در حال حاضر تبدیل به آشکار است که ما در آینده در دست ما است. خواستار همکاری میان جوامع و بین شهروندان عادی افزایش یافته است. ما باید به تحقق که ما تنها می تواند غلبه بر این تحول بی سابقه ای upending زندگی ما اگر ما با هم عمل می کنند و درمان به عنوان یکی.

هوشیار صدای صحبت زخمی جهانی

نیاز به هوشیار و صدای روشن شدن ذهن هرگز مهم تر بوده است از این تاریک ترین ساعت که گریه می کند برای تعیین رهبری در جبهه های مختلف. در این بین مدت زمانی که وجود دارد این است که وسوسه “برای بازگشت به کسب و کار به طور معمول” ما جمعی بی حوصلگی در چهره اقتصاد در قتلگاه که ما نیاز به یک قوی ایستاده بر اساس علم و اطلاعات محور.

برای قرار دادن یک توقف نه تنها به گسترش بیشتر نامرئی ویروس اما آن را تجدید حیات رهبران و شهروندان به طور یکسان باید برای نگه داشتن خط و نشان می دهد هر دو قدرت و حکمت. در غیر این صورت جهل و بی تصمیمی است که ما در حال حاضر شاهد حتی در مکان های بالا آغاز خواهد شد به شکستن روح ما.

این به این دلیل است که ما نیاز به وکیل عاقلانه از unimpeachable منابع خواهد شد که تقویت عزم ما و اطمینان حاصل شود که ما مهار تمام منابع ما و galvanize ما تلاش مشترک تا پایان, پس ما باید. (بخوانید: ما نیاز به رهبری عاقلی در طول بحران)

که میلیون ها نفر تماشا بر روی صفحه نمایش خود را در مقدسترین از همه اعیاد مسیحی و به عنوان یک زخمی جهانی رنج می برد از یک ویرانگر مستند از نزدیک به دو سوم از جمعیت آن فرانسیس در پیام عید پاک “Urbi et Orbi” (به شهر و جهان) ساخته شده تکان دهنده درخواست تجدید نظر برای همبستگی جهانی نه تنها برای ادامه مبارزه با سرایت است که باعث از دست دادن زندگی های بی شماری اما برای شروع به تصور یک جهان فراتر از این بیماری همه گیر است که نیاز به متفاوت خواهد بود اگر ما برای زنده ماندن.

اقدام قاطع در جبهه های مختلف

اولین یسوعیون, پاپ, به نام, به صورت همه جانبه تلاش در مسائل زیر:

  • فوری آتش بس در تمام درگیری های جبهه

  • بدهی اگر نه بخشش بدهی برای کشورهای کمتر توسعه یافته ،

  • کاهش سلاح و تولید بیشتر نان و نه اسلحه.

  • اقدام قاطع در انسان دوستانه بحران های مختلف در جبهه ها از سوریه و عراق و لبنان در خاورمیانه است. او با اشاره به جریان غم انگیز از پناهندگان جریان از طریق مرزهای یونان و ترکیه نه به ذکر است جزیره لزبوس در ایتالیا آستین نهفته درگیری در شرق اوکراین میان اسرائیل و فلسطینی تقسیم و بن بست در ونزوئلا.

نامبرده در نقشه برداری از یک مسیر بحرانی است که می تواند فعال chastened جهان به ظهور از یک وضعیت غیرقابل دفاع به یکی که دوباره به کارگردانی عادلانه تر و با ثبات تر جهت.

از آن شده است روشن شده توسط کارشناسان پزشکی و اپیدیولوژی که تنها راه به عقب راندن قاطعانه در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس بود از طریق یک تلاش جهانی است که نیاز قابل توجه همکاری بین رهبران متفاوت در جهان همراه با منابع شرکت های خصوصی دانش به ارمغان آورد به جدول توسط پزشکی تیم های تحقیقاتی در حال توسعه درمان و واکسن خط مقدم پزشکان و روح سرکش از شهروندان عادی در مقیاس قبل از هرگز دیده می شود در زمان ما.

ضعیف ترین لینک

در عین حال آشکار فقدان رهبری جهانی به نظر می رسید به ضعیف ترین لینک در قرار دادن دفاع ما در برابر سرایت که آورده بود پایین ملت را به زانو خود را.

قابل اثبات و تعیین کننده رهبری محترم در سراسر طیف سیاسی به وضوح غایب است در این دوره از “کشور-اولین” رئیس جمهور و نخست وزیر. چه آشکارا مورد نیاز امروز است که یک چشم انداز جهانی و نه یک “من-اولین ذهنیت است.” (بخوانید: [نظر] آسه آن و coronavirus)

در پاپ فرانسیس’ “Urbi et Orbi” پیام (به شهر و جهان) او تصریح کرد که ما باید مبارزه مرگبار coronavirus سرایت با سویه های مختلف است که منتقل می شود به جای آن از قلب به قلب او که به نام “سرایت امید” است که به نوبه خود بازگشت ترس و اجازه می دهد ما هرگز به ترس دوباره. در این نقطه در تاریخ ما یادآوری “یک حق اساسی است که می تواند هرگز از ما گرفته شده: حق به امید.”

برای تنظیم مجدد باورها ما

هنگامی که ما در نهایت از این بیماری همه گیر کابوس ممکن است آن را خوب به یاد داشته باشید که شاید این یک زمان مناسب یک Kairos لحظه برای جهان به فشار دکمه تنظیم مجدد و شروع فرایند تغییر ذهن ما-مجموعه در این زمینه است که واقعا موضوع: زندگی شخصی ما روابط ما راه ما از شرکت در حکومت فراگیر تر اقتصاد بیشتر محیط زیست سالم تر و برابری طلب جامعه است که می تواند منجر به یک آینده صلح آمیز.

در این معنا,, ما در آستانه دوره دیگری – اگر و هنگامی که ما قادر به سوال قبلی ما اولویت و استفاده از این دوره سخت به فکر می کنم از طریق راه ما سازمان یافته جهان بدون.

وظیفه ما این است که به re-تصور کنید جهان ما فراتر از این بیماری همه گیر و ممکن است تولد دوباره اصلاحات و تجدید جهان است که فرزندان ما سزاوار است. – Rappler.com

اد گارسیا است که بنیانگذار یکی از این کشور در اوایل غیر خشونت آمیز جنبش Lakasdiwa در طول سه ماهه اول طوفان در 1970s. با الهام از فلسفه گاندی عدم خشونت و مارتین لوتر کینگ مبارزه برای حقوق مدنی او زندانی برای درگیر شدن در نافرمانی مدنی. او بعد از مطالعه در آمریکای لاتین و کار با سازمان عفو بین الملل در بریتانیا است. پس از بازگشت به کشور او پیوست کا په په Diokno, JBL ریس سفت و کارینا دیوید در شکل گیری KAAKBAY. شرکت در تلاش شهروندان برای بسیج علیه دیکتاتوری او بود و بعد از آن وظیفه به یک framer از 1987 اساسی است. او تدریس علوم سیاسی در بالا و مطالعات آمریکای لاتین در Ateneo و مشاور در شکل گیری محقق ورزشکاران در FEU.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de