بهتر مجهز شده و قادر است در سراسر جهان سازمان ملل فرض موجب معنی خود را به تنهایی برای مدیریت بهتر از کشورهای دیگر در شرایط اضطراری. اما برای این بیماری همه گیر یک رانده شده توسط یک ویروس است که, کشنده, حملات به طور تصادفی و باقی مانده بیش از حد از یک معما برای علم قادر به انجام خیلی در مورد آن اجازه دهید به تنهایی ذبح آن استدلال به ندرت اعمال می شود. و این نشان می دهد که در اعداد – ایالات متحده و اروپا در حال گرفتن آن بد است.

در هر صورت برای ملت رنج کشیده در یک اقتصادی-اجتماعی سطح دو جهان پایین و فقر است یک دستی ببخشید. خود ما مورد کلاسیک است تصویر.

ارزان و عملی و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی احتیاطی در واقع در دسترس ما و هر کس دیگری: کامل و مکرر دست تیغ, سلامت, ماسک های اجتماعی و فاصله. البته اثر خود را فردی بستگی دارد predispositions به خطرات و ما ممکن است فقط به عنوان خوب یا بد, به عنوان هر کس دیگری در غذای آنها.

پزشکان و دانشمندان دیگر به توافق برسند هر چند که کلید حاوی و یا کاهش این بیماری همه گیر نهفته در تست که باعث می شود به صورت استراتژیک quarantining – بیشتر حامل یافت می شوند آسان تر برای ردیابی اصلی آلوده و خطوط حامل از آنها اقدام. به عنوان اتفاق می افتد, آن را دقیقا در تست های ما شده اند که در حال سقوط کوتاه است. در واقع وزیر بهداشت به خودش اعتراف کرد که دولت با انجام “تست توده” – که توسط تست در جوامع مشکوک به بندر حمل. چه تست وجود دارد, به عبارت دیگر, صرفا نقطه و فردی است. چه علمی معنا است که وجود دارد به مستندات?

زمانی که آخرین نگاه من فقط این هفته تعدادی از کسانی که ما مورد آزمایش قرار 0.15% از جمعیت (110 میلیون) تا ناگهان از هفته قبل اگر چه هنوز راه حداقل ایده آل از 2%. شماره خود مشکوک است با توجه به گسترده موارد mix-ups و آهسته آمدن و کاملا نادرست نتایج با توجه به غیر قابل اعتماد کیت های آزمایش و یا ساده نادانی.

یک نظرسنجی چگونه جنوب شرقی کشور انجام شد در برابر این بیماری همه گیر قرار داده و ما در بدترین مکان های اول در مرگ و میر و آخرین در بازیابی. این بررسی به تاریخ مارس 15, اما منعکس سازگار نشان دادن برای ما.

ما تعداد در حال اجرا از آلوده مرده و بهبود, اما بسیار به عنوان یک اشاره در چگونه به خوبی یا بد ما ممکن است انجام شود. همه ما این است که تصور مبهم از ما نقطه ضعف برای اینکه یک ملت فقیر: در ابتدا رئیس جمهور هشدار داده است که ما را مجبور به قرض گرفتن پول و ممکن است در عین حال فروش سرمایه های ملی به ایجاد یک صندوق برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

این است که کنجکاو است که رفتن به بدهی و فروش شد و در میان چیزهایی که برای اولین بار آمده به رئیس جمهور را در ذهن داشته باشیم هنگامی که او P4 تریلیون دلار بودجه تا به حال فقط تایید شده که coronavirus زده و هنوز هم می تواند repurposed برای این بیماری همه گیر. به هر حال کنگره سریع برای اضافه کردن P275 میلیارد دلار برای معاش خانواده هایی که نان آور شده بود furloughed در طول مستندات. دولت نقدی گاو – بازی عملیات عمدتا به کمک بیشتر P27 میلیارد به خط مقدم تلاش در برابر این بیماری همه گیر و به کوچک و متوسط کسب و کار به عنوان یارانه یا وام های بدون بهره.

از همه که این را می توان نتیجه گرفت که اگر فقر یک مشکل در آن بود که از جان گذشته مرتب سازی بر اساس تصویر توسط رئیس جمهور وجود دارد نجات پول برای مدت فوری حداقل. اما آیا این پول رسیده آن در نظر گرفته شده بهره مند و یا رسیده است آنها را در مقادیر مناسب به این سوال است.

در واقع شکایات فراوان از ذینفع دریافت مقدار کمتر از اختصاص داده شده به آنها و یا هیچ چیز در همه. دولت پنجه نرم می کند که در آن انجام شده است توزیع – بیش از یک ماه به توزیع! و اذعان می کند که آهسته در وسط یک بیماری همه گیر! – صلیب-چک لیست ارائه شده توسط دولت های محلی در برابر خود.

در مورد کاهش ساخته شده قبل از پول رسیده ذینفع دولت مرکزی می گذرد سرزنش پایین خط. آخرین رسمی دست به لمس پول ممکن است متعلق به یک barangay بارگیری اما رو به بالا تماس با ردیابی ممکن است چیزی را اشکار دیگر مجرمان. با توجه به چنین گیج کننده مبالغ به اطراف و درخشان رکورد این رژیم برای یکپارچگی و فساد نمی تواند نگه داشته شده است خرده و تسلیم شده.

سنا در جلسه به تازگی کشف شده به شدت آسیا تجهیزات پزشکی و مواد. اما این مقیاس از سرقت از دست داده است به جان فقیر که تعداد هزینه در شرایط از دست رفته وعده های غذایی. پلیس ممکن است از این رو باید بیشتر ملاحظه نسبت به مردم فرار مستندات و جسارت به جای اینکه بیش از حد سریع برای سرکوب آنها. آنها مشکل نیست.

مشکل این است که یک رژیم بدون مراقبت و یا نشانه. آن را ترک کرده است و سلامت انسان دوستانه کمپین در سنگین از دست پلیس و ارتش به دلیل آن است که انگیزه های دیگر از ما رفاه – خود را دارد. وحشت از این بیماری همه گیر را اشغال کرده است بنابراین ما به طور انحصاری ما تبدیل شده اند بی اعتنا به فقط در مورد هر چیز دیگری و این رژیم شده است سریع برای بهره برداری از وضعیت های زیر از طریق آن استبدادی و treasonous توطئه.

در جدی ترین حمله به آزادی مطبوعات از قانون های رزمی در سال 1972 به Duterte رژیم شتابزده محروم کشور قدیمی ترین, بزرگترین و وسیع ترین و گسترده پخش از شبکه بنابراین محروم کردن میلیون ها نفر از فیلیپینی از یک منبع مستقل از اخبار و اطلاعات. آن را تشدید کرده است تلاش خود را برای تولید و رم پایین ملت گلو یک قانون اساسی است که اطمینان حاصل شود آن نجاست و تداوم در قدرت و همچنین ساخت ضریح آن نامقدس اتحاد با چین است.

حتی در حال حاضر این اجازه می دهد تا چین به ادامه كشتار در غرب دریای فیلیپین و آن غارتگران به فعالیت آزادانه در ما غنی از مواد معدنی سلیمان. این استقبال آن مهاجران به غارت خود ما کارگران از شغل و ما سرمایهداران از فرصت ها است.

اگر شما فکر می کنم coronavirus است که دشمن فکر می کنم دوباره. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de