انتاریو دستور کمیسیون به مراقبت طولانی مدت پس از بیش از 1400 COVID-19-مرگ و میر ناشی از

انتاریو در حال راه اندازی یک کمیسیون مستقل را به این استان را در دراز مدت مراقبت از سیستم است.

مراقبت طولانی مدت وزیر Merrilee فولرتون در بیانیه ای گفت: سه شنبه منتشر شد که کمیسیون شروع خواهد شد در ماه سپتامبر و در ضمن دولت افغانستان خواهد بود تنظیم ضوابط رهبری و جدول زمانی.

“مستقل غیر حزبی کمیسیون این است که بهترین راه برای انجام کامل و تسریع بررسی” فولرتون در انتشار اخبار گفت.

“همانطور که ما تمام مراحل را برای مهار این بیماری همه گیر کمیسیون را پایین کار می کنند و ما با ارائه راهنمایی در مورد چگونگی بهبود طولانی مدت سیستم مراقبت و حفاظت بهتر از ساکنان و کارکنان از هر شیوع آینده.”

انتاریو مراقبت دراز مدت ارتباط احزاب مخالف و خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) را همه به نام برای پرس و جو عمومی به این بخش به جای مستقل کمیسیون.

کسانی که برای دفاع از یک پرس و جو عمومی می گویند آن را در یک مطلب کامل حسابداری مراقبت دراز مدت سیستم را شکست و در طول بحران.

این SEIU که نشان دهنده برخی از 60,000 خط مقدم بهداشت و درمان کارگران گفت: خانواده ها مرده “سزاوار حقیقت این است که تنها یک پرس و جو می کنه.

“این برای ما روشن است که این کمیسیون می تواند نه واقعا مستقل و نه موثر است و نه ساختار به عنوان یک پرس و جو عمومی گفت:” رئیس جمهور Martha Stewart, در بیانیه ای.

شیوع ساکن مرگ و میر هنوز صعود

CBC News وارد اطلاعات از محلی مقامات بهداشتی است که نشان می دهد 1,467 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 در دراز مدت مراقبت از خانه.

تعداد دراز مدت مراقبت از خانه را تجربه شیوع رشد کرده است بیش از چند هفته گذشته حتی به عنوان دولت تحمیل محدودیت و اجرا گسترده آزمایش ویروس.

انتاریو وارد شده شیوع بیماری در 280 تسهیلات مراقبت دراز مدت پس از آغاز بحران 220 که فعال باقی می ماند.

این SEIU نیز خواسته انتاریو به طور موقت در طول مدیریت شش دراز مدت مراقبت از خانه که هر یک از آنها ثبت کرده است ده ها تن از COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

انتاریو می شود اولین استان به اعلام گسترده ای در مقیاس رسیدگی به آن در دراز مدت مراقبت از سیستم به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در استان کبک و مونترال پلیس و استانی, دفتر پزشکی قانونی در حال بررسی یک مرکز ثبت شده است که بیش از 31 مرگ و میر در کمتر از یک ماه.

این استان همچنین اعلام کرد روز سه شنبه آن آغاز خواهد شد گزارش تنها آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 در دراز مدت مراقبت از سیستم است. وزارت بهداشت می گوید: تغییر سیستم راستا بیشتر از نزدیک با آن روش از گزارش موارد در جامعه بزرگتر.

این تغییر منجر به افزایش بیش از 1000 مورد در دراز مدت مراقبت در درجه اول ناشی از موارد موجود بودن درجۀ در دراز مدت مراقبت از سیستم است.

انتاریو آغاز می شود 1st مرحله از بازگشایی

در ضمن انتاریو وزیر آموزش و پرورش تنظیم شده است به روز رسانی سه شنبه در مورد وضعیت مدارس و مراقبت از کودکان در مراکز به عنوان برخی از کسب و کار در استان شروع به باز کردن درهای خود را.

استفان لچه را به روز رسانی می آید به عنوان استان شروع می شود که مرحله اول آن اقتصادی بازگشایی دادن چراغ سبز به خرده فروشان برخی از مراکز ورزش, خودرو, نمایندگی و کسب و کارهای دیگر را از سر گرفت.

اما استان تنش کسانی که کسب و کار هنوز هم باید مطابق با دستورالعمل های بهداشتی مانند جسمی از فاصله به عنوان آنها استقبال مشتریان.

استان دستور بسته شدن همه کسب و کار تلقی غیر ضروری در اواسط ماه مارس و به تازگی اجازه داد کسانی که با خیابان ورودی به ارائه منظقه وانت.

انتاریو گزارش 304 بیشتر موارد COVID-19 روز دوشنبه آوردن کل استانی به 22,957.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de