تنها 2 لاخ مردم به ما خوش آمد می گوید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

احمدآباد: کمتر از دو لاخ مردم انتظار می رود به خط تا در طول 22 کیلومتر مسیر roadshow از رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی در احمدآباد در فوریه 24, رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

تعداد بسیار کمتر از آنچه که رییس جمهور آمریکا شده است و ادعا. “او (مودی) می گوید: میان ورزشگاه و فرودگاه نیز باید حدود 7 میلیون (70 لاخ) مردم است. پس از آن می شود بسیار هیجان انگیز است. من امیدوارم که همه شما لذت بردن از آن” آقای ترامپ گفته بود اخیرا.

کل جمعیت احمدآباد در حدود 70 لاخ های مدنی رسمی گفت.

این ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد به افتخار رئیس جمهور ایالات متحده برنامه ریزی شده است را در محل Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد.

مقامات بر این باورند که بین یک تا دو لاخ مردم انتظار می رود به خط تا در طول 22 کیلومتر مسیر roadshow از فرودگاه به ورزشگاه. “ما اعتقاد داریم که حدود یک تا دو لاخ مردم جمع آوری خواهد شد به استقبال مقامات طول roadshow,” احمدآباد شهری کمیسر Vijay Nehra گفت.

“MaruAmdavad می گوید #NamasteTrump #IndiaRoadShow گرفتن بزرگتر و بزرگتر. بیش از 1 لاخ شرکت کنندگان در حال حاضر تایید شده برای 22 متر roadshow.
فرصت عالی برای #احمدآباد به حال فرهنگ هند به جهان است. نگه داشتن زیر @AmdavadAMC برای اطلاعات بیشتر” او توییتی در فوریه 16.

به عنوان در هر roadshow مسیر طرح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای مودی را برای اولین بار رسیدن به Sabarmati آشرام محل ارتباط تنگاتنگی با مهاتما گاندی از فرودگاه احمدآباد. از Sabarmati آشرام آنها را SP جاده حلقه از طریق ایندیرا پل در نزدیکی فرودگاه برای رسیدن به خانه های تازه ساخته شده ورزشگاه کریکت در Motera.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>