آنلاین conman سیفون تومان 1.5 L از PSU کارمند

حیدرآباد: آنلاین مرد باهم جعل هویت مشتری مراقبت کارمند siphoned خاموش Rs 1.5 لاخ از حساب از یک بخش دولتی انجام کارمند در حیدرآباد با برگشتاندن دومی به آشکار خود را در جزئیات حساب.

شاکی سینگ اطلاع پلیس که او موفق به دریافت یک پیام بر روی تلفن همراه خود را در تاریخ 11 مارس بیان کرد: “Paytm – مشتری گرامی شما Paytm می دانم که شما مشتری (KYC) منقضی شده است. لطفا با مراقبت از مشتری شماره 8305475059 بلافاصله و یا خود را Paytm حساب مسدود خواهد شد در عرض 24 ساعت.”

این پیام شامل یک شماره تلفن در نام Paytm ،

سینگ به نام داده شده و شماره شخص تماس خود را Rahul پاسخ داده به عنوان Paytm نماینده.

“او به من اطلاع داد که من eKYC از Paytm به روز می شود و او مرا هدایت خواهد کرد از طریق فرایند. او از من خواست برای باز کردن فروشگاه بازی و نصب نرم افزار “پشتیبانی سریع” در تلفن همراه من,” او گفت:.

“من نمی دانم ویژگی های این نرم افزار و سقوط طعمه به دسیسه. وقتی که من باز برنامه 10 رقمی کد شماره پدیدار شد. به عنوان در هر دستورالعمل من به اشتراک گذاشته شده است که شماره با او. پس از آن او از من خواست برای انتقال Rs 2 از Paytm حساب” گفت: شاکی.

بعد سینگ خواسته شد به کارت اعتباری خود را در جزئیات.

پس از آن او موفق به دریافت یک OTP پیام است که او نشان داد به موکل. پس از آن او موفق به دریافت سه پیام debiting مقدار Rs 49,999 هر یک از SBI کارت اعتباری بالغ بر Rs 1,49,997.

بعد متوجه شد که او فریب خورده شاکی مسدود کارت اعتباری خود را و نزدیک حیدرآباد جرایم اینترنتی پلیس.

تقلب صورت زیر مربوط به بخش هایی از آن شده است تسلیم شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de