‘بررسی’ از روسیه فضل در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا گزارش: کاخ سفید

در حال انجام بررسی انجام شده به منظور تعیین دقت گزارش می دهد که روسیه ارائه فضل پرداخت به طالبان وابسته به تروریست ها برای کشتن آمریکایی و نیروهای ائتلاف در افغانستان آمریکا روز دوشنبه گفت: پس از طبقه بندی جلسه با مقامات کاخ سفید.

طبقه بندی شده جلسه آمد از مقامات دولت از جمله جان Ratcliffe, مدیر اطلاعات ملی; Robert اوبراین, کاخ سفید, مشاور امنیت ملی; و علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد با توجه به مظنونان حمله به دانشگاه Michael McCaul (R-تگزاس) و آدم Kinzinger (R-بیمار است.) در بیانیه ای.

“در میان چیزهای دیگر, آنها مطلع ما وجود دارد این است که در حال انجام بررسی به منظور تعیین دقت این گزارش و به اعتقاد ما مهم است که اجازه دهید این نقد و بررسی را در محل قبل از هر گونه اقدامات تلافی جویانه گرفته شود” McCaul, رهبر جمهوریخواهان در کمیته روابط خارجی مجلس و Kinzinger گفت.

mccaul kinzinger reps
L: Rep. آدم Kinzinger (R-Il.) در خارج از کنگره در واشنگتن در 13 مارس 2019. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ) R: Rep. مایکل McCaul (R-تگزاس) صحبت می کند به خبرنگاران در برج ترامپ در شهر نیویورک در نوامبر. 29, 2016. (درو Angerer/گتی ایماژ)

“در حال حاضر وجود دارد کسانی که سیاسی کردن این موضوع است. اما ما نمی توانیم اجازه سیاست تحت الشعاع یک حقیقت است که جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان می تواند توافق بر: پوتین رژیم نمی توان اعتماد کرد” این کنگره اضافه شده است.

“اگر هوش بررسی روند تایید این گزارش ما به شدت تشویق دولت به اقدامات سریع و جدی اقدام به برگزاری پوتین رژیم پاسخگو باشد.”

چند رسانه های خبری ادعا کرد که روسیه اطلاعات نظامی ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به تروریست ها برای ترور ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان به نقل از مقامات ناشناس.

نیویورک تایمز و واشنگتن پست اولین کسانی بودند که به انتشار این ادعا با گزارش پست در ژوئن 28 که چند سرباز آمریکایی معتقد بودند که درگذشت به عنوان یک نتیجه از این برنامه است. کرملین را رد کرده است چنین ترتیبات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ژوئن 28 بود که او هرگز با همتایان اروپایی خود در مورد این موضوع.

“هیچ کس در جریان یا به من گفت: [معاون رئیس جمهور مایک پنس] و یا رئیس ستاد [علامت مراتع] در مورد به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روس ها به عنوان گزارش از طریق یک منبع ناشناس’ با خبر جعلی @nytimes,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

“همه انکار آن. وجود داشته است بسیاری از حملات بر ما,” او اضافه شده است. “هیچ کس سخت تر شده است در روسیه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

وی افزود: در یکی دیگر از پست در ژوئن 28, “جعلی News @ nytimes باید خود را آشکار ‘ناشناس’ منبع. شرط می بندم که نمی توانید آن را انجام دهید, این ‘فرد’ احتمالا حتی نمی وجود دارد!”

در پست بعد در ژوئن 29 مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “اینتل فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من و یا [معاون].”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز دوشنبه گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران که وجود دارد این است که “هیچ اجماع در جامعه اطلاعاتی” در روسی فضل ادعا می کند “و در اثر وجود نظرات مخالف و از برخی در جامعه اطلاعاتی با توجه به صحت آنچه که گزارش شده است.”

مقامات کاخ سفید را در مجموعه ای مختصر به برخی از قانونگذاران دموکرات در این باره در روز سه شنبه صبح دستیار به خانه رهبر اکثریت کنگره Steny Hoyer (D-Md.) گفت.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *