یک میلیون ما Coronavirus آزمایش در دسترس خواهد بود تا پایان هفته: FDA رسمی

ایالات متحده آزمایشگاه باید این مواد قادر به انجام حدود یک میلیون coronavirus آزمون تا پایان هفته, U. s. غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر Stephen هان ادعا کرد که موارد در سراسر کشور افزایش یافت و به بیش از 100 و مقامات بهداشت هشدار داد افزایش در اعداد است.

هان گفت: در یک کمیته مجلس سنا شنوایی که توسط جمعه, تولید کنندگان باید قادر به تامین حدود 2,500 کیت به آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده است. او توضیح داد که هر یک از کیت می تواند اجازه می دهد labs به انجام 500 تست.

کیت در حال بازگردانده شدن تولید شده توسط یک تولید کننده یکپارچه فن آوری DNA و توزیع شده به آزمایشگاه و “انواع دانشگاهی, مراقبت های بهداشتی و تجاری آزمایشگاه در سراسر کشور” سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیویورک تایمز گفت شنبه.

“با این سیاست جدید ما شنیده ایم از شرکت های مختلف و متعدد در مراکز دانشگاهی و ما انتظار داریم که افزایش قابل توجهی در تعدادی از تست های این هفته, در هفته آینده و در طول ماه” هان گفت. “تخمین می زند که ما در حال گرفتن از صنعت در حال حاضر تا پایان این هفته نزدیک به یک میلیون و آزمون خواهد بود قادر به انجام شود.”

اعلام شد که هان—که به تازگی به عضویت کاخ سفید coronavirus نیروی کار—گفت که FDA تا به معرفی یک سیاست جدید است که اجازه می دهد خاص آزمایشگاه به منظور توسعه و استفاده از خود را تایید COVID-19 آزمایش غربالگری قبل از دریافت مجوز از این سازمان در تلاش برای سرعت بخشیدن به تست ظرفیت در ایالات متحده است.

فدرال گواهی آزمایشگاه قادر خواهد بود به منظور توسعه و استفاده از خود را تشخیص مولکولی آزمون برای این ویروس بدون انتظار برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز صادر شده توسط FDA سازمان توضیح داد: در یک نسخه.

اگر چه labs’ آزمون هنوز هم نیاز به رفتن به آژانس برای تایید FDA ارائه خواهد شد یک مهلت 15 روز کسب و کار که در طی آن آزمایشگاه می توانید با استفاده از این تست برای غربالگری بیماران در حالی که ارسالی ها جمع شده بودند.

“ما اعتقاد داریم که این سیاست اعتصاب تعادل مناسب در طول این بهداشت عمومی اورژانس” هان در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای کمک به اطمینان حاصل شود علم صدا قبل از تست بالینی و پیگیری با دید انتقادی بررسی مستقل از FDA در حالی که به سرعت در حال گسترش تست قابلیت در آمریکا”

“این عمل امروز ما نشان دهنده سلامت عمومی تعهد به پرداختن به مهم بهداشت عمومی نیاز دارد و به سرعت در پاسخگویی و تطبیق با این پویا و در حال تحول وضعیت است.”

CDC قبلا توصیه می شود فقط تست افرادی که یا تا به حال سابقه سفر به کشورهای آسیب دیده و یا در حال تماس با یک تایید COVID-19 مورد است. در ضمن تست کیت توزیع به دولت های محلی و آزمایشگاه که توسط CDC حال اجزای معیوب و تولید مجمل نتایج.

تنها هفت دولت labs توانایی تست برای coronavirus به صورت محلی به عنوان Feb. 26 در حالی که CDC مشغول به کار در تولید کیت جدید است که به تولید نتایج قابل اطمینان تر.

در همین حال اریک خالی ارشد برنامه افسر در انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه نیویورک تایمز گفت که این احتمال وجود دارد بیشتر به “یک هفته” برای یک میلیون آزمون مستقر می شود.

“فرایند گرفتن یک کیت تست کردن و قرار دادن آن را به تولید چیزی است که اتفاق می افتد به معنای واقعی کلمه یک شبه به ویژه هنگامی که شما در حال صحبت کردن در حدود یک میلیون آزمون,” او گفت:. “این یک چیز خوب می گویند و آن را یک چیز ساده می گویند اما واقعیت این است که ما یک زن و شوهر از هفته دور از قادر بودن به اعزام یک میلیون نفر از طریق آزمون این فرایند است.”

نگرانی جامعه گسترش ویروس در سراسر ایالات متحده همچنان به تشدید, با حداقل 12 متحده در سراسر کشور گزارش موارد است. واشنگتن—یکی از کشورهای بسیاری نهفته ویروس تا کنون—تایید 27 نفر و نه مرگ و میر ناشی از شنبه.

موارد نیز شناسایی شده در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان, ایلینوی, Massachusetts, New York, New York, کارولینای شمالی, اورگان, رود آیلند و ویسکانسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de