یکی از تازه مورد Covid19 در Telangana; مجموع افزایش به 22

حیدرآباد: 24 سال, پیر مرد آزمایش مثبت برای Covid-19 coronavirus در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در Telangana به 22.

“24 ساله و ساکن گنٹور منطقه آندرا پرادش با سفر تاریخچه ورود از لندن از طریق دبی یافت شده است مثبت برای Covid-19. او پایدار است و در حال حاضر بستری در تعیین بیمارستان در Telangana” یک رسانه بولتن Covid-19 گفت.

دولت وزیر بهداشت Etala Rajender در ملاقات با مقامات وزارت بهداشت در حال انجام ‘Janata مقررات منع رفت و آمد” و در اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

این Telangana دولت در روز شنبه تشکیل کمیته ای از کارشناسان را برای بررسی اقدامات مورد نیاز برای کنترل شیوع کروناویروس در دولت و به پیشنهاد مراحل بر اساس مدل های موفق از سراسر جهان است.

به طور جداگانه به بیماری های همه گیر عمل 1897 بود و استناد در Telangana در روز شنبه.

وزیر K چاندراسکار رائو که به صورت 24 ساعته داوطلبانه منع رفت و آمد به دادگاه تجدید نظر به مردم برای ماندن در خانه و خودداری از رفتن به طوری که گسترش ویروس می توان جلوگیری کرد.

“از این رو تمام شهروندان درخواست شد به باقی می ماند در داخل خانه و در خانه بماند بین 6 هستم در مارس 22 تا 6 صبح در مارس 23,” انتشار رسمی گفت.

“عمومی درخواست شده است به آرام ماندن و نه وحشت. دولت با در نظر گرفتن تمام اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس برای محافظت و حفاظت عمومی” آن گفت:.

آن را بیشتر گفت: هر کسی که در بازگشت از هر کشور خارجی بوده یا در حمل و نقل باید در خود صفحه اصلی قرنطینه به مدت 14 روز از زمان ورود در هند صرف نظر از داشتن هر گونه علائم یا نه.

هر کسی که شده است در تماس با یک مورد تایید شده از Covid-19 باید باقی می ماند در خانه انزوا به مدت 14 روز به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im