در آستانه مغلوب ساختن پیشی جستن دهلی بازدید از پلیس منجر به کشته شدن صدها نفر برخورد بیش از کا, DCP صدمه دیده

دهلی نو: پلیس دهلی گفت که یک سر پاسبان کشته شد در درگیری بیش از تابعیت متمم قانون (کا) در شمال شرقی دهلی نو در روز دوشنبه.

سر پاسبان راتان لعل ارسال شده در ACP Gokalpuri دفتر مستقر در Maujpur منطقه ای که در آن معترضان به اتهام به آتش کشیدند چندین خانه ها و مغازه ها و آتش مناقصه در میان سایر وسایل نقلیه در یک درگیری میان pro-کا و ضد کا گروه. این پاسبان مجروح شد در سنگ pelting گفته است و در اثر جراحات وارده در بیمارستان است.

معاون کمیسر پلیس Shahdara, Amit Sharma نیز زخمی در درگیری های, یک مقام ارشد گفت. شارما دچار صدمات به سر و دست. او شده است در بیمارستان بستری است و انجام خوب رسمی اضافه شده است. DCP ماشین شد و همچنین گفته می شود مجموعه ای در حال سوختن.

پلیس آتش teargas پوسته و lathi شارژ جمعیت برای متفرق کردن معترضان. این درگیری در حال وقوع یک روز جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به Rashtrapati Bhavan در دهلی نو که در آن یک شام مهمانی است که به میزبانی افتخار او در روز سه شنبه.

گزارش ها می گویند که بخش 144 منع قانونی مجمع تحمیل شده در 10 محلات از شمال شرقی دهلی نو است.

“برخی از حوادث خشونت و آتش سوزی گزارش شده در مناطق شمال شرق منطقه به خصوص در مناطق Maujpur, Kardampuri, Chand باغ و Dayalpur.

“این است که به دادگاه تجدید نظر به مردم دهلی نو و به خصوص شمال شرق منطقه برای حفظ صلح و آرامش و ایمان به هر شایعات. آن را نیز به دادگاه تجدید نظر به رسانه ها به گردش هر گونه اخلال در تصاویر که بیشتر ممکن است باعث بدتر شدن وضعیت” پلیس گفت:.

در میان چند فیلم در حال گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک جمعیت از مردم در مقابل آنها یک مرد با یک تفنگ دیده می شود راه رفتن به سمت یک پلیس و هل دادن او اقدام به آتش عکس از اسلحه گرم در سراسر فلز مانع شدن-مانند تقسیم در جاده ها است.

در ویدیویی دیگر صدها نفر از مردم دیده می شوند عجله به سمت یک گروه از پرسنل پلیس ضد شورش نزدیک شدن به آنها را.

طرفدار و ضد کا گروه بودند برخورد برای دومین روز متوالی در روز دوشنبه و پرتاب سنگ در هر یک از دیگر.

به گفته مقامات آتش مناقصه آسیب دیده بود توسط معترضان پس از آن در پاسخ به یک تماس آتش در Chand باغ.

دهلی مترو بسته شده و ورود و خروج در Jaffrabad و Maujpur-Babarpur ایستگاه به عنوان یک بازگشت آرامش نسبی غالب در این منطقه است. “ورود و خروج از Jaffrabad و Maujpur-Babarpur بسته شده است. قطار نخواهد بود توقف در این ایستگاه” مترو دهلی راه آهن شرکت (DMRC) گفت: در یک صدای جیر جیر.

Jaffrabad ایستگاه مترو ورودی و خروجی بسته شده بود برای بیش از 24 ساعت است.

درگیری اولین شکست یکشنبه شب بین pro و ضد کا گروه در نزدیکی Jaffrabad پس از تعداد زیادی از مردم در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون (CAA) مسدود شده در جاده در حالی که مشابه تحصن آغاز شد و در چند بخش دیگر از سرمایه های ملی.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal خواسته است معاون فرماندار دهلی نو و اتحادیه خانه وزیر برای بازگرداندن نظم است.

هیچ کس نباید اجازه داده شود به هماهنگ خشونت, او گفت:.

“من فقط به صحبت کرد ال جی. او مطمئن است که بیشتر نیروهای پلیس در حال ارسال. خشونت را نمی توان تحمل توسط هر کسی. من درخواست مردم برای حفظ صلح است. هیچ راه حل بیرون آمدن از خشونت” Kejriwal توییتی در هندی.

در یکی دیگر از صدای او گفت:”مرگ یک سر پاسبان بسیار غم انگیز است. او همچنین یکی از ما. لطفا تا خشونت. هیچ کس مزایای از خشونت است. همه مشکلات حل خواهد شد مسالمت آمیز او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

دهلی نو Lt فرماندار آنیل Baijal دستور کمیسر پلیس برای حفظ نظم و قانون در سرمایه های ملی در پی خشونت است.

“دستور @DelhiPolice و @CPDelhi به اطمینان حاصل شود که نظم و قانون حفظ در شمال شرق دهلی نو. این وضعیت است که از نزدیک بررسی شود. من مصرانه از همه به اعمال محدودیت برای حفظ صلح و آرامش” Baijal توییتی.

دهلی وزیر و Babarpur MLA Gopal رای روز دوشنبه از مردم خواست در منطقه برای حفظ صلح و گفت: برخی از افراد به عمد در تلاش برای برهم زدن جو است.

“با دست خورده من درخواست مردم در Babarpur مجمع برای حفظ صلح است. برخی از مردم به عمد در تلاش برای از بین بردن جو است. من صحبت به دهلی نو LG و او به من اطمینان داد که بیشتر نیروهای پلیس مستقر خواهد شد را به وضعیت تحت کنترل” Rai گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im