المپیک به تعویق افتادن اجتناب ناپذیر می گوید IOC رسمی

VIRUS FEARS. Visitors wearing face masks walk past the Olympic Rings monument in front of the Japan Olympic Committee headquarters near the new National Stadium. Photo by Kimimasa Mayama/EPA-EFE

ویروس ترس. بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در گذشته حلقه های المپیک بنای تاریخی در مقابل ژاپن کمیته المپیک در نزدیکی مقر جدید استادیوم ملی. عکس Kimimasa Mayama/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – ارشد کمیته بین المللی المپیک (IOC) رسمی دیک پوند گفت دوشنبه, مارس 23 به تعویق افتادن این سال بازی های المپیک توکیو در حال حاضر اجتناب ناپذیر به عنوان جهان قرقره از coronavirus بیماری همه گیر.

کمیته بین المللی المپیک گفت: در روز یکشنبه, مارس 22 بدن خواهد صبر کنید 4 هفته قبل از اعلام تصمیم خود در سرنوشت تاریخ 24 ژوئیه-اوت 9, بازی میان نصب خواستار آنها را به دوباره.

پوند با این حال معتقد است که کمیته بین المللی المپیک – که حکومت از لغو بازی – در حال حاضر تخمگذار زمینه را برای به تعویق افتادن.

“تفسیر من از کمیته بین المللی المپیک ارتباطات است که آنها نمی خواهند به لغو و آنها فکر نمی کنم آنها می توانید به ادامه جولای 24 تاریخ” پوند گفت: Agence France-Presse. “پس شما دنبال آن هستید در ‘P’ کلمه – به تعویق افتادن.

“آنها در حال رفتن به کشف گزینه های با ژاپنی, البته, و پس از آن وجود دارد تمام انواع ذینفعان – بین المللی فدراسیون های کد بندی مشاغل ملی ورزشکاران.

“و سپس در 4 هفته آنها در حال رفتن به سعی و آمد با یک طرح ب و آن را به عنوان خاص به عنوان آنها می توانید آن را در آن دوره زمانی است.”

پوند که توسط کانادا گفت: “شگفت آور” گسترش COVID-19 سراسر جهان در سمت چپ بین المللی المپیک با هیچ انتخاب دیگری.

“این چیزی است که رفتن به روشن تا جولای 24,” پوند گفت.

“و این چیزی نیست رفتن به دور ماه سپتامبر یا اکتبر. بسیاری از بزرگترین کشورهای جهان فقط در مورد غرق شده و آن را فقط شروع به ریشه در آفریقا است. آن را بدون در نظر من.”

یک سال به تعویق افتادن 2021 باقی مانده است به احتمال زیاد گزینه پوند اضافه شده است.

“من فکر می کنم یک سال تعویق ترین امکان پذیر است چرا که آن را به شما می دهد بیشتر وقت خود را به سازماندهی” او گفت:.

تعدادی از المپیک کمیته و کارکنان فدراسیون های ورزشی در حال حاضر نشان داد تمایل به شرکت در توکیو اگر این بازی برگزار می شود در ماه جولای به عنوان برنامه ریزی شده.

روز یکشنبه کانادا کمیته المپیک شد اولین کمیته ملی المپیک برای اعلام آنها شرکت نخواهد کرد اگر این بازی در ژوئیه صورت گرفت.

در ایالات متحده هر دو بدن حاکم از دو و میدانی و شنا کرده و بازی به تعویق افتاد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im