رویاهای المپیک در برگزاری ژاپن داوطلبان میزبان

OLYMPIC SPIRIT. People wear face masks as they take pictures in front of the Olympic rings at the Odaiba Seaside Park in Tokyo. Photo by Philip Fong/ AFP

المپیک روح. مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان گرفتن عکس در مقابل حلقه های المپیک در Odaiba پارک ساحلی در توکیو. عکس از فیلیپ Fong/ AFP

هیما ژاپن – ژاپنی المپیک داوطلب امی اندو خواب است برای سال ها از دیدن این بازی اما با وجود ناامیدی خرد کردن بیش از توکیو 2020 که به تعویق افتاد و او مصمم است به عنوان بخشی از نسخه سال آینده.

آن را یک “یک بار-در-یک-عمر رویداد” 19 ساله دانشجوی دانشگاه به خبرگزاری فرانسه گفت پس از مدت ها بازی شد, به تعویق افتاد, یک سال بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

اندو نیست حتی با توجه به پیوستن به شاگردی در گرفتن یک کار در تابستان سال آینده مصمم به داوطلب برای به تعویق افتاد بازی.

“من به دست آوردن چیزی است که با پول نمی توان خرید,” او گفت:.

در سراسر ژاپن دهها هزار نفر از داوطلبان و صدها نفر از روستاها ثبت نام کرده اند به کمک و یا میزبان ورزشکاران و شرکت کنندگان در توکیو 2020 بازی.

برای بسیاری از تاخیر به بازی آمد و به عنوان یک ضربه شخصی پس گاهی اوقات سال از آماده سازی و خواب.

“از زمانی که من در مدرسه ابتدایی بود, من می خواهم امیدوار ژاپن خواهد بود یک میزبان” گفت: اندو که در حال مطالعه کسب و کار و سیاست های عمومی و گفت: او غلبه ناامیدی او با فکر کردن در مورد بسیاری دیگر که آنها نیز از دیدن رویاهای خود را به تاخیر افتاده است.

Chizuko Yabusaki, 63, یک کودک زمانی که ژاپن آخرین میزبانی این بازی ها به خاطر تماشای 1964 مراسم افتتاحیه نادر در رنگ های تلویزیونی.

“من به یاد داشته باشید این صحنه به وضوح و هیجان زمانی که ما را تشویق می کردند برای دوندگان ماراتن” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

او یک المپیک داوطلب امید به استفاده از او اسپانیایی و پرتغالی مهارت و بطور منظم احساس تجربه او به عنوان یک جام جهانی داوطلب در سال 2002.

“وجود دارد یک حس سرگرم کننده و متورم از احساسات شما تنها می تواند احساس در زمین” او گفت:.

اما او همدردی با این تصمیم به تاخیر و گفت: او را “قطعا” شرکت در سال آینده اضافه کرد تعویق خواهد به او زمان بیشتری را با نوه او در این تابستان.

‘شرم واقعی’

در شهر هیما در نزدیکی توکیو مقامات محلی در حال صرف بیش از دو سال آماده سازی برای میزبانی از ورزشکاران برزیل و کانادا است.

حتی قبل از به تعویق افتادن آنها به سمت چپ وضعیتی وخیم زمانی که کانادا اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ارسال ورزشکاران برای هر بازی برگزار شد و در این سال ها به دلیل ویروس.

“ما فکر می کنم کانادا ملی المپیک کمیته ساخته شده تصمیم نهایی با اولویت ورزشکاران خود گفت: Hisashi Kikuchihara قبل از بازی مدیر در شهرستان شهرسازی است.

“اما از نظر ما این بود شرم واقعی است.”

کانادا تصمیم گرفت بخشی از یک موج فشار است که مجبور احتمالی تعویق افتادن بازی در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن یک سال بعد در ژوئیه 23 2021.

اما هیما مقامات گفتند که تنفس آه امداد هنگامی که هر دو کشور کانادا و برزیل تایید آنها را با چوب شهر در سال آینده.

ساکنان در حال حاضر نورد از فرش قرمز برای کانادا ورزشکاران از جمله ملی جوانان تیم قایقرانی بود که با استقبال صدها نفر از تشویق مردم محلی زمانی که آنها بازدید برای قهرمانی سال گذشته است.

“ما فکر کردیم که مهمان نوازی باید شروع با ورود خود را” رهبر جامعه Zenzaburo Miyano به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما با هدف حداقل 300 نفر به خط 150 متر از جاده های عمومی به ورودی (از خود هتل) اما بیش از 400 نشان داد.”

“این فوق العاده بود فوق العاده,” او گفت:.

برخی از مردم محلی ارائه شده ورزشکاران وعده های غذایی سنتی و حتی سفر به توکیو برای تشویق آنها در طول رقابت از جمله Yoshimi Koike.

“من تا به حال چند اتصالات (با کانادا) قبل از اینکه… اما من تهیه کرده ام بسیار علاقه,” او گفت:.

او و همسرش Kazuyo نیز میزبان ورزشکاران برای یک وعده غذایی “nagashi soumen,” رشته های شناور پایین باز بامبو flumes پر از آب به انتظار شام که گرفتن آنها را با chopsticks.

Miyano گفت: این شهر برطرف شد به دانستن ورزشکاران خواهد بود که سال آینده به جای.

“من می خواهم به آنها را نشان می دهد و حتی بیشتر مهمان نوازی از ما از سال گذشته است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im