المپیک بدن ایجاد 800 میلیون دلار صندوق به آدرس coronavirus بحران

MASK ON. Visitors wearing face masks walk past the Olympic Rings monument in front of the Japan Olympic Committee headquarters near the new National Stadium. File photo by Kimimasa Mayama/EPA-EFE

ماسک. بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در گذشته حلقه های المپیک بنای تاریخی در مقابل ژاپن کمیته المپیک در نزدیکی مقر جدید استادیوم ملی. فایل عکس Kimimasa Mayama/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE

لوزان سوئیس – کمیته بین المللی المپیک گفت: پنج شنبه, مارس 14 آن را به حال ایجاد یک صندوق از 800 میلیون دلار برای مقابله با مشکلات مالی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور به تعویق افتادن این سال بازی های المپیک توکیو تا 2021.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ صحبت با تلفنی پس از مجازی هیئت اجرایی در جلسه گفت: بدن منتشر شده بود “یک پاکت تا 800 میلیون دلار به آدرس عواقب مالی از این COVID-19 بحران است.”

“ما پیش بینی است که ما را مجبور به تحمل هزینه های تا 800 میلیون دلار برای ما بخشی از مسئولیت های ما برای این سازمان از بازی” آلمان گفت.

پاکت دارای دو بخش است: $650 میلیون (602 میلیون یورو) است که “اشاره به هزینه برای این سازمان” از تعویق بازی برای IOC; و تا به 150 میلیون دلار به عنوان کمک بسته برای جنبش المپیک در خصوص بین المللی فدراسیون های ملی المپیک کمیته بین المللی المپیک به رسمیت شناخته شده اشخاص.

باخ گفت: coronavirus همه گیر است که به کشته شدن تقریبا 300000 نفر در سراسر جهان بود “بسیار شدید مالی اثر در جهان در جامعه در دولت و البته همچنین در بازی های المپیک کل جنبش المپیک و به ویژه کمیته بین المللی المپیک.”

“ما شده اند به بحث در مورد این اثر مالی این تاثیر مالی امروز است. شما می توانید آن را تصور کنید آسان نیست چرا که برنامه ریزی در این روزها بسیار دشوار است چرا که از تمام ابهامات شما.

“هیچ کس نمی داند چگونه این جهان به نظر می رسد فردا” باخ گفت. “این بسیار تدریجی و برنامه ریزی روش.”

کمیته بین المللی المپیک که در حدود 1 میلیارد دلار (926 میلیون یورو) در ذخایر در ماه مارس صورت گرفت تصمیم تاریخی برای به تعویق انداختن بازی ها, برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 24 تا 23 ژوئیه تا اوت 8, 2021. این نخستین بار از زمان صلح به تعویق افتادن بازی ها.

به تعویق افتادن بر هر جنبه ای از سازمان – المپیک ورزشکاران ایجاد کرد, هتل ها, فروش بلیط سالن و حمل و نقل که در میان عمده سردرد.

هیچ حدس و گمان

با توجه به آخرین بودجه بازی شد و با توجه به هزینه $12.6 میلیارد مشترک بین کمیته سازماندهی دولت ژاپن و شهر توکیو.

باخ هشدار داده بود در آخرین ماه است که به تعویق خواهد هزینه IOC “چند صد میلیون دلار” و اضافه کرد که در حالی که بدن به تعهدات مالی خود را به توکیو, این امر احتمالا به کاهش است.

“این وضعیت نیاز به مصالحه نیاز به فداکاری و توسط هر کسی. بنابراین کمیته بین المللی المپیک و کمیته سازماندهی در تماس نزدیک با این نیروی کار مشترک و ما در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت در این رابطه به کاهش هزینه ها در حالی که حفظ روح از بازی ها و با کیفیت از, دوره از رقابت های ورزشی و ورزشکاران در خاص است.

“همه چیز در حال بحث و همه چیز روی میز است.”

اما باخ سریع به اسکاچ شایعاتی که به تعویق افتاد بازی را می توان نقل مکان کرد و به یک کشور دیگر بسته به اینکه چگونه COVID-19 شیوع ایفا می کند.

“ما در حال حاضر با نامزدی در موفقیت توکیو 2020 شروع در جولای 23, 2021… به بازی در یک محیط امن برای همه شرکت کنندگان در توکیو در سال آینده” باخ گفت.

“ما یک سال و دو ماه دور از این بازی های المپیک به تعویق افتاد. ما باید نه شاید سوخت از هر گونه گمانه زنی در هر گونه تحولات آینده در حال حاضر.”

کمیته بین المللی المپیک نیز موافقت خود را نگه دارید آینده اجرایی جلسه هیئت مدیره عملا در ژوئیه 17. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de