قیمت نفت اسلاید به عنوان ویروس محافل جهان, سهام دنبال تسکین

STOCKS. A pedestrian walks past an electronic quotation board displaying share prices of the Nikkei 225 Index (R, top) and other Asian stock markets in Tokyo on February 26, 2020. Photo by Kazuhiro Nogi/AFP

سهام. یک پیاده روی پیاده روی گذشته های الکترونیکی قول هیئت مدیره نمایش قیمت سهم از شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص (لیگ برتر) و دیگر بازارهای سهام آسیا در توکیو در 26 فوریه سال 2020 است. عکس Kazuhiro Nogi/AFP

LONDON, United Kingdom – قیمت نفت کاهش یافت و بیشتر چهار شنبه, مارس 26 به عنوان سرمایه گذاران نگران اقتصادی تاثیر, تبلیغ جدید کروناویروس.

در حالی که سهام در آسیا و اروپا نیز تضعیف پایین تر آنها منعکس بالاتر در وال استریت در معاملات پس از دو روز از تیز ضرر و زیان است. (بخوانید: PSEi خونریزی به 6,900 به عنوان coronavirus همچنان به گسترش)

داو به دست آورد 0.4% در زنگ افتتاحیه پس از سقوط حدود 3% در روز سه شنبه فوریه 25, زمانی که مقامات گفت COVID-19 احتمال را نگه دارید در ایالات متحده است.

“عمده شاخص ها همه آماده برای باز کردن در مورد 0.3% به 0.4% بالاتر در همان اختراع خرید-the-شیب تجارت است که دیده می شد قبل از دیروز باز است که در نهایت شکست مفتضحانه” تحلیلگر اشاره Patrick J. o’hare در Briefing.com قبل از باز کردن زنگ.

با مواردی که گزارش شده در بیشتر کشورها – و مستندات در سازمان ملل از جمله اتریش و ایتالیا و اسپانیا – معامله گران در جای دیگر شده اند به طور فزاینده ای در حال رشد fretful در مورد تاثیر بر اقتصاد جهانی است.

لندن معیار شاخص FTSE 100 غوطه ور در زیر 7,000 نقاط پاک کردن تمام دستاوردهای موفق به کسب بیش از سال گذشته که قیمت طلا به پایین ترین سطح در بیش از یک سال است.

اما در اروپا شاخص اصلی کمرنگ ضرر و زیان خود را در بعد از ظهر به وال استریت با نزدیک شدن.

تعدادی از شرکت ها اظهار نظر چهارشنبه در تاثیر ویروس بر روی عملیات خود را.

انگلیسی, نوشیدنی های گروه Diageo ساز گینس تنومند و Smirnoff ودکا روز چهارشنبه گفت: coronavirus خواهد خود را بریده بریده فروش سالانه تا £325 میلیون دلار ($422 میلیون و 388 میلیون یورو).

Diageo که به تولید نیز Baileys مشروب و جانی واکر ویسکی گفت: خرید و فروش برای سال مالی پایان 30 ژوئن خواهد بود نهفته بین £225 میلیون و £325 میلیون.

غذای غول پیکر دنون گفت: این انتظار می رود به یک آمار از 100 میلیون یورو ($109 میلیون دلار) در سه ماهه 1 فروش.

“آنچه که ما به نظر می رسد شاهد تحقق است که رشد اقتصاد جهانی به خوبی می تواند به توقف آمده است که این ترکیب اثرات ویروس آنفولانزا و دیرهنگام تلاش برای جلوگیری از گسترش آن در سراسر جهان افزایش چشم انداز اقتصادی عطسه” گفت: CMC Markets انگلستان تحلیلگر مایکل Hewson.

مرگ و میر در حال حاضر در بیش از 2,700, در حالی که تعدادی از آلوده پیشی گرفته است 80,000 حتی اگر تعداد موارد جدید در چین, مرکز, در حال سقوط است.

با دست پاچه سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه های امن عملکرد در هر دو 10 سال و 30 سال ما خزانه در خریده در حالی که ارزش ین ژاپن به دست آوردن.

اما دلار بود که در بررسی نگه داشته شود حدس و گمان است که فدرال رزرو می تواند به کاهش نرخ بهره برای حمایت از بازار اگر چه در حال حاضر مقامات می گویند در اقتصاد ایالات متحده همچنان در rude سلامت.

VIX “ترس” شاخص در بالاترین سطح خود در بیش از یک سال و اما طلا معمولا یک هدف اصلی برای کسانی که به دنبال پناهگاه از آشفتگی تسخیر شد.

“به نشان می دهد که بازار یک نی نی حفظ بیش از coronavirus تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر به خوبی می تواند کتمان حقیقت از قرن با ویروس شکلگیری به بازار بزرگترین کلان نگرانی از دهه” گفت: AxiCorp را استفان Innes.

اما گوریل معاملات استراتژیست کن برمن گفت که “با توجه به گسترش سریع این ویروس در اقتصاد جهانی است که به احتمال زیاد به رنج می برند حداقل در کوتاه مدت شوک اما باید این شیوع کم کردن سرعت در طول بهار ما می توانید ببینید سریع بهبود اقتصادی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im