قیمت نفت کمر تا بالای 30 دلار در هر بشکه برای اولین بار پس از COVID-19 زده

قیمت هر بشکه از این نفت خام معیار در صدر $30 برای اولین بار از اواسط ماه مارس در آزمایشی نشانه هایی که مردم شروع به رانندگی دوباره در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

ژوئن قرارداد برای وست تگزاس اینترمدیت با $2.65 ایالات متحده به $32.05 بشکه در روز دوشنبه. که بالاترین سطح برای نفت وست تگزاس اینترمدیت پس از مارس 13 قبل از مستندات برای مقابله با کروناویروس قرار داده و تقاضای انرژی به deep freeze.

غوطه در قیمت نفت آنقدر چشمگیر است که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد به طور خلاصه آغشته به زیر صفر ماه گذشته به عنوان معامله گران دیوانه وار ریخته قرارداد به دریافت فیزیکی نفت به دلیل کمبود مکان برای ذخیره آن.

که غوطه اتفاق افتاده در بخشی به دلیل یک معامله قطعی به عنوان قرارداد روشن بیش از ممکن است تحویل در ماه ژوئن وجود دارد هیچ نشانه ای از چیزی مشابه اتفاق می افتد در این زمان در اطراف به همان سوئیچ از تحویل در ماه ژوئن تا جولای است به اتفاق می افتد در روز سه شنبه.

این خوشبینی تازه کشف شده در روغن ناشی از نشانه هایی است که اقتصاد است که مصرف آن محتاط گام به سوی بازگشایی. متعدد استانهای کانادا سست محدودیت در سفر هستند و اجازه می دهد بیشتر و بیشتر کسب و کار برای بازگشایی شده است. برخی از ایالات آمریکا رفته اند به تقریبا همان سطح از فعالیت آنها تا به حال قبل از.

که منجر به یک چشم انداز مثبت در تقاضا برای عمده استفاده از نفت: بنزین برای رانندگان و سوخت جت برای آگهی. هر دو هنوز هم به خوبی زیر خود را در سطح قبلی اما رشد شاخص در هفته های اخیر. بنزین استفاده در ایالات متحده افزایش یافته است دو میلیون بشکه در روز از آن پایین در مارس هنوز دو میلیون بشکه زیر که در آن قبل از COVID داده ها از اطلاعات انرژی ایالات متحده نشان داد که این هفته است.

افزایش مصرف بنزین نشان میدهد که مردم در حال رانندگی دوباره که به نوبه خود نشان می دهد آنها در حال رفتن به کار دوباره. این یک روند است که می تواند به سادگی دیده می شود با نگاه به الگوهای ترافیک که نشان می دهد که حجم ترافيک در حال گرفتن نزدیک به آنچه آنها استفاده می شود می گوید: Mark Le Dain سر از هوش کسب و کار و استراتژی در Validere یک داده اطلاعاتی شرکت توصیه می کند که شرکت ها در بخش انرژی است.

او به نقل از داده های GPS شرکت TomTom نمایش حجم ترافیک در بسیاری از شهرهای آسیایی در حال بازگشت به جایی که آنها قبل از اینکه به خصوص در طول هفته رفت و آمد بار.

“واضح است که کسانی که نیاز به رسیدن به محل کار رفت و آمد هستند و آنها در حال رانندگی در مقابل [گرفتن] حمل و نقل عمومی گفت: CBC News, چرا که بسیاری از آنها با احتیاط از بودن در یک فضای شلوغ.

“پاسخ در بنزین تقاضا شروع به بازی کردن در سطح جهانی است و می تواند یک منبع غیر منتظره از کوتاه مدت تقاضا [برای] انرژی” لو Dain گفت.

عرضه و تقاضا

نشانه های کمی بالاتر از تقاضا در حال جفت با روند مشابه نسبت به کاهش عرضه به افزایش قیمت.

عربستان سعودي که راه اندازی یک موقع جنگ قیمت با روسیه برای کنترل بازار نفت فقط قبل از COVID-19 آمار روز دوشنبه گفت که این امر خود را بریده بریده تولید نفت توسط یکی دیگر از میلیون بشکه در روز شروع ماه آینده.

که به اندازه کافی باید برای افزایش قیمت نفت حتی بیشتر گفت: محمد Zidan ارشد بازار استراتژیست ThinkMarkets.

“بازار در انتظار یک [بزرگتر] برش در آخرین توافق,” او گفت:. “ما نمی رسیدن به آن است. این مرحله بیشتر به عقب خواهد آورد که تعادل. آن را افزایش قیمت های بالا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de