اوهایو پزشک پرستار: “ما درک می کنیم که ما امضا برای این

به عنوان بیمارستان های سطح شیب دار تا سلامت کارگران نیروبخش خود را برای یک انتظار طاقت فرسا افزایش COVID-19 بيمار

کلمبوس, اوهایو—بیمارستان در حال تخلیه از اعمال جراحی الکتیو در حال لغو شد و کارکنان در حال آماده شدن برای بدترین. بازدید کننده تنها مجاز هستند در پایان از شرایط زندگی و زن در کار ممکن است تنها یک فرد پشتیبانی از.

یک پرستار پزشک که با این نسخهها کار در چند شرکت کلمبوس, اوهایو, بیمارستان ها گفت: همه چیز به “وهم آور.”

“آن احساس می کند مانند آرامش قبل از طوفان در حال حاضر,” او گفت: عصر فردا در 20 مارس. اما روحیه در میان کارکنان خوب است. “من فکر می کنم ما درک می کنیم که ما امضا برای این است.”

پرستار پزشک مشخص شده به عنوان “امیلی” درخواست برای استفاده از یک نام مستعار به خاطر او نیست مجاز به صحبت با رسانه ها.

کادر پزشکی هستند که برای نصب و ماسک و عرضه خواهد شد با یکی از, در صورت نیاز, او گفت:. ماسک و لباس که معمولا نگهداری خارج عفونی بیماران اتاق در حال حاضر تحت قفل و کلید در اختیار پرستاران.

“ما نمی تواند نگه داشتن آنها را در خارج از اتاق زیرا مردم آنها را مصرف; بازدید کنندگان و مصرف آنها” امیلی گفت.

“همه نه راه رفتن در اطراف بیمارستان با یک ماسک. در حال حاضر ما در حال گفت که اگر شما احساس نمی شما در هر نوع خطر و سپس شما نمی نیاز به یک ماسک و یا دنده محافظ.”

امیلی گفت: در میان کارکنان آنها به لحاظ اجتماعی فاصله به بهترین شکل ممکن باید متوقف سفارش گروه ناهار و در حال تمیز کردن و پاک کردن تمام سطوح با الکل یا سفید کننده سه بار در روز.

“بسیاری از ما احساس می کنید مانند آن را اجتناب ناپذیر است که ما coronavirus در برخی از نقطه,” او گفت:. “پس چگونه ما مطمئن شوید که نیمی از کارکنان ما نیست در یک بار؟”

او با تقسیم تیم او در نیم و متناوب نیم در خانه و نیم در محل کار در مورد یک تیم جلب ویروس. او گفت: آنها در حال آزمایش مگر اینکه آنها علامتی—حتی اگر آنها در معرض شده ام کسی که COVID-19.

اگر آنها در حال آزمایش او گفته شده است نتایج خود را خواهد داشت به سرعت دنبال به طوری که کسانی که یک نتیجه منفی می تواند بازگشت به کار.

او گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند گفت به انتظار افزایش بستری شدن در بیمارستان های اطراف شروع پایان ماه مارس. به ويژه موج طرح در محل و کارکنان و مدیریت ملاقات های روزانه به روز رسانی برنامه بر اساس آخرین اطلاعات.

“من یک روز قیامت [شخص]. … بسیاری از زمان من بود ‘خواهید بود آن را خوب’,” او گفت:. “شنیدن در مورد ایتالیا می ترسم. وقتی که شما شنیدن به عنوان یک پزشک که به تماشای مردم قرار داده و بر روی دریچه وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی هواکش—که وحشتناک است.

“از آنجا که شما نمی تواند انجام دهد آنچه که شما در حال آموزش دیده برای انجام, و شما نمی توانید به آنها کمک کند. و که خواهد بود بسیار سخت است.”

در ایتالیا پزشکان تا به حال به تصمیم گیری مانند که در میان چهار بیمار مردم را یک موجود ونتيلاتور.

در مارس 22, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جنرال موتورز تسلا و فورد بودند همه تایید شده برای تولید هواکش برای مبارزه با CCP ویروس افزایش در ایالات متحده است. بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

Epoch Times Photo
کوه کرمل سنت ان بیمارستان در کلمبوس, اوهایو در 23 مارس سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

صاف منحنی

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دستور Ohioans به ماندن در خانه به مدت دو هفته آغاز مارس 24 و در حال اجرا را از طریق مه 6.

در طول هفته گذشته بارها و رستوران ها بسته شد مگر اینکه آنها ارائه حمل کردن; سالن مو و آرایشگر مغازه ها دستور داده شد بسته; و تمام غیر ضروری کسب و کار توقیف شد.

“در حال حاضر ما در یک زمان بسیار مهم در این نبرد” DeWine گفت. “آنچه ما در حال حاضر متوقف خواهد شد این مهاجم به طوری که ما سیستم مراقبت های بهداشتی را هم برای درمان کسانی که قرارداد COVID-19 و همچنین زمان برای درمان کسانی که دیگر مشکلات پزشکی است. زمان است که از ذات.”

از مارس 24 وجود دارد 564 تایید موارد COVID-19 در اوهایو با 145 بیمارستان بستری و هشت مرگ و میر با توجه به اوهایو, وزارت بهداشت, پورتال است.

“نقطه تمام آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر با اجتماعی فاصله و بودن در خانه است که سعی کنید برای صاف که [منحنی] و آن را بیشتر از یک برآمدگی” امیلی گفت: توصیف بالقوه قریب به اتفاق سنبله در بستری شدن در بیمارستان.

“و ما فکر می کنیم ممکن است آن را کمی طولانی تر است اما نمی توان آن را مانند یک موج است که آنچه که ما در حال تلاش برای جلوگیری از. به این دلیل که بیمارستان ها تنها می تواند بسیار. پس از آن ممکن است سخت تر برای ما دیگر, اما نه به عنوان سخت است.”

فدا کردن تعطیلات خانواده

ناشناخته است که سخت ترین قسمت برای مقابله با امیلی گفت. “و کمی از ترس.”

او گفت که او از شنیدن داستان از کارکنان مراقبت های بهداشتی در نیویورک مشغول به کار 48 ساعته شیفت. نیویورک است که سخت ترین ضربه منطقه تا کنون در کشور با بیش از 20 ، 000 موارد تایید شده از مارس 24.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور داده است تا 50 درصد افزایش ظرفیت بیمارستان و سازمان مدیریت اضطراری فدرال است راه اندازی یک 1,000-تخت موقت بیمارستان در شهر نیویورک Jacob K. Javits Center برای رسیدگی به هجوم انتظار می رود.

نیاز به آماده شدن برای اوهایو افزایش امیلی در حال حاضر خود را قربانی تعطیلات خانواده. شوهر و سه فرزند جوان چپ بدون او هفته گذشته است.

“همه ما قرار است برای رفتن به شکستن بهار و هنگامی که این اتفاق افتاد آن آشکار شد که من احتمالا نمی خواهید به قادر به سفر—فقط با توجه به نیاز به برنامه ریزی همه از این و در اینجا برای دانستن نیست دقیقا زمانی که همه از این در حال رفتن به ضربه” او گفت:.

“پس از آن دشوار بود اما من گفتم به شوهرم, ‘شما هنوز هم باید بروید. من نمی دانم تا چه حد قرار گرفتن در معرض من قصد دارم برای به دست آوردن و چه مقدار خطر من قصد دارم به. این راه شما قرار گرفتن در معرض به من و اگر من به بد من می توانم قرنطینه خودم و من لازم نیست که به نگرانی در مورد گفتن بچه ها من به دور ماندن از من است.”

Epoch Times Photo
نشانه آموزش افراد چه در یک درایو-از طریق CCP ویروس تست های منطقه در دانشگاه ایالتی اوهایو دانشگاه در کلمبوس, اوهایو در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

فرهنگ تغییر

امیلی یک پرستار در طول هر دو شیوع سارس در سال 2003 و همه گیر H1N1 در سال 2009 و او گفت: این پاسخ پس از آن ابدا درجه ما امروز شاهد آن هستیم.

“آنها نگران کردم اما آن را به بخشی که در آن ما در حال تلاش برای به دست آوردن همه آماده ساخت مطمئن شوید که همه برای نصب ماسک مطمئن شوید همه ما می دانیم آنچه که این فرایند است—تمام چیزهای که” او گفت:.

بزرگترین مسئله در این هفته او گفته شده است در برخورد با افرادی که می خواهید به آزمایش می شود اما لازم نیست.

“این یک تغییر فرهنگ و تغییر طرز فکر به دلیل مراقبت های بهداشتی تبدیل شده زیادی در مورد خدمات به مشتریان و رضایت مشتری,” او گفت:.

او می گوید: مردم می ترسند و نشان می دهد که مایل به آزمایش می شود حتی اگر آنها نمی, دیدار با معیارهای تست. امیلی گفت: نگرانی این است که با استفاده از این تست در یک فرد سالم که تست می شود در دسترس نیست برای کسی که واقعا به آن نیاز دارد.

و جوان فرد سالم را دریافت خواهد کرد همان آموزش—برو خانه استراحت و اجتماعی فاصله.

“اما مردم برای تحقق بخشیدن به آن بسیار دشوار است. چرا که بسیاری از افراد را به اتاق اورژانس: “من احساس نمی خوب است و شما باید برای نگه داشتن من در اینجا تا زمانی که شما کشف کردن آنچه اشتباه است.’ و این یک ذهنیت” او گفت:.

این بار در بیمارستان نیست تمام ویروس های مربوط به او گفت.

“هنوز هم وجود دارد که باید در بیمارستان به دلایل دیگر,” او گفت:.

“این است که به صدا بد نیست اما ما رفت و به پزشکی برای این نوع از چیزی که—برای کمک به مردم و نه به بحث در مورد این که آیا شما در حال سرپایی یا بستری و یا چگونه صدور صورت حساب خود را در حال رفتن به محل کار و یا چه بیمه خود را پوشش می دهد.

“پس این خوب است از نقطه نظر آن است—آن را هرگز به یک بیماری همه گیر و یا افراد بیمار, اما آن را به خوبی قادر به انجام آنچه که من روت را انجام دهد.”

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de