فرماندار اوهایو می گوید کسب و کار می تواند شروع بازگشایی در مارس 1

برخی از کسب و کار در اوهایو که تعطیل شد, تحت رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اقامت در خانه سفارش خواهد بود قادر به بازگشایی ابتدا در مارس 1 جمهوریخواه روز پنجشنبه گفت حتی به عنوان او هشدار داد در محل کار خواهد بود متفاوت تر از قبل به COVID-19 بیماری همه گیر.

اوهایو دیده می شود منحنی از بستری شدن در بیمارستان و یا ظهور و اوج صاف در روزهای اخیر یک روند است که در ادامه برای یک هفته.

“ما باید مردم بازگشت به کار” DeWine گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

دولت بازگشایی طرح شامل داشتن شرکت ثابت به دولت کارگران که آنها باید اقدامات مناسب در محل برای مبارزه با گسترش CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که از سرزمین اصلی چین در سال گذشته است که باعث COVID-19 بیماری است.

DeWine استفاده می شود به عنوان مثال از RPM مستقر در اوهایو شرکت است که به اجرا در تعدادی از اقدامات در آماده سازی برای بازگشایی برخی از امکانات.

این اقدامات عبارتند از به طور منظم چک کردن سهام از تجهیزات حفاظت شخصی, محدود کردن بازدید کنندگان و بازدید کنندگان غربالگری پس از ورود اجازه می دهد بیمار و کارکنان در محل کار و نیاز به کارکنان نگه داشتن شش پا و دور از دیگران و یا اگر آنها قادر الزامی آنها با پوشیدن ماسک.

Epoch Times Photo
مراکز رای دهی در سراسر تعطیل شد, به رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به نام برای دولت مقدماتی به عقب رانده شود تا ژوئن در کلمبوس, اوهایو در 17 مارس سال 2020 است. (متی هچر/گتی ایماژ)

“ما به دنبال شروع این روند در مارس 1,” DeWine گفت. “ما شروع خواهد شد با شرکت های است که می تواند نشان دهد که آنها می توانید انجام دهید این چیزها. … ما این کار را با شرکت های که در آن ما قادر به کنار هم قرار دادن دستورالعمل ها و شرکت هایی که ما فکر می کنیم می توانید شروع به پایین این جاده است.”

فرماندار کاهش یافته است به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد زمانی که مدارس را بازگشایی و اقامت خود را در خانه سفارش را سست می شود و یا لغو. او و شش تن دیگر از فرمانداران اعلام کرد در اوایل روز شنبه جمع و جور به دقت هماهنگ بازگشایی اقتصاد خود را. از کشورهای دیگر شامل میشیگان و مینه سوتا و ایلینوی.

“ما مشتاق به همکاری با یکدیگر برای کاهش بحران اقتصادی این ویروس باعث شده است که در منطقه ما است. ما می دانیم که اقتصاد ما در حال همه متکی به یکدیگر و ما باید با هم کار کنند با خیال راحت به بازگشایی آنها” فرمانداران گفت: در یک بیانیه مشترک.

“توقف تدریجی در بخش اقتصاد ما خواهد بود و موثر ترین زمانی که ما با هم کار کنند به عنوان یک منطقه است. این بدان معنا نیست که ما اقتصاد را بازگشایی همه در یک بار و یا هر دولت را در همان مراحل را در همان زمان. اما هماهنگی نزدیک خواهد اطمینان حاصل شود ما این حق است.”

Epoch Times Photo
ژاک Stamper دارای پرچم آمریکا در حالی که خواهر او ژولیت و پدر و مادر جنیفر و تیم تلاوت تعهد و وفاداری در جلوی خانه از خانه خود در کترینگ اوهایو در 7 آوریل سال 2020 به عنوان همسایه درب بعدی ان نقاش, سمت چپ, شرکت می کند. این تعهد را تبدیل به یک مراسم صبح امروز در محله خود را از مدارس بسته با توجه به COVID-19 تهدید. (میچ Stacy/عکس از آسوشیتدپرس)

‘جهان’

DeWine هشدار داد ساکنان اوهایو که “جهانی که ما در حال رفتن به یک جهان متفاوت است و جهان و محل کار در جریان است متفاوت باشد.”

بسیاری از مردم خواهد شد با پوشیدن ماسک, هر دو در داخل و خارج از محل کار و محل کار خواهد شد بسیاری از ضد عفونی کننده دست و اجتماعی فاصله و موانع.

“این رفتن به آخرین تا زمانی که ما در حال انجام با COVID تا زمانی که ما یک واکسن” او گفت:.

یک واکسن نیست و انتظار می رود تا مدتی در سال آینده.

موجود و تجربی مواد مخدر در حال آزمایش در برابر COVID-19 و برخی از آنها نشان دادن وعده اما هیچ کدام هنوز ثابت شده است به کار در برابر جدید بیماری است.

coronavirus
انتقال تصویر میکروسکوپ الکترونی از SARS-CoV-2 ویروس ذرات جدا شده از یک بیمار است. تصویر گرفته شده و رنگ پیشرفته در NIAID یکپارچه مرکز تحقیقات (IRF) در فورت Detrick, Md. (NIAID)

CCP ویروس است که به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد. بین افرادی که در تماس نزدیک با یک دیگر (در حدود 6 فوت) از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه و یا مذاکرات با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“این قطرات می توانید زمین در دهان یا بینی از افرادی که در نزدیکی و یا احتمالا از طریق تنفس به ریه ها” آن را می گوید در وب سایت خود را.

کارشناسان بهداشت توصیه اقدامات پیشگیرانه از جمله اغلب شستن دست با پوشیدن یک ماسک و دستکش در هنگام خروج از خانه و اجتناب از جمعیت و افرادی که به وضوح بیمار است.

اوهایو با تکیه بر پیش بینی از بالا به 62,000 موارد جدید در هر روز اگر هیچ اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شد. اولیه طرح برای قله موارد هر روز با اقدامات در محل 9,800 که تجدید نظر رو به پایین به 1600. دولت گزارش 448 موارد جدید یک شب همراه با 101 جدید بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر 12.

اوهایو در حال حاضر 8,239 مجموع مورد تأیید 2,328 مجموع بستری شدن در بیمارستان و 373 مرگ و میر.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de