فرماندار اوهایو در دفاع از بازگشایی دولت می گوید کار خواهد کرد برای الهام بخشیدن به ‘اعتماد به نفس’

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) روز یکشنبه در دفاع از اقدامات او گرفته برای بازگشایی اوهایو اقتصاد زیر تعطیلی با توجه به CCP ویروس همه گیر و گفت نمی توان آن را ممکن است برای انجام این کار مگر اینکه مردم “اعتماد به نفس.”

در ظاهر در “فاکس نیوز یکشنبه,” ده شراب گفت که اگر چه وجود خطرات برای بازگشایی دولت و اقتصاد “این واقعا یک خطر مهم نیست که چه کار می کنیم.”

“اقتصاد را به باز بدون توجه به آنچه ما انجام می دهیم هر چه ما سفارش مگر اینکه مردم باید اعتماد به نفس” جمهوریخواه فرماندار گفت. “و ما در تلاش هستیم به آنها اعتماد به نفس.”

او از مردم خواست تا همچنان به پوشیدن ماسک صورت خود را با دست بشویید و تمرین های اجتماعی فاصله به عنوان مقامات با تاکید بر این وضعیت است “هنوز هم بسیار خطرناک است.”

“این چیز اساسی است که ما باید انجام دهیم. ما نمی توانیم اجازه دهید تا” جمهوری خواه فرماندار گفت.

توسط شنبه ایالتی اوهایو گزارش حداقل 22,500 موارد و 1,214 تایید مرگ در ارتباط با CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

هفته گذشته DeWine تمدید دولت stay-at-home منظور مارس 29. آن تعیین شده بود به پایان می رسد در مارس 1 و نیاز به تمام ساکنان اوهایو به ماندن در خانه در حالی که عمومی یا خصوصی تجمعات خارج از یک خانواده هستند ممنوع است.

اما فرماندار گفت: بسیاری از کسب و کار خواهد بود قادر به بازگشایی به عنوان بخشی از اقدامات برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

از مارس 12 خرده فروشی و مصرف کننده خدمات مجاز خواهد بود برای بازگشایی, در حالی که سالن مو آرایشگران ناخن سالن اسپا روز و برنزه امکانات می تواند بازگشایی از مه 15. رستوران ها در 15 مه اجازه خواهد داشت به میزبان ناهار خوری با احزاب بزرگتر از 10 نفر است. داخل سالن ناهار خوری مجاز خواهد بود از مارس 21.

شرکت های ساخت و ساز و توزیع کنندگان و تولید کنندگان و دفاتر مجاز به باز کردن در هفته گذشته.

اوهایو نیاز شرکت ها به کارکنان تمرین های اجتماعی فاصله و در جایی که ممکن است موانع نیاز به نصب شود. کارکنان باید انجام روزانه سلامت ارزیابی و شرکت ها را تلو تلو خوردن و یا محدود کردن ورود از کارکنان و همچنین پیاده سازی تغییر, تغییرات, DeWine گفت: در هفته گذشته.

مدارس هنوز بسته باقی می ماند باقی مانده از سال تحصیلی.

فرماندار گفت اوهایو بوده است “ضربه بسیار سخت” توسط CCP ویروس همه گیر با بیش از یک میلیون نفر تشکیل پرونده برای بیکاری.

“ما باید به جلو حرکت کند” او گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

“و ما می دانیم آن را یک خطر به عنوان ما شروع به اقتصاد باز” او گفت:. “اما آن را در معرض خطر اگر شما بیش از حد … شما می دانید که قادر به بازگشت اقتصادی است.”

“پیام من به همکار من Ohioans همواره ما می توانید دو چیز در یک بار, اما ما فقط می توانید آنها را اگر ما بسیار دقیق در مورد آن,” او گفت:.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de