اوهایو توصیه کارفرمایان به گزارش کارکنان است که نمی بازگشت به کار به عنوان دولت بازگشایی

اوهایو کشور توصیه شرکت به گزارش کارکنان که موفق به نشان می دهد تا به کار دولت شروع به بازگشایی میان CCP ویروس همه گیر مقامات روز جمعه گفت.

یک وب سایت جدید راه اندازی شده است توسط اوهایو اداره کار و خدمات خانواده (ODJFS) که اجازه می دهد تا کارفرمایان به گزارش کارکنان که هر دو را انتخاب کنید به بازگشت به کار و یا استعفا در میان CCP (دیروز) ویروس همه گیر, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این ODJFS سیاست آمده است که اگر شغل در دسترس هستند و کارکنان موفق به بازگشت به کار آنها نخواهد بود واجد شرایط برای دریافت مزایای بیکاری.

“اوهایو قانون منع افراد از دریافت مزایای بیکاری اگر آنها حاضر به قبول پیشنهادات مناسب کار یا ترک کار بدون علت خوب” این گروه گفت: در یک ایمیل به دست آمده توسط Cleveland.com که منتشر شد برای شرکت در آوریل 1.

“اگر شما از کارکنان که حاضر به بازگشت به کار یا ترک کار مهم است که به شما اجازه اوهایو اداره کار و خدمات خانواده (ODJFS) می دانم به طوری که ما می توانیم دقیق تعیین واجد شرایط بودن” آن گفت: در ایمیل.

گروه, مدیر, Kimberly سالن گفت: یک نشست خبری که روز شنبه شرکت نیز خواسته می شود برای برقراری ارتباط چه تلاش ساخته شده است برای محافظت از کارکنان مشاغل.

“ما همیشه به حال یک بررسی اداری فرآیند” مدیر به خبرنگاران گفت:. “اساسا بستگی دارد که آیا خوب وجود دارد-علت و دلیلی که برای عدم بازگشت به کار.”

یک فرم آنلاین در دسترس ساخته شده در وب سایت می پرسد تعدادی از سوالات از جمله نام کارمند و توضیحی برای اینکه چرا فردی است که دیگر کار می کند.

“ما در بررسی فایل های لازم و سوابق در نور از اطلاعات شما را به تعیین مناسب ترین اقدام” به ODJFS متحده در وب سایت.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) گسترش دولت stay-در-خانه سفارش در اواخر روز پنجشنبه به مارس 29. آن تعیین شده بود به پایان می رسد در مارس 1 و نیاز به تمام ساکنان اوهایو به ماندن در خانه در حالی که عمومی یا خصوصی تجمعات خارج از یک خانواده هستند ممنوع است.

اما فرماندار گفت: بسیاری از کسب و کار خواهد بود قادر به بازگشایی به عنوان بخشی از اقدامات برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

“این اولین گام” DeWine گفت: در هفته گذشته. “ما باید به حرکت کنید. ما باید به مردم بازگشت به کار. ما باید به باز کردن همه چیز.”

روز جمعه DeWine گفت غیر ضروری اعمال جراحی که نیاز نیست یک شبه در بیمارستان اقامت مجاز خواهد بود در حالی که دندانپزشکان و دامپزشکان اجازه داده می شود به بازگشایی شده است.

تولید و توزیع و ساخت و ساز بخش های عمومی و دفاتر مجاز به بازگشایی در دوشنبه DeWine گفت. او را تشویق شرکت ها برای نگه داشتن کارکنان از راه دور زمانی که ممکن است.

او اضافه کرد که خرده فروشی و مصرف کننده های دیگر خدمات را بازگشایی در مارس 12.

اوهایو نیاز شرکت ها به کارکنان تمرین های اجتماعی فاصله و در جایی که ممکن است موانع نیاز به نصب شود. کارکنان باید انجام روزانه سلامت ارزیابی و شرکت ها را تلو تلو خوردن و یا محدود کردن ورود از کارکنان و همچنین پیاده سازی تغییر, تغییرات, DeWine گفت.

“Coronavirus است که هنوز هم در اینجا. آن را فقط به عنوان خطرناک به عنوان آن را به حال شده است” فرماندار گفت.

او اضافه کرد که باز کردن رستوران ها سالن مو و به ورزشگاه می آیند و بعد از آن که تجمع جرم مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی خواهد بود به احتمال زیاد آخرین به بازگشت.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de