Ogie Alcasid تست منفی برای coronavirus پس از نتایج اولیه نشان داد او مثبت بود

OGIE ALCASID. The singer says he tested negative for coronavirus after two earlier rapid tests showed he was positive. File photo by Rob Reyes/Rappler

OGIE ALCASID. این خواننده می گوید: او آزمایش منفی برای coronavirus پس از دو زودتر سریع آزمایشات نشان داد او مثبت بود. فایل عکس راب ریس/Rappler

مانیل فیلیپین – Ogie Alcasid آزمایش منفی برای coronavirus در PCR سواب بعد از تست قبلی سریع آنتی بادی نتیجه آزمون نشان داد او مثبت برای ویروس.

در یک Facebook, پست, این بازیگر توضیح داد که او شده است در انزوا پس از آزمایش مثبت از اول سریع آزمون است. او سپس گفت که او در زمان یکی دیگر از تست سریع که منفی است.

برای “tie breaker,” او گفت که او در زمان یک سوم آزمون دوباره نمایش نتایج مثبت و به عنوان HR پروتکل دیکته او در زمان PCR سواب آزمون در جمعه, جولای 6.

نتایج پس از 4 روز نشان می دهد که او منفی بود.

“ستایش پروردگار!!!” او گفت:. او به اشتراک گذاشته است که در انزوای او “ارتباط با خدا.”

“حالا من بدون علامت تمام وقت,” او گفت:.

PCR یا واکنش زنجيرهای پليمراز آزمون است که هنوز هم دیده می شود به عنوان بازده نتایج دقیق تر در فیلیپین – تا 97 ٪ دقیق و یا بالاتر.

این آزمون شامل در نظر گرفتن سواب از یک بیمار بینی و یا گلو به تعیین واقعی حضور coronavirus و اگر یک فرد در حال حاضر آلوده. نتایج پردازش در 24 ساعت یا بیشتر.

سریع آنتی بادی آزمایش یک بیمار نمونه خون و تشخیص آنتی بادی که در بدن تولید در پاسخ به یک عامل عفونی مانند یک ویروس است. این آنتی بادی به طور کلی بوجود می آیند پس از 4 روز تا بیش از یک هفته پس از آلوده شدن پس سریع تست استفاده می شود برای تشخیص زمان بیماری. (دفعات بازدید: حقایق سریع: چه تفاوتی بین PCR سریع آنتی بادی آزمایش؟)

به عنوان نام ضمنی سریع آنتی بادی کیت تست ارائه نتایج سریع تر – حدود 45 دقیقه. پزشکان هشدار داده اند که سریع آزمایش استفاده می شود در افراد بدون علائم کروناویروس بالا وجود دارد بروز مثبت کاذب.

در جولای 11, فیلیپین ثبت شده 54,222 coronavirus موارد پس از شمارش بیش از 1000 مورد در روز به 9 روز مستقیم. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *