مقامات هشدار می دهند: نمی خیط و پیت کردن تکه تکه T-پیراهن را در توالت

شهر ردینگ کالیفرنیا هشدار به ساکنان آن در روز پنج شنبه ترغیب آنها برای جلوگیری از گرگرفتگی تکه تکه T-پیراهن در میان کاغذ توالت کمبود.

این “ردینگ فاضلاب مدیریت در پاسخ به فاضلاب پشتیبان است که در نتیجه استفاده از خرد تی شرت جای کاغذ توالت” با توجه به بیانیه. “لطفا خودداری از سیفون هر چیزی به جز کاغذ توالت توالت. کیسه های آن است. نمی خیط و پیت کردن آن است.”

اگر شما لازم نیست که کاغذ توالت, شهرستان, فاضلاب مقامات گفته ساکنان برای مواد دیگر: “Bag it. نمی خیط و پیت کردن آن است.”

رایان بیلی, دستیار مدیر عمومی با این نسخهها کار در شمال کالیفرنیا شهر گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که یکی از ساکنان به نام به خود را می گویند توالت نبود گرگرفتگی به درستی.

“سیستم خود را کار نمی کند خوب” بیلی گفت. او گفت که “این می تواند بوده ام هر تعداد از خانه ها در خیابان.”

People shop for toilet paper
مردم را برای خرید کاغذ توالت در یک فروشگاه Costco در Novato, کالیفرنیا., در 14 مارس سال 2020 است. (جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ)
Epoch Times Photo
خریداران در Costco فروشگاه خرید کاغذ توالت پس از هاوایی وزارت بهداشت توصیه ساکنان آنها باید به سهام تا در منابع بالقوه خطرات ناشی از COVID-19 در هونولولو, هاوایی, on Feb. 28 سال 2020. (حسن نیت ارائه میدهد از Duane Tanouye از طریق بی بی سی)

مقامات گفت که خدمه یافت برش پیراهن در خط رفع آن است. شهر کارگران و سپس رفت و در اطراف خانه قرار داده و درب چوب لباسی با اطلاعات در مورد آنچه که آنها می توانند و نمی خیط و پیت کردن توالت.

“هر چیزی و همه چیز flushable اما این به آن معنا نیست که آن را خوب به آن را قرار داده پایین توالت” بیلی گفت.

تعدادی از شهرداری ها خواست تا ساکنان به خیط و پیت کردن هر چیزی غیر از کاغذ توالت. “Flushable” دستمال مرطوب یک نگرانی عمده, اما, دستمال, بافت حوله کاغذی و سایر محصولات کاغذی دیگر از کاغذ توالت می تواند باعث مشکلات.

“آنها نمی flushable و آنها زیست تخریب پذیر” گفت: Stephen Renner, مدیر گروه مهندسی بهداشتی در Franklin County Ohio ایالات متحده امروز گزارش شده است. “آنها انتقام ویران کردن در سیستم ما. … لطفا نمی خیط و پیت کردن آن را در توالت.”

و در Crystal Lake, ایلینوی, مقامات ساخته شده مشابه درخواست.

“این سیستم با ظرفیت کاغذ توالت ساخته شده است به تجزیه و به سرعت در آب است. اما دستمال مرطوب پوشک و مواد دیگر است که شکستن نه پایین به راحتی تمایل به مسدود کردن لوله” این شهرستان گفت: Patch.com گزارش شده است. “است که می تواند به معنای فاضلاب پشتیبان گیری به خانه های ساکنان و یا همسایگان به عنوان کفش های چوبی شکل پایین خط است که می تواند هزینه به unclog.”

در سراسر ایالات متحده و جهان, خریداران شده است هجوم آوردند به سوپر مارکت ها و دیگر داستان به خرید مقادیر انبوه از کاغذ توالت در میان CCP ویروس همه گیر منجر به کمبود و سهمیه بندی.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im