از Tablighi Jamaat Nizamuddin بحث آن لینک به کروناویروس در هند

دهلی نو: با نزدیک به سه ماهه 39 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در هند مرتبط بودن یک جماعت اسلامی واعظان در Nizamuddin در دهلی نو سازمان Tablighi Jamaat آمده اند تحت اسکنر مقامات برای اتهام نقض های مختلف دستورالعمل.

چه Tablighi Jamaat?

راه اندازی نزدیک به 100 سال پیش توسط دیوبندی اسلامی محقق مولانا محمد الياس Khandhalawi به عنوان یک مذهبی جنبش اصلاحات را Tablighi Jamaat ترجمه به توسعه جامعه و یا یک جامعه برای گسترش ایمان است.

کاملا غیر سیاسی جنبش جماعت اسلامی با هدف تبلیغ پایه اصول اسلام و حمایت حضرت محمد – Kalimah (شهادتین), نماز (پنج بار نماز), Ilm-o-ابراهیم (دانش) Ikraam-e-مسلمان (احترام از مسلمان گرفته-e-Niyyat (صداقت از قصد) و Tafrigh-من-Cartoon (کمبود وقت).

در نظر گرفته به عنوان یک نفوذ معنوی جنبش در جهان این جماعت در حال حاضر درک گرفتار شده بندى نشأت گرفته از مراکز در پاکستان و بنگلادش است.

چگونه آن را تابع ؟

تخمین زده می شود از 150 تا 250 میلیون عضو در درجه اول در جنوب آسیا و جماعت تنها اعضای کار در میان مسلمانان آنها را آموزش روش های زندگی تمرین حضرت محمد.

در جماعت های مختلف گروه های کوچک از واعظان در حال تشکیل ارشد در میان آنها را به عنوان رهبران خود را. این گروه بازدید تعیین شده در مقصد را از طریق مساجد به گسترش اسلامی, شیوه در میان مسلمانان است.

COVID-19 و Tablighi Jamaat

جماعت از واعظان صورت گرفت در اوایل ماه مارس در Banglawali مسجد در Nizamuddin منطقه ای که در آن مرکز (دفتر مرکزی) از جماعت واقع شده است. اعتقاد بر این است که بیش از 800 اتباع خارجی از اندونزی و مالزی و تایلند و نپال و میانمار و بنگلادش و سریلانکا و قرقیزستان حضور داشتند این رویداد است.

با توجه به دولت بیش از 2000 نفر از اتباع خارجی از 70 کشور وارد هند از ژانویه 1 به شرکت در جماعت فعالیت با بیش از 1000 گیر کردم در Nizamuddin با توجه به مستند. بسیاری از آنها تا به حال شش ماه ویزای توریستی.

زنگ آلارم شروع به زنگ زدن با مرگ یک شهروند اندونزی که تا به حال شرکت در جماعت بود و رفت و آمد در Telangana. او در بر داشت COVID-19 مثبت در مارس 18. صفحه اصلی وزارت هشدار داده همه دولت های ایالتی در مورد مبلغان جماعت در 21 مارس ،

این جماعت ادعا می کند که حدود 2500 عضو شد و در Nizamuddin مرکز. پس از ناگهانی اعلام ‘Janta مقررات منع رفت و آمد’ در 22 مارس و پس از اقدام مشابه توسط دولت دهلی نو و در نهایت 21-day مستند اعلام شده توسط نخست وزیر و تعداد زیادی از اعضای جماعت گیر کردم در این مرکز در حالی که حدود 1,500 را ترک کرده بود.

تا کنون 10 نفر از شرکت کنندگان در Tablighi Jamaat جماعت از جمله یک فیلیپینی ملی باید تسلیم به کروناویروس در حالی که 285 نفر اقامت در این مرکز بستری شده بودند به بیمارستان برای مشکوک coronavirus موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im