رعایت هفته مقدس از خانه با این مجازی ایستگاه از صلیب

نگه دارید تا خود را با هفته دفاع مقدس سنت از امنیت خانه خود را

منتشر شده 8:00 هستم, مارس 09, 2020

به روز شده در 8:00 هستم, مارس 09, 2020

HOLY WEEK FROM HOME. Catholics can observe the Stations of the Cross through a virtual walkway by Without Walls Ministries. Photo courtesy of Bonifacio High Street

هفته دفاع مقدس از صفحه اصلی. کاتولیک ها می توانید مشاهده ایستگاه از صلیب از طریق مجازی گردشگاه بدون دیوار وزارتخانه است. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Bonifacio در خیابان بالا

مانیل فیلیپین – هفته مقدس است که اتفاق می افتد کمی متفاوت در سال 2020 با افزایش جامعه قرنطینه با هم تداخل دارند با این فصل روزهای پرهیز و روزه.

هنوز هم کاتولیک ها را می توانید در ادامه به مشاهده هفته مقدس سنت از طریق گردشگاه: سفر به صلیب مسیحمجازی ایستگاه از صلیب که در دسترس است بدون دیوار وزارتخانه وب سایت.

فقط سنتی مانند ایستگاه از صلیب مجازی یکی از ویژگی های کتاب مقدس قرائت و بازتاب در هر ایستگاه. یکی هم می تواند از طریق خواندن هر قطعه و یا گوش دادن به صوتی و نسخه قبل از گفتن آنها نماز و در ادامه به ایستگاه بعدی.

همچنین در دسترس کودکان است نسخه ای از این گردشگاه که ویژگی های یک نقشه که بچه ها می توانید به دنبال همراه با پدر و مادر خود را.

به کلاه کردن هفته دفاع مقدس از خانواده ها می تواند در یک نه چندان سنتی عید پاک تخم مرغ شکار است که اتفاق خواهد افتاد عملا در آوریل 12 در Bonifacio در بالا خیابان Facebook صفحه.

عید پاک جشن ادامه با آنلاین کنسرت با عنوان توسط مارتین Nievera به جریان از Bonifacio در شهر جهانی Facebook صفحه در تاریخ 12 آوریل در 8 ساعت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im