رئیس جمهور سابق باراک اوباما در دفاع از Obamacare به قانون به عنوان فصل انتخابات گرم شده و به عنوان دادگاه عالی آماده برای شنیدن یک چالش قانونی در مورد حکم دادگاه که باطل خود را امضا قوانین داخلی.

“آن بوده است که 10 سال پس از ما گذشت قانون مراقبت مقرون به صرفه. با کمک شما این نزدیک ترین ما تا کنون آمده برای پوشش جهانی در امریکا” اوباما گفت: در 90-فیلم دوم تولید شده توسط متحدان خود را در محافظت از ما مراقبت از یک پروژه به خوبی پاشنه بلند گروه چپ شانزده سی و صندوق.

“مردم امروز زنده به دلیل آنچه که شما انجام,” او گفت: بدون اثبات این ادعا است.

اما این قانون در معرض خطر است چرا که جمهوری خواهان “را حفظ خواهد کرد تلاش هر دو در کنگره و در دادگاه به پاره کردن و دور از مراقبت است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها با تکیه بر” او گفت:.

“بنابراین حتی همانطور که ما جشن می گیرند و ما خودمان را متعهد به حفاظت از پیشرفت های ساخته ایم تا زمانی که ما پایان کار خوب و با کیفیت و مقرون به صرفه پوشش برای هر آمریکایی است.”

محافظت از ما مراقبت های اجرا شده توسط براد Woodhouse که مشغول به کار قبلا به عنوان مدیر ارتباطات برای کمیته ملی حزب دموکرات و به عنوان یک استراتژیست برای هر دو ریاست جمهوری اوباما مبارزات انتخاباتی. Woodhouse با اعتبار کمک به ساخت سیاسی زیرساخت های مورد استفاده برای ترویج عبور از Obamacare و به دفاع از برنامه و پس از آن به تصویب رسید.

اوباما مصمم به تضعیف Obamacare با توجه به Woodhouse.

“رئیس جمهور تهمت همچنان به عمد خرابکاری سلامت مردم در مراقبت از خود spitefulness و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که عمومی است که به طور مداوم آگاه از هر حرکت این دولت باعث می شود تا زمانی که کنگره جمهوری خواهان ایستادگی و آنها را متوقف او گفت:” قبلا.

محافظت از ما مراقبت از برنامه های تور اتوبوس به مبارزات انتخاباتی در سال 2020 میدان نبرد متحده Iowa, ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا و کارولینای شمالی تپه گزارش روزنامه.

این roadshow آغاز می شود 15 مارس در سنت پل ، نیز وجود خواهد داشت یک میزگرد در پایتخت کشور در مارس 23, که در آن اوباما, مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و مراقبت های بهداشتی فعالان به مناسبت سالگرد 10 از امضای Obamacare به قانون است.

در مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات مانند اوباما ادعا می کند اعتبار برای کمک به تصویب قانون است که منتقدان می گویند باعث شده است که مراقبت های بهداشتی بیمه به موشک وار رفتن در حالی که محدود کردن انتخاب مصرف کننده. بایدن گفت: برای دفاع از قانون اگر او برنده کاخ سفید است.

بایدن حریف دیابت برنی ساندرز (I-Vt.), وعده داده است به جای او گران پیشنهاد “مدیکر برای همه” برنامه برای Obamacare به ایجاد یک سیستم پرداخت و لغو بیمه درمانی خصوصی است. اوباما با اشاره به مدیکر برای همه به عنوان یک “خوب” ایده در انتخابات میان دوره ای از سال 2018 در حالی که مبارزه برای دموکرات کنگره.

دادگاه عالی که گفت: آوریل 12 که از آن می توان به ممنوعیت بازدید کنندگان به ساختمان خود را در واشنگتن تا اطلاع ثانوی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus اوایل این ماه اعلام کرد که آن را به نظر دادگاه بدوی حاکم است که بخشی از باطل Obamacare اساسنامه.

این مورد به احتمال زیاد خواهد شد در دادگاه شنیده می شود را در دوره جدید آغاز می شود که در ماه اکتبر که نشان می دهد تصمیم گیری نمی شود ارائه شده تا پس از انتخابات در ماه نوامبر. این تصمیم به این پرونده به نظر می رسد برخی به احیای مراقبت های بهداشتی به عنوان یک موضوع مهم در کمپین بلیزرز این سال است.

این مورد بر می گردد به Dec. 14, 2018, زمانی که قاضی نی اوکانر از منطقه شمال تگزاس زده به اصطلاح حفاظت بیمار و قانون مراقبت مقرون به صرفه را در تمامیت آن.

قبل از آن در NFIB v. گشاید (2012) دیوان عالی کشور تلقی این حکم که آمریکایی ها مجبور به خرید بیمه درمانی معتبر ورزش از کنگره مالیات قدرت به دلیل آن را به تولید درآمد رد دولت استدلال کند که این حکم می تواند توجیه قانون اساسی در تجارت بند.

به دلیل حکم مجازات بود به صفر کاهش می یابد توسط کنگره در سال 2017, آن را دیگر نمی خواهد تولید درآمد و نمی تواند به عنوان یک ورزش از کنگره اقتدار مالیات.

صفر کردن حکم مجازات “اره کردن آخرین پا” Obamacare بود در اوکانر حکومت. “دادگاه در می یابد که فرد دستور ‘ضروری’ و inseverable از دیگر مفاد'” اساسنامه او برگزار شد در تگزاس v., ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی از اوکانر حاکم.

در آن زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین آن را در توییتر. “همانطور که من پیش بینی در تمام طول Obamacare زده شده است و به عنوان یک قانون اساسی فاجعه! در حال حاضر کنگره باید تصویب قوی قانون فراهم می کند که مراقبت های بهداشتی و محافظت از قبل موجود شرایط,” او نوشت.

در دسامبر. 18, 2019, مدار 5 دادگاه تجدید نظر تایید قابل توجه به پایین از قیمومیت اما remanded مورد اوکانر به تصمیم می گیرید اگر بقیه اساسنامه باید باطل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im