NYU دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل 3 ماه اولیه برای پیوستن به مبارزه با بیماری همه گیر

دانشگاه نیویورک است گزارش ارائه زود هنگام فارغ التحصیلی برای ارشد پزشکی دانش آموزان به طوری که آنها می توانید پیوستن به نیویورک به مبارزه با این بیماری همه گیر در حال انجام.

در مارس 24 ایمیل به کلاس 2020, NYU را گراسمن دانشکده پزشکی گفت: کسانی که مایل به پیوستن به بهداشت و درمان نیروی کار می تواند شروع به کار به عنوان پرداخت کارورزان به عنوان به زودی به عنوان آوریل به جای معمولی 1 جولای شروع تاریخ. ایمیل برای اولین بار به دست آمده و گزارش اخبار پزشکی انتشار Brief19.

“با رشد گسترش COVID-19 ما بیمارستان هولناک با بیماران و همکاران ما در خط مقدم کار فوق العاده ساعت های طولانی ما هنوز کوتاه کارکنان اورژانس و طب داخلی” این ایمیل به عنوان خوانده شده. “فرسودگی شغلی پزشکان ما تبدیل به یک نگرانی رو به رشد.”

با توجه به ایمیل پیشنهاد کاربردی برای فارغ التحصیل از سالمندان که همه مورد نیاز فارغ التحصیلی و “داوطلبانه توافق” به کار پرداخت کارورزان در NYU Langone بهداشت, پزشکی داخلی و طب اورژانس بخش است. دانش آموزانی که با معیار مجاز خواهد بود و به فارغ التحصیل زود با یک کارآموز در سطح حقوق و دستمزد و مزایای کامل.

ایمیل اضافه شده است که دانش آموزان می توانند با عضویت در این نیرو برای مبارزه با COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس, حتی اگر آنها به حال شده است برنامه ریزی برای کار در زمینه طب داخلی یا اورژانس پزشکی است.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

دیگر هیچ دانشکده پزشکی در ایالات متحده تا کنون نورد از برنامه های مشابه با توجه به مختصر 19.

در ایتالیا بیش از 10,000 نفر از دانشجويان پزشکی اجازه داده شد به جست و خیز خود را به امتحانات نهایی و پیوستن به نیروی کار است. این COVID-19 مرگ و میر در این کشور اروپایی رسیده است و بیش از 7000 و بیش از 74,000 مردم آلوده شده است CCP ویروس.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد طی یک نشست خبری صبح روز پنجشنبه که CCP ویروس ادعا کرده 385 زنده در سراسر کشور—یک پرش 100 از 285 موارد گزارش شده قبلی در روز است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 37,000 موارد تایید شده در سطح ایالت.

“این واقعا خبر بد” کومو گفت. “این بدترین خبری شما می تواند داشته باشد.”

کومو اخیرا گفته است که نیویورک را به گسترش از آن زمان 53,000 تخت بیمارستان و 3000 تخت ICU به 140,000 تخت بیمارستان و 40000 تخت ICU و همچنین به عنوان جمع آوری حداقل 30000 هواکش برای کنار آمدن با بینی تقاضا است.

“هدف ما این است که به یک 1,000-plus سرریز مرکز در هر یک از بخش نیویورک downstate و شهرستانهای,” او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de