نیویورک به حراج گذاشته شده انبار هواکش معنای یک بیماری همه گیر: گزارش

صدها نفر از فن های متعلق به شهر نیویورک به عنوان بخشی از ذخایر اضطراری شد به حراج گذاشته شده حداقل پنج سال پیش تحت مدیریت شهردار, بیل د Blasio, با توجه به گزارش.

این هواکش و “عرضه facemasks,” خریداری شده توسط این شهرستان در سال 2006 تحت آن مایکل بلومبرگ شهردار به عنوان یک اندازه گیری برای آماده سازی شهر نیویورک برای رسیدگی به پتانسیل همه گیر شبیه به CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

اما هواکش بعدها به حراج گذاشته شده چرا که وزارت بهداشت “نمی توان به حفظ آنها” زمانی که آنها را شکست با توجه به تحقیقات توسط ProPublica.

در زمان خرید یک گونه جدید از آنفولانزای حال ظهور در آسیا, اخبار خروجی گزارش به نقل از یک سال 2006 گزارش از نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی است. در این گزارش آمده است که این شهر باید در دست هزاران اضافی هواکش برای درمان بیماران باید یک بیماری همه گیر بوجود می آیند.

“پس از همه گیر خواهد شد گسترده در ایالات متحده منابع از فدرال استراتژیک ملی ذخایر ممکن است در دسترس محلی و انبارها نیاز به تکیه بر” این گزارش گفت:.

شهر نیویورک به دست آورد و سپس 500 هواکش اما به حراج گذاشته و آنها را برخی از زمان قبل از 2016 به دلیل آن را نمی توانیم به حفظ ماشین آلات—مدل که تولید متوقف و پس از سال 2009 با توجه به گزارش.

شهر نیویورک نیز برنامه ریزی شده برای به دست آوردن 1.1 میلیون N95 ماسک صورت برای استفاده در یک بیماری همه گیر. اما آن را به پایان رسید تا خرید فقط 216,000 با توجه به کاهش بودجه. گروه گفت: “ماسک “در نهایت همه تمام شده” و آن “هزینه-گران به جای آنها را در هر معنی دار مقدار.”

خبر می آید به عنوان شهرستان مبارزات با کمبود بحرانی لوازم پزشکی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در میان CCP ویروس همه گیر است که منجر به مرگ بیش از 4000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی به عنوان از مطبوعات زمان با توجه به پیگیری نقشه توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که collates رسمی دولت داده است.

ایالت نیویورک تبدیل شده است و امریکا در CCP ویروس کانون با تجمعی مرگ و میر 5,489. ایالات متحده ثبت کرده است تقریبا 400,000 عفونت; بیش از یک سوم از کسانی که در ایالت نیویورک به تنهایی.

روز یکشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که ایالات اورگان و واشنگتن بازگشته اند صدها نفر از فن های استراتیژیک ملی ذخایر برای توزیع متحده شده اند که سخت تر ضربه CCP ویروس.

“ایالت اورگان و دولت واشنگتن منجر می شوند به عنوان مثال” پنس گفت. “اورگان ارسال 140 هواکش به شهر نیویورک—آنها در نگاه خود شرایط و به این نتیجه رسیدند که آنها می تواند یدکی کسانی که در نقطه ای از این نیاز است.”

نقش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری استراتژیک ملی ذخایر است به مکمل دولت و منابع محلی در سلامت عمومی در شرایط اضطراری.

ارائه یک بارقه از “خبر خوب” د Blasio روز سه شنبه گفت که تعداد CCP ویروس بیماران نیاز به هواکش است “بهبود یافته در روزهای اخیر.”

“خبر خوب این است که آن را به ما برخی از زمان بیشتر” شهردار خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در PS 1 Alfred E. Smith مدرسه در محله چینی ها. “این به ما این فرصت را به دریافت بیشتر هواکش در.”

شهردار گفت که حدود 830 COVID-19 بيمار انتوبه در سراسر ‘بهداشت + بیمارستان’ سیستم تا 20 درصد از شهر مراقبت های بهداشتی با ظرفیت.

“من امیدوار هستم اما من نمی رسم نتیجه گیری تا زمانی که من هستم 100 درصد مطمئن” د Blasio افزود: اصرار که ساکنان مطابق با اقامت در خانه سفارشات و به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

“من می خواهم به مطمئن شوید که هیچ کس متوقف می شود اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل” شهردار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im