نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت دفتر او شکایت خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از یک قانون جدید که میله ساکنان کشور از ثبت نام در جهانی ورود و دیگر اعتماد مسافر برنامه های. مغلوب ساختن پیشی جستن قانون جدید در پاسخ به عبور از یک ایالت نیویورک قانون است که اجازه می دهد تا مهاجران غیر قانونی دریافت مجوز رانندگی.

جیمز ادعا کرد که این دولت حرکت بود “عذاب سیاسی.”

“ما برنامه ریزی برای اقدام قانونی و شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن ناعادلانه هدف از ایالت نیویورک ساکنان. این سیاست جدید خواهد شد و تاثیر منفی مسافران و کارگران و تجارت و اقتصاد ما بنابراین ما مبارزه خواهد کرد رئیس جمهور کوته جنگ صلیبی علیه سابق خود خانه” او در بیانیه ای گفت.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد نیویورکی به هدف یا قلدری توسط یک مستبد قاتل.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو یک دموکرات گفت که این تصمیم به ممنوعیت نیویورکی از اعتماد مسافر برنامه ها بود یک نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “بی احترامی به قانون بیش از حد سیاست های حزبی و استفاده از اخاذی است.”

“هیچ اساس منطقی برای این کار با انگیزه های سیاسی بان کی مون و ما قانونی اقدام به متوقف کردن دولت فدرال از ایجاد زحمت و دردسر نیویورکی به نمره امتیاز سیاسی” او گفت:.

وزارت امنیت داخلی این هفته اعلام کرد که بان کی مون در نیویورک با استناد به قانون جدید شناخته شده به عنوان راننده مجوز دسترسی و حریم خصوصی در قانون به تصویب رساند که در اواخر سال گذشته.

گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) اجرا می شود که اعتماد مسافر, برنامه, در بیانیه ای گفت که این ممنوعیت بود “بلافاصله موثر.”

Epoch Times Photo
استفاده از اثر انگشت خوان در جهانی جدید ورود کیوسک نشان داده شده است در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در سپتامبر. 7, 2011 فایل عکس. (Jonathan Alcorn/فردا نیوز)

“هیچ چیز مهم تر از امنیت ایالات متحده و شهروندان ما و نیویورک چراغ سبز قانون باعث می شود ما کمتر امن و سپر جنایتکاران” CBP اقدام کمیسر علامت گذاری مورگان در بیانیه ای گفت.

“ما می دانیم که بسیاری از نیویورک ساکنان و کسب و کار خواهد بود منفی تحت تاثیر این تغییر اما ما نمی توانیم سازش ایمنی و امنیت میهن ما. زمانی که ایالات متحده را منفی اقدامات است که مانع توانایی ما برای محافظت از کشور بزرگ ما, ما باید پاسخ دهند.”

CBP بخشی از وزارت امنیت داخلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در مسدود کردن این قانون همچنین شناخته شده به عنوان چراغ سبز قانون اما طرح دعوی در دادگاه اخراج شد. پس از تصویب قانون اقدام وزارت امنیت داخلی چاد Wolf دستور بررسی است.

نیویورک بود 13th دولت برای فعال کردن مهاجران غیر قانونی برای درخواست و اخذ مجوز را از وزارت امور خارجه از وسایل نقلیه موتوری. متقاضیان لازم نیست امنیت اجتماعی اعتبار به اعمال می شود اما باید اسناد و مدارک نشان می دهد که اثبات خود را در نام و تاریخ تولد و اقامت در ایالت نیویورک است.

James’ دفتر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “خاص و هدفمند” ایالت نیویورک با وجود 12 کشورهای دیگر عبور از قوانین مشابه.

“این قانون قانونی است و قابل اجرا و دو دادگاه فدرال در حال حاضر را رد کرد و meritless پرونده های حقوقی علیه آن است. چراغ سبز قانون طراحی شده بود به نیویورک جاده های امن تر, ارائه, افزایش, برای اقتصاد کشور, و اجازه می دهد تا مهاجران به بیرون آمدن از سایه” دفتر او در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de