پرستاران بوق و کرنا کردن برای ویروس تلاش های پیدا کردن لاستیک های خود را کاهش

CORTLAND, n. y.—برخی از پرستاران در بیمارستان نیویورک که به تازگی مورد تحسین قرار گرفته شده است برای کار خود را در طول CCP ویروس همه گیر به پایان رسید خود را پر از استرس شب شیفت خود را برای پیدا کردن لاستیک شده بود کاهش داد در حالی که آنها کار می کرد.

ایالت نیویورک پلیس گزارش داد که لاستیک از 22 وسایل نقلیه یافت شد کاهش در صبح روز 10 آوریل در خارج از نیویورک-پروتستان دره هادسون بیمارستان در Cortland.

Daniel R. Hall, 29 دستگیر شد از جمله اتهامات جنایی و فساد و در اختیار داشتن یک ماده کنترل. پلیس گفت که او تا به حال مقدار کمی از PCP زمانی که او دستگیر شد.

سالن است که به علت در دادگاه ممکن است 18. روشن نیست که آیا او یک وکیل است که می تواند برای او صحبت می کنند.

مقامات بیمارستان اعلام کردند که برای پرداخت خسارت.

A nurse walks outside of Wyckoff Hospital
یک پرستار پیاده روی در خارج از ویکاف بیمارستان در محله بروکلین در نیویورک در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. (Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ)

“ما شوکه شده بودند از شنیدن این حادثه به خصوص در این زمان که کارکنان ما در حال کار خستگی ناپذیر و شجاعانه” از طریق همه گیر ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus مقامات در بیانیه ای گفت به مجله خبری.

قبل از لاستیک شد, کاهش, ده ها تن از افسران پلیس و آتش نشانان در حال جمع آوری شده در خارج از بيمارستان پنج شنبه شب به تحسین کارکنان مراقبت های بهداشتی که مانند همکاران خود در سراسر ایالت نیویورک شده اند درمان بيماران زده توسط CCP ویروس این روزنامه گزارش داد.

“آنچه ما در بیمارستان است که با تمرکز بر امروز زیبا ادای احترام داده شده توسط ما پاسخ گوی شب گذشته” بیمارستان بیانیه ای گفت:.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im