NRA شکایت متحده بیش از تفنگ فروشگاه تعطیلی میان CCP شیوع ویروس

National Rifle Association (NRA) شکایت کرد فرمانداران از نیویورک و کالیفرنیا برای deeming فروشگاه اسلحه به عنوان “غیر ضروری” و نیاز به آنها را به عنوان بخشی از اقدامات دولت برای کنترل گسترش CCP ویروس.

تفنگ حقوق انجمن ظ آخرین آن طرح دعوی در دادگاه در برابر نیویورک در روز پنج شنبه ادعا که خود را فرماندار اندرو کومو را به تعلیق عملیات تفنگ فروشگاه با تعیین آنها به عنوان “ضروری کسب و کار” است که در نقض متمم دوم از قانون اساسی ایالات متحده.

نیویورک تبدیل به مرکز, برای شیوع این بیماری در ایالات متحده با بیش از 2900 مرگ و میر و 102,000 موارد در سراسر کشور با توجه به کومو در یک کنفرانس خبری در روز جمعه.

کومو را سفارش امضا شده در مارس 20, نیاز همه غیر ضروری کسب و کار به طریق مارس 19. کسب و کار و یا خدمات تلقی “ضروری” مانند فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز و laundromats منوط به منظور. هر کسب و کار و نه در انطباق با نظم را جریمه.

شکایت (pdf) تماس سفارش یک “بی معنی و خودسرانه حمله به حقوق اساسی نیویورک شهروندان و ساکنان است.” طرح دعوی در دادگاه می گوید که سلاح گرم ضروری برای امنیت عمومی و امنیت “به خصوص در زمانی که بسیاری از نیویورکی باید نگرانی های معتبر در مورد توانایی دولت برای حفظ نظم و جنایتکاران هستند که قبل از موعد مقرر آزاد شده از زندان.”

gun sales spike
Andrea Schry (R) پر کردن خریدار بخشی از فرم های حقوقی برای خرید یک تفنگ دستی به عنوان کارگر مغازه خانم Morosky پر از فروشندگان قطعات پس از Dukes فروشگاه ورزشی بازگشایی در قلعه نو, پنسیلوانیا در 25 مارس سال 2020 است. (Keith Srakocic/عکس از آسوشیتدپرس)
Epoch Times Photo
مردم صبر کنید برای چک کردن در برای قرار ملاقات خود را برای ورود Martin B. Retting فروشگاه تفنگ در کالور سیتی, کالیفرنیا, مارس 24 سال 2020 است. (رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

آن را نیز ذکر شده وزارت امنیت داخلی (DHS) راهنمایی است که لیست کارگران از اسلحه گرم تولید کنندگان و خرده فروشان به عنوان زیرساخت های حیاتی برای توجیه ادعای خود.

پس از DHS راهنمایی, New Jersey معکوس آن موقعیت قبلی که تلقی تفنگ فروشگاه های غیر ضروری به منظور تطابق با دولت فدرال ،

“مطابق با راهنمایی های منتشر شده بیش از آخر هفته توسط federal Department of Homeland Security, ما اجازه خواهد داد که سلاح گرم خرده فروشان به کار تنها با وقت قبلی و در ساعت محدود به انجام کسب و کار است که تحت قانون باید انجام شود در فرد” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: در طول یک جلسه رسانه در روز دوشنبه.

Wayne LaPierre, NRA مدیر عامل و معاون اجرایی رئیس جمهور گفت که طرح دعوی در دادگاه با هدف محافظت از متمم دوم آزادی برای نیروهای جدید است.

“وجود ندارد تنها کسی که تا به حال با استفاده از یک اسلحه برای دفاع از خود که در نظر آن را غیر ضروری,” وین LaPierre, NRA مدیر عامل شرکت و معاون اجرایی رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

نیویورک کت و شلوار به دنبال یک شبیه کت و شلوار (pdf) ثبت شده توسط NRA و چندین نرم افزار-اسلحه گروه در کالیفرنیا در هفته گذشته در برابر فرماندار گاوین Newsom که او نیز تلقی فروشگاه اسلحه غیر ضروری در یک stay-در-خانه سفارش.

نیویورک فرماندار دفتر مطبوعاتی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im