دفتر مشترکین می تواند تا حدی برداشت پول برای covid درمان: دولت

دهلی نو: صندوق بازنشستگی نظارتی و سازمان توسعه هند (PFRDA) در روز جمعه گفت: NPS مشترکین در حال حاضر خواهد شد اجازه خروج جزئی برای پوشش هزینه های مربوط به درمان COVID-19.

در یک بخشنامه خطاب به همه اعضا و مشترکین تحت سیستم بازنشستگی ملی (NPS), PFRDA گفت: “با در نظر گرفتن این تصمیم دولت هند که اعلام کرده COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر آن شده است تصمیم به اعلام COVID-19 به عنوان یک بیماری بحرانی است که تهدید کننده زندگی در طبیعت است.”

جزئی برداشت مجاز خواهد بود به تحقق نیازهای مالی از مشترکان در صورت نیاز به او را/او را در برابر درخواست های قرار داده شده برای برداشت ناقص نسبت به درمان بیماری از مشترکین خود را از نظر قانونی wedded همسر و فرزندان و از جمله از نظر قانونی به تصویب رسید فرزند یا پدر و مادر وابسته طبق مقررات PFRDA گفت: در دایره.

PFRDA روشن است که این تسهیلات از خروج جزئی قابل اجرا خواهد بود برای اتل بازنشستگی Yojana (APY) مشترکین.

“ما می خواهم برای روشن است که در حال حاضر وجود دارد هیچ ارائه به مشترکان را برداشت ناقص تحت APY,” PFRDA اضافه شده است.

NPS و APY دو گل سرسبد طرح بازنشستگی اجرا شده توسط PFRDA. در حالی که NPS برای, مرکزی و دولت های ایالتی خودمختار بدن و شرکت ها APY است که عمدتا به معنای تهیه کردن به بازنشستگی نیاز از افراد شاغل در unorganised بخش.

اکثر تکه از هند نیروی کار شاغل به unorganised بخش.

به عنوان در مارس 31 تعداد کل مشترکین تحت NPS و APY بود در 3.46 کرور. از این تعداد APY مشترکین بودند 2.11 کرور روپیه به ازای هر داده از PFRDA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de