حیدرآباد: ساکنان این شهر را آغاز کرده اند نمایش تابلو در خانه های خود گفتن enumerators ملی ثبت احوال (NPR) نظرسنجی به دست کشیدن بر روی درهای خود را مگر اینکه سوال اضافی حذف شده از فرم.

به عنوان بخشی از مبارزه علیه Citizenzhip متمم قانون ثبت ملی شهروندان و NPR مردم شروع حلق آویز تخته بر روی دروازه های خانه های خود را و ارسال آن را در رسانه های اجتماعی به بسیج دیگران است.

خانم نجم Rasheed یکی از Panjeshah که تا به حال نمایش داده شده اطلاع هیئت مدیره در خانه او گفت: “ما مجاز به بیان نگرانی های ما در دموکراتیک و مسالمت آمیز شیوه ای که ما مجبور به اتخاذ جایگزین.”

او گفت: “ما تصمیم گرفته اند به ارائه هر نوع اطلاعات در مورد اطلاعات شخصی است که خواهد شد مورد استفاده در NRC. ما آماده هستند تا در صورت عواقب.”

آقای محمد Faheem گفت: دولت باید متوجه وحشت ایجاد شده در میان عموم مردم بیش از NPR و NRC.

“مگر در مواردی که شک و تردید از شهروندان در حال پاک نیست دولت نباید شروع خانوار و آمار نظرسنجی. این تابلوهای هشدار دهنده هستند یک علامت هشدار که نشان می دهد ترس و توسعه در میان,” او گفت:. آن را به ایجاد مشکلات برای enumerators. اگر مقامات ارائه پلیس امنیت به enumerators آن دعوت خواهد شد بیشتر disconcert.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im