NPR, CAA در معرض ترک در ماهاراشترا داد

بمبئی: با وجود مخالفت او داد همکاران, NCP و کنگره Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray گفت: دولت خود را متوقف ملی ثبت احوال (NPR) ورزش در دولت است.

“این NRC (ملی ثبت نام از شهروندان) و تابعیت متمم قانون (CAA) دو مسائل مختلف. هیچ کس تا به نگرانی حتی اگر این کا اجرا می شود. اما NRC را اجرا نمی شود در دولت آقای Thackeray گفت: در روز سه شنبه.

در NPR آقای Thackeray گفت که او شخصا بررسی ستون در جمعیت ملی ثبت نام برای اطمینان از وجود دارد خواهد بود هر گونه مشکل با ورزش.

“NPR یک سرشماری و من را از طریق ستون های داده شده در شکل. من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هر گونه مشکل با آن است. سرشماری انجام شده است هر ده سال” رئیس جمهوری گفت: در حالی که پرداختن رسانه ها در Sindhudurg.

“اگر NRC اجرا شده است را تحت تاثیر قرار نه تنها مسیحیان و یا مسلمانان, اما آن را نیز تحت تاثیر قرار خواهد Adivasis. این مرکز مورد بحث نیست NRC همانطور که از در حال حاضر,” او اضافه شده است.

NCP رئیس Sharad Pawar, اما گفت که آقای Thackeray است که به عنوان نظرات شخصی او اما همه شرکای ائتلاف در ماهاراشترا خواهد به زودی یک بحث مفصل در کا. “ما متقاعد کردن آقای Thackeray در کا” او گفت:.

تفاوت میان ماهاراشترا, Vikas Aghadi (MVA) دولت ترکیبات در سنا, NCP و کنگره – آمد به جلو پس از شیو سنا راه می رفت در طول رای گیری در Rajya سبها اما صحبت کردن در برابر کا در حالی که NCP و کنگره رای دادند در برابر قانون است.

بعد آقای Thackeray روشن ساخته است که وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس از قانون تابعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de