در حال حاضر آنها را تست هر کس با آبریزش بینی

دهلی نو: با 20 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن محل با توجه به Covid-19 در هند در روز پنج شنبه (با در نظر گرفتن مجموع به 169) دولت مرکزی تصمیم به آغاز آزمایش های بالینی نقاهت پلاسما درمانی حیاتی بیماران است.

این شامل دادن بدحال Covid-19 بیماران آنتی بادی پلاسمای غنی از بیمارانی که عفونت زودتر اما بهبود از آن است.

نقاهت پلاسما درمانی گزارش شده است موفق در کشورهایی مانند کره جنوبی و چین و آمریکا که در آن پزشکان ادعا کرده اند بهبود قابل توجهی در Covid-19 بيمار.

این درمان این است که در میان چندین پزشکی گزینه های هند کاوش علاوه بر هیدروکسی کلروکین (HCQ) داده می شود در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین و ضد ویروسی مواد مخدر.

در جای دیگر این جهان, مواد مخدر به نام EIDD-2801 در حال رفتن به آزمایش های بالینی پس از آن نشان داد که این می تواند به کاهش آسیب ریه در طول Covid-19.

در آزمایش جبهه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) اتحادش را تغییر استراتژی تست آن را به دنبال خواهد داشت در coronavirus نقاط: در حال حاضر هر کس با آنفولانزا مانند علائم (تب و سرفه و گلو درد و آبریزش بینی) تست خواهد شد.

مقامات بهداشتی هستند پیش بینی افزایش موارد جدید. با 540 موارد جدید اضافه شده پس از چهار شنبه شب تعداد کل Covid-19 موارد مثبت افزایش یافته است به 5,865.

تحت ICMR را به تجدید نظر در استراتژی تست برای نقاط خوشه های بزرگ مهاجرت تجمعات و مهاجر مراکز هر کس نشان دادن علائم آنفولانزا مانند بیماری آزمایش می شود صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها را به حال قبلی تماس با یک بیمار است.

آنها را در معرض منظم rRT-PCR آزمون ظرف هفت روز از بیماری; اگر منفی یک آنتی بادی آزمایش انجام خواهد شد و پس از یکی دیگر از هفت روز از بیماری است.

تا به حال تنها پنج دسته از مردم بودند در حال آزمایش: تمام علامتی افراد با سابقه مسافرت های بین المللی در گذشته 14 روز; تمام علامتی اطلاعات تماس آزمایشگاه تایید موارد; همه علامت دار بهداشت و درمان کارگران; در تمام بیماران مبتلا به بیماری حاد تنفسی (تب و سرفه و یا تنگی نفس) و بدون علامت مستقیم و در معرض خطر تماس با یک مورد تایید شده که در حال آزمایش یک بار بین 5 روز و روز 14 بعد از آمدن به تماس.

به این اضافه شده است این دسته از همه با علائم شبه آنفولانزا صرف نظر بگیرید.

این استراتژی جدید را بطور قابل توجهی افزایش تست در هند — 13,143 نمونه تست شد چهار شنبه – و سازمان بهداشت و درمان بر این باورند که تعدادی از coronavirus موارد مثبت است به احتمال زیاد به ساقه در حال حاضر.

ICMR تغییر استراتژی تست می آید یک روز بعد از مطالعه انجام شده در 36 منطقه در 15 متحده یافت می شود که حدود 40 درصد از COVID-19 موارد شديد عفونت های حاد تنفسی (ساری) نیست و در واقع هر گونه سابقه تماس با بیمار مثبت و یا مسافرت های بین المللی.

با توجه به مطالعه ای که منتشر شده در مجله تحقیقات پزشکی در مجموع 104 (1.8 درصد) از 5,911 ساری بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 در این مناطق. از این نزدیک به 40 موارد گزارش نشده هر سابقه تماس با یک مورد شناخته شده و یا مسافرت های بین المللی.

“در همه 39.2 درصد COVID-19 موارد گزارش نشده هر سابقه تماس با یک مورد شناخته شده و یا مسافرت های بین المللی” مطالعه گفت: در حالی که 2 درصد گزارش شده تماس با یک مورد تایید شده و 1 درصد گزارش اخیر سابقه مسافرت های بین المللی.

داده ها در مواجهه با تاریخ در دسترس نیست برای 59 درصد از این موارد است.

این ICMR مطالعه برجسته که COVID-19 مهار فعالیت ها باید هدفمند در مناطق گزارش موارد مثبت در میان ساری بیماران و اظهار داشت که تشدید نگهبان نظارت برای COVID-19 در میان ساری بیماران ممکن است یک ابزار کارآمد به طور موثر استفاده از منابع در جهت مهار و کاهش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im