در حال حاضر آن را در آمریکا برای متوقف کردن تاج پناهندگان

دهلی نو: به عنوان هند وارد روز 5 از 21-day مستند هشت بیشتر Covid-19 مرگ و میر گزارش شده از شش متحده در نظر گرفتن تلفات به 27 در روز یکشنبه.

در سمت مثبت از 1,024 فعال موارد 95 بيمار شده اند درمان و مرخص شد. اما گسترش این ویروس بسیار مسری است بیش از دو برابر شده — از 75 منطقه به 160 — در شش روز.

و 106 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از جامعه انتقال ویروس از طریق دولت مرکزی دستور داده است تا آب بندی از کشور و منطقه در سراسر مرزهای هند برای تضعیف جنبش کارگران مهاجر بسیاری از هزاران نفر از آنها را در مجموعه ای به بازگشت به روستاهای خود پس از مستند چپ آنها بیکاری.

این مرکز روز یکشنبه گفت که تمام کسانی که نقض مستند محدودیت ارسال خواهد شد به 14 روز در قرنطینه. متحده معطوف شده اجازه می دهد تا تنها جنبش کالاهای ضروری و توقف جنبش مردم در بزرگراه ها و یا در سراسر شهرستانها.

دفتر نخست وزیر (PMO) را تشکیل 11 در سطح بالا و کمیته نشان می دهد اقدامات به سطح شیب دار بالا, بهداشت و درمان, قرار دادن اقتصاد در مسیر بازگشت و به حداقل رساندن درد از مردم به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

تا کنون ماهاراشترا است گزارش شش مرگ و میر, Gujarat, پنج, کارناتاکا, سه, Madhya Pradesh, Delhi و جامو و کشمیر هر دو; و کرالا, Telangana تامیل نادو Bihar, Punjab, West Bengal و هیماچال پرادش گزارش یک هر.

با 203 مورد ماهاراشترا است که دولت در بدترین ضربه Covid-19 پس از کرالا با 182. در Telangana تعداد افزایش به 66 از جمله 10 خارجی کارناتاکا گزارش شده 76 موارد است. در تامیل نادو 50 نفر از جمله شش خارجی باید آزمایش مثبت است.

در اینجا این statewise فروپاشی تاج+ موارد:

Maharashtra: 203
کرالا: 182
Telangana: 66 (10 خارجی)
Karnataka: 76
تامیل نادو: 50 (شش خارجی)
راجستان: 55 (دو خارجی)
اوتار پرادش: 65 (یکی خارجی)
گجرات: 58 (1 خارجی)
دهلی نو: 72
پنجاب: 38
هاریانا: 33 (14 خارجی)
Madhya Pradesh: 30
جامو و کشمیر: 31
West Bengal: 18
آندرا پرادش: 19
Ladakh: 13
Bihar: 11
Chandigarh: 8
چتیسگر: 7
Uttarakhand: 7 (یک خارجی)
هیماچال پرادش: 3
Odisha: 3
Andaman & Nicobar: 9
گوا: 5
تامیل نادو: 1
Mizoram: 1
مانیپور: 1

روز یکشنبه این مرکز صادر جهات تازه به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به شدت اجرای سه هفته مستند. در طی یک ویدئو کنفرانس با رئیس دبیر و DGPs کابینه وزیر راجیو Gauba و اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla کارگردانی که منطقه دادستانی و SPs باید شخصا مسئول برای اجرای این مستند.

دو مقامات مرکزی گفت: chiefs of police مدنی و دولت از همه دولت ها به ترتیبات مناسب برای غذا و سرپناه برای مردم فقیر و مستمند از جمله کارگران مهاجر در محل کار خود را. دولت مرکزی در حال حاضر دستور, امکان استفاده از, دولت در واکنش به این فاجعه نیروی (SDRF) بودجه برای این منظور است.

ایالات متحده گفته شده است برای اطمینان از پرداخت به موقع دستمزد به کارگران در محل کار خود را در طول مستند بدون هیچ گونه برش.

آنها شده اند به کارگردانی اطمینان حاصل شود که حتی خانه اجاره خواستار است از کارگران برای این دوره است. آنها همچنین به دنبال اقدام علیه هر کسی که می پرسد کارگران و یا دانشجویان به تخلیه خانه های خود.

در همین حال اتحادیه وزیر Jitendra سینگ گفت که محموله پرواز استفاده خواهد شد به طور انحصاری برای حمل و نقل تجهیزات پزشکی و اورژانس کالا علاوه بر دیگر موارد ضروری برای ایالات متحده در پی سراسر کشور مستند به دلیل شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im