رمان coronavirus قرار می دهد بهبود جهانی در خطر – صندوق بین المللی پول به G20

PROTECTIVE CLOTHING. A restaurant worker, dressed for protection against the novel coronavirus, hands over a bag of food to a customer outside their restaurant in Beijing, China, on February 20, 2020. Photo by Greg Baker/AFP

لباس های محافظ. یک رستوران کارگر لباس برای محافظت در برابر رمان coronavirus دست بیش از یک کیسه از مواد غذایی به یک مشتری در خارج از رستوران خود را در پکن چین در فوریه 20, 2020. عکس گرگ بیکر/AFP

عربستان سعودی – مرگبار coronavirus بیماری همه گیر قرار می تواند در حال حاضر شکننده اقتصاد جهانی بهبود در خطر بین المللی پول (IMF) هشدار داد پنج شنبه, مارس 23 عنوان G20 مالی ستاد مورد بحث و بررسی راه های حاوی اقتصادی آن اثر موج دار شدن.

رشد جهانی آماده شد برای یک متواضع دوباره بجای اول برگشتن به 3.3 درصد در سال جاری از 2.9 درصد در سال گذشته صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva گفت: پس از دو روز نشست G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران در ریاض.

“بهبود بینی…شکننده است” Georgieva گفت.

“این COVID-19 ویروس – جهانی بهداشت اضطراری – دارای مختل فعالیت های اقتصادی در چین و می تواند با قرار دادن بهبود در معرض خطر” او در بیانیه ای گفت.

زنگ خطر در حال رشد بوده است بیش از این ویروس جدید به عنوان مقامات چینی قفل کردن میلیون ها نفر از مردم برای جلوگیری از گسترش آن با عمده حذفی اثرات اقتصادی است. (بخوانید: ویروس, بازدید, حمل و نقل, پخش كردن, اقتصاد جهانی فشار)

این ویروس در حال حاضر ادعا 2,442 زندگی در چین قطع و حمل و نقل و اخلال در تجارت و برگرفته سرمایه گذار زنگ به عنوان کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را. (بخوانید: چین پیک دست-رویکرد میان ویروس)

Georgieva گفت: ریاض تجمع که وقوع خواهد اصلاح حدود 0.1 درصد از رشد جهانی و محدود رشد اقتصادی چین به 5.6 درصد در سال جاری. (بخوانید: Coronavirus است که کمونیست چین بزرگترین بهداشت و درمان اضطراری’ – Xi)

“من گزارش G20 که حتی در مورد سریع مهار این ویروس رشد در چین و سایر نقاط جهان خواهد بود نهفته,” او گفت:.

صندوق بین المللی پول پروژه “V-shaped, بهبود سریع” برای اقتصاد جهانی اما با توجه به عدم قطعیت در اطراف گسترش ویروس Georgieva خواست رهبران مالی به “آماده شدن برای بیشتر حالات نامطلوب.”

در این نشست در عربستان سعودی از ملت به برگزاری G20 ریاست جمهوری مالی رهبران همچنین در مورد راه هایی برای رسیدن به اجماع در سطح جهانی سیستم مالیات برای عصر دیجیتال تا پایان سال 2020 است.

اما در هسته اصلی بحث بود یک طرح عمل برای محافظت از جهان اقتصاد – در حال حاضر رو به کاهش – از تاثیر شیوع.

در جمع رهبران مالی قول داد به “افزایش خطر جهانی نظارت” از شیوع این بیماری با توجه به G20 اطلاعیه نهایی.

“ما آماده انجام اقدامات بیشتر برای مقابله با این خطرات ،

پاریس روز جمعه 21 فوریه اعلام کرد چندین اقدامات برای کمک به شرکتهای فرانسوی تحت تاثیر خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“ما آماده هستند تا به هر گونه اقدامات اضافی در صورت لزوم برای مقابله با امکان بدتر شدن تاثیر بر اقتصاد جهانی گفت:” وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire که با حضور G20 شد.

“خطر در حال حاضر تایید شده و تاثیر بر اقتصاد جهانی و این یک نگرانی واقعی است که برای همه اعضای G20.”

Georgieva هشدار داد که اقتصاد جهانی با آن مواجه خطرات دیگر از جمله افزایش سطح بدهی در برخی از کشورها و همچنین تغییر آب و هوا به ویژه خواست G20 سازمان ملل به همکاری برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“COVID-19 آشکاری است که یادآوری از ما ارتباطات و نیاز به کار با هم” Georgieva گفت. “در این راستا G20 مهم فروم برای کمک به قرار دادن اقتصاد جهانی در بیشتر صدا امان باشد.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im