رمان coronavirus نام Covid-19′ – که

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus می گوید که او می بیند یک ‘واقع بینانه فرصت’ از توقف شیوع

منتشر شده 11:22 PM فوریه 11, 2020

به روز شده در 12:30 در فوریه 12 سال 2020

COVID-19. A woman walks past a banner blocking the entrance to a path, part of efforts to prevent the spread of the novel coronavirus, in Heishanzhai village, north of Beijing on February 7, 2020. File photo by Greg Baker/AFP

COVID-19. یک زن پیاده گذشته یک بنر مسدود کردن ورود به یک مسیر بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در Heishanzhai روستا در شمال پکن در 7 فوریه سال 2020 است. فایل عکس توسط گرگ بیکر/AFP

ژنو, سوئیس – سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه 11 فوریه گفت: “Covid-19” خواهد بود جدید و رسمی نام کشنده coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در چین در دسامبر 31.

“ما در حال حاضر یک نام برای این بیماری و آن را Covid-19” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو توضیح داد که “شرکت” ایستاده “تاج” “ششم” به صورت “ویروس” و “د” به “بیماری است.”

Tedros گفت: نام انتخاب شده بود که برای جلوگیری از مراجع خاص موقعیت جغرافیایی گونه های جانوری و یا گروهی از مردم در راستای توصیه های بین المللی برای نامگذاری به منظور اجتناب از انگ زدن.

که قبلا با توجه به این ویروس به طور موقت نام “2019-nCoV بیماری تنفسی حاد” و چین ملی کمیسیون بهداشت این هفته گفت که به طور موقت آن را “رمان coronavirus پنومونی” یا NCP.

صحبت کردن در اولین روز از یک کنفرانس علمی و بین المللی در ژنو است که در آن واکسن گزینه برای مبارزه با ویروس Tedros نیز گفت: او را دیدم “واقع بینانه شانس” از توقف شیوع.

“ما دفاع نیست,” او گفت:.

“ما مجبور به استفاده از زمان پنجره فرصت برای ضربه سخت و ایستادگی در اتحاد برای مبارزه با این ویروس در هر گوشه. اگر ما نمی توانستیم به مراتب بیشتر موارد و مراتب بالاتر هزینه روی دست ما,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im