BUSINESSES HIT. People walk by a deserted Los Angeles Chinatown on February 13, 2020, as most stay away due to fear of the novel coronavirus epidemic. Photo by Mark Ralston/AFP

کسب و کار رسید. مردم راه رفتن توسط یک ترک Los Angeles Chinatown در فوریه 13 سال 2020 به عنوان بسیاری از دور ماندن به دلیل ترس از رمان coronavirus بیماری همه گیر. عکس علامت Ralston/AFP

دبی, امارات متحده عربی – coronavirus اپیدمی می تواند آسیب های رشد اقتصاد جهانی در سال جاری صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) سر گفت: پنج شنبه, مارس 16 اما تیز و سریع اقتصادی ارتجاعی می تواند به دنبال.

“ممکن است یک برش است که ما هنوز امیدوار خواهد بود در 0.1-0.2 درصد فضای” مدیر عامل صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva گفت: جهانی زنان فروم در دبی.

او گفت: تاثیر کامل از گسترش این بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1600 نفر خواهد بستگی دارد که چگونه به سرعت آن موجود بود.

“من توصیه همه به پرش به نتیجه گیری زودرس. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است. ما با حالات نیست و در عین حال با پیش بینی از من بپرسید در 10 روز” Georgieva گفت.

در ژانویه خود را به روز رسانی چشم انداز اقتصادی جهان صندوق بین المللی پول کاهش جهانی پیش بینی رشد اقتصادی در سال 2020 با 0.1 درصد به 3.3% پس از 2.9 درصد رشد در سال گذشته به کمترین میزان در یک دهه.

Georgieva گفت که “خیلی زود” به بررسی کامل تاثیر این بیماری همه گیر اما اذعان کرد که آن را در حال حاضر تحت تاثیر بخش هایی مانند گردشگری و حمل و نقل. (بخوانید: فیلیپین دیده می شود برای از دست دادن P42.9B در گردشگری درآمد با توجه به coronavirus)

“خیلی زود است که می گویند چون ما هنوز نمی کاملا می دانم چه ماهیت این ویروس است. ما نمی دانیم که چگونه به سرعت چین قادر خواهد بود به آن داشته باشد. ما نمی دانیم که آیا آن را به بقیه جهان است,” او گفت:.

اگر بیماری “موجود به سرعت می تواند وجود داشته باشد یک افت شدید و بسیار سریع rebound” در آنچه که به عنوان شناخته شده V شکل تاثیر, او گفت:.

در مقایسه با تاثیر سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2002 او گفت: اقتصاد چین پس از آن ساخته شده تا فقط 8 درصد از اقتصاد جهانی است. در حال حاضر این رقم 19 درصد است.

او گفت: موافقتنامه تجارت آزاد بین ایالات متحده و چین در جهان اول و دوم اقتصادهای در حال کاهش بیماری و تاثیر آن بر اقتصاد جهانی است.

اما جهان باید نگران “در مورد رشد کند” نهفته با قطعیت گفت: رئیس صندوق بین المللی پول. (بخوانید: چین virus تهدید به ممانعت از خلیج فارس اقتصاد)

“ما در حال حاضر با گیر پایین رشد بهره وری پایین رشد اقتصادی پایین و نرخ بهره و تورم پایین,” او گفت: دبی فروم نیز با حضور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de