نروژی و کارناوال کروز دریایی با خطوط رهبری در جهت مخالف به عنوان صنعت با احتیاط برنامه های بازگشایی

جهان سوم-بزرگترین کشتی کروز اپراتور شک و تردید در توانایی خود را به شناور باقی می ماند به عنوان یک شرکت بسیار طولانی و حتی به عنوان یکی از بزرگترین رقبای گفت آن است که مصرف آن برای اولین بار مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی پس از COVID-19.

نروژی کروز خط Holdings Ltd. هشدار سرمایه گذاران آن را نمی کند به اندازه کافی پول برای پوشش تعهدات مالی خود را در این سال اعلام کرد که باعث شد سهام این شرکت به فروش به شدت.

“COVID-19 بوده است و انتظار می رود برای ادامه برای یک تاثیر قابل توجهی در ما وضعیت مالی و عملیات که منفی تحت تاثیر قرار توانایی ما برای به دست آوردن قابل قبول تامین مالی به صندوق و در نتیجه کاهش در پول نقد از عملیات” نروژی کروز خط گفت.

این شرکت اعلام کرد اضطراری سهام و اوراق قرضه فروش به منظور بالا بردن $1.6 میلیارد دلار به سعی کنید به نگه داشتن شرکت شناور.

نروژی سهام از دست داده و 14 درصد در بازار بورس نیویورک به تغییر دست فقط زیر 13 دلار سهم. اخیرا در فوریه همان کسانی که سهام به ارزش بیش از 55 دلار در هر کدام.

کشتی های کروز پرتاب شده است به بی نظمی توسط COVID-19 pandemic به عنوان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور “هیچ بادبان” منظور تمام کروز شرکت ها در ایالات متحده آب در 14 مارس.

که سفارش مجموعه به پایان می رسد در آوریل 10, اما پس از تمدید شده است چند بار. از مواردی است که بیشتر فرمت های بدون بادبان سفارش مجموعه به پایان می رسد در جولای 24. اما نروژی را هشدار دادند در روز سه شنبه شک و تردید در توانایی خود را به ماندن در کسب و کار.

کارناوال اعلام کرد 8 جدید کشتی در ماه اوت

نروژی را تلخ تن برای آن در آینده می آید به عنوان رقیب کارناوال گفت: این اولین مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی عملیات بعد از این تابستان.

کارناوال — بزرگترین کروز اپراتور که دارای 27 کشتی ها و حمل و نقل پنج میلیون نفر در سال گذشته — گفت: آن را رزرو هشت کشتی, برنامه ریزی برای ترک از تگزاس و فلوریدا برخی از زمان در ماه اوت عازم مقصد در کارائیب و مکزیک است.

“ما همچنان به تعامل با CDC و مقامات دولتی در سطوح مختلف در مورد پروتکل های جدید ما را پیاده سازی قبل از بازگشت به قایقرانی” این شرکت اعلام کرد. “ما نیز در بحث و گفتگو با مقامات در مقصد ما مراجعه کنید.”

کارناوال مدیر عامل شرکت به تازگی گفت که این شرکت می تواند از طریق 2020 با هیچ درآمد از کشتی است.

تارا اسمیت استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت دانشکده بهداشت عمومی گفت که او مطمئن است چگونه کروز می تواند انجام شود با خیال راحت. حتی با کاهش ظرفیت او گفت: سیستم های تهویه هنوز هم می تواند گسترش قطرات طریق فضاهای محصور شده است.

“همه چیز هنوز هم باید به فاصله,” او گفت:. “رقص و کنسرت در هیئت مدیره انواع دیگر از سرگرمی ؟ تردید. استخر? احتمالا به سر می برند. ناهار خوری? هیچ ایده چگونه آنها می خواهم آن را انجام دهد.”

رویال کارائیب جهان دومین کروز اپراتور هنوز به هر اعلامیه در مورد زمانی که آن را ممکن است بازگشت به خدمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de