شمال شرقی دهلی limps بازگشت به حالت عادی پس از دو روز از جمعی ضرب وشتم

پس از دو روز از درگیری های جمعی که ادعا 27 زندگی شکننده آرام حل و فصل بیش از قطعات ضد شورش-ضربه شمال شرقی دهلی نو در روز شنبه آمده است: خشونت در برخی از مکان های دیگر با مغازه ها به آتش کشیده شد و بدن یک IB کارمند در یک تخلیه.

به عنوان پلیس انجام شده پرچم راهپیمایی و پرسنل امنیتی گسترش در سراسر شمال شرقی لبه سرمایه های ملی در تلاش برای سرکوب خشونت مواج از روز یکشنبه نخست وزیر نارندرا مودی در اولین واکنش او به دادگاه تجدید نظر برای صلح و برادری.

تصریح می کند که این مهم برای آرامش خود به خود ترمیم شود در اولین مودی گفت در توییتر “به صورت گسترده به بررسی وضعیت حاکم در بخش های مختلف از دهلی نو است. پلیس و سازمان های دیگر در حال کار بر روی زمین برای اطمینان از صلح و عادی.”

مشاور امنیت ملی agnew در بازدید از برخی از شورش-آمار مناطق.

“آنچه اتفاق افتاده اتفاق افتاده است. ان شاء الله وجود خواهد داشت صلح کامل در اینجا,” او گفت: به عنوان او راه می رفت از طریق اکثرا مخلوط محلات و تراکم خطوط شمال شرقی دهلی نو و دیدار با مردم محلی.

روز سه شنبه او را به عهده گرفت اواخر شب تور با پلیس دهلی کمیسر Amulya Patnaik و تازه منصوب ویژه کمیسر S N Shrivastava.

Shrivastava انتصاب آمد در پی Patnaik رو فلاک برای عدم جلوگیری از فزاینده خشونت در پس زمینه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر شهادت” ،

پلیس دهلی گفت: این بازداشت 106 نفر را به اتهام دست داشتن در خشونت و ثبت نام کرده اند 18 فیرث.

“هیچ نامطلوب حادثه گزارش شده در روز چهارشنبه و PCR تماس از شمال شرقی دهلی را کاهش داد” اضافی کمیسر پلیس (جرم) Mandeep سینگ Randhawa به خبرنگاران گفت:.

در روز سه مشکل مرگ و میر بود در 13 روز سه شنبه.

“مرگ و میر در GTB بیمارستان افزایش یافته است به 25” GTB پزشکی بیمارستان سرپرست Sunil Kumar گفت. غیر منتظره, برآورد بیش از 200 زخمی و مرده آمده است و نه از پلیس اما مقامات بیمارستان.

مسئولين بيمارستان گفت: متوفی در GTB حداقل نه دریافت عکس تفنگ. یکی از متوفی نیز یک زن, مقامات گفت.

مرگ دو نفر شد و همچنین گزارش داد روز چهارشنبه در LNJP Hospottal در نظر گرفتن تعداد مرگ و میر به 27.

تماس با وضعیت در شرق دهلی نو “نگران کننده”, وزیر, Arvind Kejriwal گفت: ارتش باید به نام در به عنوان پلیس این است که “قادر” برای ایجاد کنترل.

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury توصیف دهلی خشونت یک “سرد یادآوری” از سال 2002 گجرات شورش و خواستار آن شدند که ارتش باید به نام به کنترل وضعیت.

در دهلی قانونی مجمع Kejriwal گفت: انسان معمولی از دهلی نو نمی افراط در خشونت و ادعا شده که غیر خودی برخی از سیاستمداران و ضد عناصر اجتماعی بودند در پشت آن.

او همچنین اعلام کرد 1 کرور تومان غرامت برای خانواده ای لعل پلیس دهلی سر پاسبان که زندگی خود را از دست انداخته است.

Kejriwal, همراه با معاون خود Manish Sisodia بعد از بازدید از خشونت-مناطق ضربه.

به دور از ‘رهبر-صحبت می کنند’ ترس آویزان مانند یک ابر سنگین بر منطقه با آشغال ریزه که از یک شورش — لت و پار و سوخته وسایل نقلیه آجر و سنگ و ناهموار شیشه ای.

اداره اطلاعات کارمند مشخص به عنوان Ankit Sharma مرده پیدا شد در یک تخلیه در Chand باغ جایی که او در آنجا ماند. شارما ممکن است کشته شده اند در سنگ pelting, مقامات گفت.

مغازه ها و مدارس تعطیل شد و بسیاری از خیابان های خلوت با پلیس ساخت اطلاعیه که هیچ کس نباید بیرون آمدن از خانه های خود.

مقامات گفت: CBSE کلاس 12 زبان انگلیسی آزمون در روز پنج شنبه به تعویق افتاده است در شمال شرق و بخش هایی از شرق دهلی نو در نظر آشفته وضعیت با توجه به خشونت است.

وجود دارد سنگین به کارگیری زور در Chand باغ با پرسنل امنیتی اجازه می دهد هر کسی که به بیرون می آیند.

این سیاه شدن دیوار ‘مظائر’ در محل صحبت کرد حجم از خشونت روز قبل از.

در Ashok نگر یک مسجد تخریب شد و آتش توسط miscreants, یک روز قبل از. مغازه ها در خارج از مسجد متعلق به هندوها و مسلمانان نیز به آتش کشیدند.

پس از دو روز از اوباش رومینگ بدون کنترل از طریق خیابان غارت مغازه ها و تنظیمات ملک در آتش مضطرب آرام شد مهلت ده.

اما نه در همه جا.

در Gokulpuri مثلا دود تاریک آسمان با تظاهر تنظیم در آتش سوزی مغازه ها.

Meharban در اواسط سی سالگی بود و گفته مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش در چند باغ در منطقه و بعد از آن پرتاب به تخلیه.

“من رفتم به خرید آرد. مردم وجود دارد پرسید که آیا من مسلمان بود و پس از آن شروع به لرزیدن من. آنها بعد من انداخت در تخلیه Chand باغ,” او گفت:.

این حادثه رخ داده است حدود 2.30 pm. Meharban که پایدار و آسیب به سر, به سختی می تواند به بحث گرفته شده است به یک بیمارستان در PCR ون.

معیشت خود را از دست داد خود را با مغازه ها غارت شده و فرزندان خود را در حالت وحشت پس از شاهد خونریزی و کشتار بسیاری از مردم دیده می شد, ترک خانه های خود. در میان آنها یک خانواده که وعده داده شده بود اما گفت که آنها نمی دانند که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>