کره شمالی ‘زنده و سالم’ – سئول

File photo from AFP

فایل عکس از AFP

سئول کره جنوبی – رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است “زنده و سالم” مدیر مشاور امنیت به جنوب جمهور مون جائه-در گفت: کمرنگ جلوه دادن شایعات بیش از کیم سلامت زیر غیاب او از یک کلید سالگرد.

“دولت ما موقعیت استوار است” گفت: این ویژه مشاور امنیت ملی مون چانگ در, در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه. “کیم جونگ سازمان ملل متحد است که زنده و سالم است.”

مشاور گفت که کیم ماندن شده بود در ونسن – شهر رفت و آمد مکرر در این کشور شرق – پس مارس 13 و اضافه کرد: “هیچ حرکات مشکوک تا کنون شناسایی شده است.” (بخوانید: قطار به احتمال زیاد متعلق به کره شمالی دیده می شود در شهر رفت و آمد مکرر – ایالات متحده مانیتور)

حدس در مورد کیم سلامت رشد کرده است پس او آشکار نبود از مارس 15 برای جشن تولد پدر بزرگش کیم ایل سونگ شمالی بنیانگذار – مهم ترین روز در این کشور سیاسی تقویم.

کیم ساخته شده است نه ظاهر عمومی پس از ریاست حزب کارگران دفتر سیاسی جلسه در آوریل 11 و روز بعد رسانه های دولتی گزارش داد او را بازرسی جت های جنگنده در دفاع هوایی واحد.

عدم حضور خود را به راه انداخته است یک سری از تایید نشده گزارش رسانه ها بیش از خود بیماری است که مقامات سئول قبلا ریخته و آب سرد است.

“ما هیچ چیزی برای تایید و هیچ جنبش خاص تشخیص داده شده است در داخل کره شمالی که از هم اکنون” جنوبی دفتر ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

Daily NK آنلاین خروجی رسانه ها اجرا عمدتا توسط کره شمالی گروگان گزارش کرده کیم بود و دوره نقاهت پس از عمل قلبی عروقی روش در اوایل این ماه.

با استناد به یک منبع ناشناس در داخل کشور گفت: کیم که در اواسط 30s تا به حال نیاز به درمان فوری با توجه به سنگین سیگار, چاقی و خستگی.

به زودی پس از آن سی ان ان گزارش داد که واشنگتن “نظارت بر هوش” که کیم در “خطر” پس از عمل جراحی به نقل آنچه گفته شد ناشناس ما رسمی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه را رد کرد و گزارش می دهد که کیم بود بیمار است اما دولت هنگامی که او در گذشته در تماس با او.

روز دوشنبه رسمی Rodong Sinmun روزنامه گزارش داد که کیم تا به حال با ارسال پیام تشکر به کارگران در ونسن Kalma گردشگری ساحلی پروژه.

این آخرین در یک سری از گزارش ها در روزهای اخیر از بیانیه های صادر شده و یا اقدامات انجام شده در کیم نام اگر چه هیچ کدام انجام هر گونه عکس از او.

تصاویر ماهواره ای مورد بررسی قرار 38North ما بر اساس فکر می کنم تانک نشان داد یک قطار احتمالا متعلق به کیم در یک ایستگاه در ونسن در هفته گذشته.

آن هشدار داد که قطار در آن حضور نداشت “نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را” اما “قرض دادن وزن” به گزارش او ماندن در این کشور در سواحل شرقی است.

گزارش از داخل جدا شمالی است دشوار به خصوص در هر چیزی برای انجام با آن رهبری است که در میان آن بسیاری از اسرار حفاظت.

قبلی غیبت از چشم های عمومی در کیم بخشی را گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

در سال 2014 او کاهش یافته و از چشم برای نزدیک به 6 هفته قبل از کرد با یک عصا. روز بعد, جنوب جاسوسی آژانس گفت که او تا به حال تحت عمل جراحی برای برداشتن کیست از مچ پا خود را. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net