غیر انتفاعی و می گوید آن را باز محل تزریق در فیلادلفیا

یک فیلادلفیا گروه غیر انتفاعی گفت: آن را باز خواهد شد تحت نظارت محل تزریق در هفته آینده برای مبارزه با مواد مخدر مرگ و میر پس از یک قاضی فدرال را رد کرد وزارت دادگستری تلاش برای جلوگیری از این طرح است.

ایالات متحده منطقه قاضی جرالد McHugh در آخرین نماز جمعه گفت: Safehouse گروه را طرح کند نقض مواد مخدر فدرال قوانین به این دلیل که قصد دارد برای صرفه جویی در زندگی می کند و نه تشویق به استفاده از مواد مخدر.

تسهیلات خواهد بود که اولین از نوع خود در ایالات متحده گفت: آمریکا وکیل ویلیام McSwain یک حریف از این ایده.

سازمان مجموعه, اعلام, جزئیات, در, باز, برای اولین بار گزارش شده توسط Philadelphia Inquirer در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

“ما سپاسگزار است که دادگاه یک بار دیگر متوجه شد که صرفه جویی در زندگی است نه یک جرم” Safehouse عضو هیئت مدیره رندا Goldfein روز سه شنبه گفت. “ما یک نیاز بزرگ در جنوب فیلادلفیا و برنامه ریزی برای باز کردن وجود دارد در هفته آینده.”

McSwain متعهد به نگه داشتن مبارزه با برنامه ریزی و تجدید نظر این حکم به 3 متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

تبلیغات

“چه Safehouse پیشنهاد یک رادیکال آزمایش که دعوت هزاران نفر از مردم بر روی اموال خود را به منظور تزریق مواد مخدر” McSwain روز سه شنبه گفت. او گفت: وزارت دادگستری ایالات متحده جراح عمومی و محلی محله گروه در مخالفت با این طرح است.

Goldfein است گفت که او امیدوار است مقامات محلی خواهد مقاومت در برابر McSwain را تهدید به سرکوب مشتریان با استفاده از تسهیلات. باز شده است در انتظار برای بسیاری از سال گذشته در حالی که McSwain دفتر استدلال کرد که این طرح نقض 1980s-عصر قانون مواد مخدر شناخته شده به عنوان “crackhouse اساسنامه.”

شهردار فیلادلفیا جیم کنی و دادستان منطقه لری Krasner پشتیبانی از نظارت سایت های تزریق که به مدت طولانی عمل در کانادا و اروپا.

وجود دارد بیش از 1100 مصرف بیش از حد مرگ و میر در فیلادلفیا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im