غیر سود کمپین به ارائه ماسک برای نیویورک سلامت کارگران

به عنوان COVID-19 شیوع موج در شهر نیویورک غیر انتفاعی و شهروندان در سراسر کشور رو به جلو آمده اند به جمع آوری و تامین تجهیزات حفاظت شخصی این شهر را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

این کشور شاهد 402 شیوع مرگ و میر ناشی از روز جمعه با 84 از آنها از شهر نیویورک به تنهایی. از مجموع 1,841 دفاع کرد گرفته شد مرگ و میر در کشور 517 آمده اند از این شهر است.

در حالی که ملت دعوا CCP ویروس همه گیر بیشتر در معرض خطر روزانه کارکنان مراقبت های بهداشتی.

روز جمعه در ایالت نیویورک انجمن پرستاران (NYSNA) در بیانیه ای گفت که نیاز است که بیشتر PPE (personal protective equipment) و پرستاران خود را محدود کرده اند دسترسی به آن است.

پرستاران در ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس ادعایی در آزادی مطبوعات که از آنها خواسته شده است که برای استفاده مجدد از N95 ماسک برای کل هفته.

یک گروه از شهروندان را آغاز کرده است محبوب مبارزات انتخاباتی در GoFundMe جمع آوری پول برای N95 ماسک برای شهر نیویورک سلامت کارگران است. از مارس 19, از آن شده است قادر به جمع آوری بیش از $410,000 و اهدا کرده است ماسک برای بیمارستان ها در خط مقدم مبارزه با COVID-19 از جمله Bellevue و المهرست بیمارستان که به تازگی دیدم بسیاری از موارد منجر به مرگ.

“7,200 ماسک وارد شده اند! تیم ما این است که صرف تمام روز انداختن آنها به بیمارستان شده اند که ضربه سخت ترین فیور New Rochelle, Elmhurst, Mt سینا NYP & NYU گفت:” میلیون ماسک بنیانگذار بن وی در پیامی در توییتر در روز سه شنبه.

پروژه C. U. R. E., موسسه خیریه بین المللی است که تامین زندگی-صرفه جویی در لوازم پزشکی و تجهیزات به درمانگاه ها و بیمارستان ها در زیر منابع جهان آغاز شده حمایت محلی سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در پی COVID-19 شیوع.

“در حالی که پروژه C. U. R. E. ماموریت است که به تقویت سلامت سیستم در زیر منابع کشور اولویت اول ما این است که برای کشور خود ما” سازمان مدیر عامل و رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

این سازمان در حال انجام PPE درایو در سراسر بسیاری از شهرستانها است و بیشتر به طور فعال حمایت از بیمارستان در نزدیکی مراکز توزیع در دنور شایانی شیکاگو (منطقه مترو), Munster, Nashville, هوستون (منطقه مترو), ققنوس (منطقه مترو) فیلادلفیا و ویلمینگتون.

میکا دانا مدیر بازاریابی و ارتباطات برای سازمان گفت: عصر فردا از طریق تلفن است که سازمان مایل به حمایت از بیمارستانهای نیویورک و کسانی که در نیاز می توانید درخواست لوازم و تجهیزات اگر آنها روبرو هستند قریب الوقوع کمبود با پر کردن یک فرم آنلاین.

یکی دیگر از ملی خیریه جمع آوری کمک های مالی و منابع در سراسر کشور و ارسال آنها به شیوع باغ زمستان است CDC پایه و اساس است.

امی Tolchinsky بنیاد سخنگوی گفت: عصر فردا در یک ایمیل که این سازمان فعال آن امداد اورژانس صندوق در اواخر ماه ژانویه است.

“تا چند هفته پیش از کمک های مالی و تعهدات که تا به حال دریافت شده است در حال حاضر متعهد شده است به آدرس شناسایی نیازهای گفت:” Tolchinsky.

این سازمان ارائه شده است پشتیبانی به ادارات بهداشت در سراسر کشور از جمله این بیماری همه گیر باغ نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است.

این پشتیبانی شامل, در میان چیزهای دیگر بودجه برای خرید از PPEs. “در حال حاضر CDC تیم بنیاد است که با داشتن بحث و گفتگو با CDC و بهداشت بخش های مورد نیاز به اولویت و استقرار بودجه گفت: Tolchinsky.

به عنوان ایالات متحده پیشی ایتالیا این هفته برای تبدیل شدن به کشور با کروناویروس موارد خارج از چین با بیش از 115,000 موارد شناخته شده به عنوان از شنبه بعد از ظهر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز موسسات خیریه نیز شروع به ساخت احتمالات برای شریک زندگی خود سازمان.

غیر انتفاعی ارائه دهندگان خدمات در شهر نیویورک گرد هم آمده اند و ایجاد یک صندوق به نام NYC COVID-19 پاسخ و تاثیر صندوق است که به طور انحصاری ارائه بودجه در میان چیزهای دیگر برای PPEs به موسسات خیریه همکاری با جوامع در طول بیماری همه گیر.

“بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی در سراسر شهرستان ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی و مراقبت های پزشکی به جمعیت های آسیب پذیر مانند خانه نشین, مسن, بزرگسالان بی خانمان و افراد معلول” Lorie Slutsky رئیس جمهور از نیویورک, جامعه, اعتماد, گفت Epoch Times, در بیانیه ای.

“به منظور ادامه به انجام این کار بسیاری از آنها به طور غیر منتظره نیاز به خرید محافظ دنده بنابراین کارکنان و مشتریان نمی آلوده شوند. به همین دلیل است که گنجانده شده است که از جمله ممکن است به استفاده از کمک های مالی و وام” گفت: Slutsky.

سی ان ان مستند در یک dvd کمک به این گزارش.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de