هیچ ‘V’-شکل بازگشت از ویرانگر ما از دست دادن شغل و سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا می گویند

سان فرانسیسکو—به عنوان بسیاری از نقاط به بزرگترین اقتصاد جهان شروع به بازگشایی پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات که آهسته گسترش CCP ویروس اما سوخته شغل آمریکایی ها باید در انتظار یک بازگشت سریع به رشد ایالات متحده فدرال رزرو در انتخابات گفت: در 8 مه.

“چند ماه پیش من خوشبین بودم و امیدوار که شاید ما را یک ‘V’-شکل recovery—بسته چیزهایی که پایین سرکوب ویروس و سپس بازیابی سریع” مینیاپولیس رئیس بانک فدرال رزرو نیل Kashkari گفت: در یک مصاحبه با PBS Newshour.

CCP (دیروز) ویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور با نزدیک به 1.3 میلیون نفر آلوده شده و تا کنون بیش از 77,000 مرده است.

با واکسن و درمان موثر بعید است برای یک یا دو سال “ما در متاسفانه آهسته بلند بهبود” از “ویرانگر” شغل زیان Kashkari گفت.

jobless-claims-2
افرادی که شغل خود را از دست در خط صبر کنید تا فایل برای بیکاری در آرکانزاس نیروی کار مرکز در فایت ارک., در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. (نیک آکسفورد/فردا نیوز)

اقتصاد ایالات متحده ریختن رکورد 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل با توجه به مستندات اعمال شده توسط آمریکا و دولت های محلی برای جلوگیری از گسترش ویروس های وزارت کار ایالات متحده نیز گزارش داد که جمعه است.

در مصاحبه با فاکس نیوز روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که این مشاغل خواهد بود. “آنها خواهید بود به زودی و در سال آینده ما در حال رفتن به یک فوق العاده سال,” او گفت:.

که ديدگاه غالب در فدرال رزرو است که کاهش نرخ بهره به صفر خریداری تریلیون دلار از اوراق قرضه و تمدید اعتبار به دولت های محلی و کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از بازارهای مالی از imploding و نگه داشتن اقتصاد از حتی بدتر از ویرانی.

Depart-of-Labor
بازدید کنندگان به نیویورک دولت و وزارت کار در حال تبدیل دور در درب توسط پرسنل با توجه به تعطیلی بیش از CCP ویروس نگرانی در شهر نیویورک در 18 مارس سال 2020 است. (جان Minchillo/عکس از آسوشیتدپرس)

سان فرانسیسکو رئیس فدرال مری دالی که به نظر می رسد در سی ان ان بعد از یک ساعت گفت: فدرال رزرو اقدامات بی سابقه ای همراه با نزدیک به 3 تریلیون دلار متعهد توسط کنگره آمریکا برای نجات, تلاش, باید کمک کند.

“آنچه که من امیدوار هستم در این پایه است که ما می توانیم دوباره با خیال راحت به ما گوش به مقامات بهداشت عمومی ما آن را آهسته اما تدریجی … اگر ما انجام این کارها و ما مجددا با خیال راحت پس از آن من انتظار ما را به رشد مثبت در سال 2021,” دالی گفت.

پرسید: اگر آن را می تواند از 10 یا 12 سال به تعمیر و بازار کار, به عنوان آن را پس از 2007-2009 بحران مالی او گفت: “من شب و روز کار به اطمینان حاصل شود که اتفاق نمی افتد.”

اما اقتصاد نمی تواند برگرد تا سرعت بیش از حد نه به عنوان طولانی به عنوان CCP ویروس هنوز هم سست او گفت:.

“هنگامی که coronavirus پشت سر ما, ما می توانیم reengage به طور کامل” دالی سیتی گفت: “این نمی تواند سریع; به نظر من نمی توان آن را ‘V’-شکل آن تدریجی خواهد بود.”

توسط Ann Saphir

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de