یک هواپیمای مسافربری سقوط کرد و در یک محله شلوغ در لبه فرودگاه بین المللی در نزدیکی پاکستان در جنوب شهر بندری کراچی در روز جمعه به کشته شدن همه 107 مسافر و خدمه شهردار این شهرستان گفت.

شهردار وسیم اختر گفت: حداقل پنج یا شش خانه ویران شد در سقوط پرواز داخلی توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان. آن را بلافاصله شناخته شده اگر کسی کشته و یا زخمی در محله خود است.

پلیس با پوشیدن ماسک محافظ تلاش برای پاک کردن دور جمعیت اجازه می دهد تا یک firetruck و یک آمبولانس به حرکت را از طریق خیابان های باریک به سمت محل سقوط هوا پر از گرد و غبار و دود. پلیس و سربازان محاصره این منطقه است.

انتقال از خلبان نهایی ارز با کنترل ترافیک هوایی, ارسال شده در وب سایت LiveATC.net نشان داد او شکست خورده بود به زمین و چرخش به اطراف را یکی دیگر از تلاش.

“ما از اقدام مستقیم آقا — ما از دست داده اند موتور” یک خلبان گفت.

“تایید تلاش خود را در شکم” کنترل ترافیک هوایی گفت: ارائه یک باند.

“آقا — میدی, میدی, میدی, میدی پاکستان 8303” خلبان گفت: قبل از انتقال به پایان رسید.

سازمان دیده بان | تمام 107 مسافر و خدمه کشته در سقوط هواپیما در کراچی پاکستان:

شاهدان گزارش دیدن هواپیما دایره فرودگاه سه بار قبل از توفنده به یک محله فقیر آن را به عنوان تلاش برای زمین. 0:59

این هواپیما پس از رسیدن از شهر شرقی لاهور شد حمل 99 مسافر و هشت خدمه گفت: Abdul Sattar Kokhar سخنگوی پاکستان در سازمان هواپیمایی کشوری.

پاکستان تا به حال از سر گرفته پروازهای داخلی در اوایل این هفته پیش از عید-al فطر تعطیلات به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان است. پاکستان شده است در سراسر کشور مستند از اواسط ماه مارس به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

مردان پیاده روی در باقی مانده در محل مسافر سقوط هواپیما. شهردار کراچی می گوید تاکنون اجساد مسافران یا خدمه. (اختر سومرو/فردا نیوز)

شاهدان گفت: Airbus A320 به نظر می رسد به تلاش برای زمین دو یا سه بار قبل از توفنده در یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی. این منطقه مسکونی در لبه فرودگاه شناخته شده به عنوان مدل کلنی ضعیف است و به شدت متراکم.

یکی از ساکنان منطقه عبدالرحمن گفت: او را دیدم هواپیما دایره حداقل سه بار ظاهر می شود سعی کنید به زمین قبل از آن سقوط کرد به چندین خانه.

تصویری منتشر شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن این هواپیما پرواز کم بیش از یک منطقه مسکونی با شعله های آتش تیراندازی از یکی از موتورهای آن.

ساعت سفارشات ‘درخواست فوری’

نخست وزیر پاکستان عمران خان در توئیتر خود نوشت: “شوکه & متاثر شده بودند سقوط … فوری پرس و جو خواهد نهاد. دعا و تسلیت به خانواده متوفی.”

ایرباس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد سقوط. پرواز از شمال شرقی شهر لاهور به طور معمول طول می کشد حدود یک ساعت و نیم.

(CBC)

Airworthiness اسناد و مدارک نشان داد که هواپیما آخرین دریافت در دولت بررسی Nov. 1, 2019. PIA ارشد مهندس امضا گواهی نامه جداگانه ای در آوریل 28, گفته, تمام, تعمیر و نگهداری انجام شده است. آن گفت: “این هواپیما به طور کامل airworthy و با تمام ایمنی” استاندارد.

مالکیت سوابق ایرباس A320 نشان داد China Eastern Airlines پرواز هواپیما از سال 2004 تا 2014. این هواپیما سپس وارد PIA ناوگان اجاره از جنرال الکتریک سرمایه خدمات حمل و نقل هوایی.

پری Bradley سخنگوی جنرال الکتریک گفت: این شرکت بود “آگاه گزارش از حادثه و از نزدیک نظارت بر وضعیت.”

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de