هلنا منت. (AP) — سخنران از مونتانا خانه اذعان یکشنبه که مجلس به احتمال زیاد هیچ چیز به تحریم دولت جمهوری نماینده پس از مجلس رد تماس به استعفا خود ادعا که قانون اساسی ایالات متحده اجازه می دهد تا سوسیالیست به زندانی و یا شات.

خواه خانه رهبران از جمله سخنران گرگ هرتز نوشت, Rep. رادنی گارسیا در دوشنبه درخواست او برای استعفا پس از “التهاب” و “عمیقا نگران کننده” نظرات در جمهوری تجمع در هلنا جمعه گذشته است. Lee روزنامه ها از مونتانا اولین گزارش گارسیا سخنان.

گارسیا گفت: آسوشیتد پرس روز دوشنبه تنها راه او خواهد استعفا این است که “اگر خدا خواسته به من.”

این عملی نیست برای تماس مونتانا پاره وقت قانونگذاران به یک جلسه ویژه به تحریم گارسیا, با توجه به برآورد حداقل هزینه از $50,000 هرتز گفت.

هرتز گفت که او این اختیار را دارد تا خانه از اعضای موقت کمیته ای که در کار نگه دارید زمانی که نماینده مجلس است در جلسه نیست اما گارسیا است نه خدمت در هر موقت کمیته.

ترکیبات در گارسیا قانونی منطقه می تواند جمع آوری امضا در یک دادخواست برای یک انتخابات به او را از دفتر حذف, اما وجود دارد هیچ نشانه ای که هر کسی انجام است.

تبلیغات

زمینه را برای به یاد بیاورید شامل فیزیکی یا روانی و عدم تناسب اندام, بی کفایتی, تخلف از سوگند, دفتر رسمی سوء رفتار و یا محکومیت یک جرم جنایت گفت: Todd Everts مدیر خدمات حقوقی برای قوه مقننه است.

روشن نیست که آیا گارسیا نظر خواهد دیدار با هر یک از کسانی که زمینه را برای حذف.

اگر آنها در آن زمان یک به خاطر انتخابات برگزار می شود, رای دهندگان خواهد بود نزدیک به یک انتخابات مقدماتی که در آن گارسیا است که به دنبال یک دولت سنا صندلی هرتز گفت.

“من فکر می کنم مردم فقط نیاز به درک وجود دارد بسیار کمی است که یک قانونگذار می توانید انجام دهید در طول این دوره به خصوص اگر آنها در موقت کمیته” هرتز گفت.

گارسیا تشبیه سوسیالیسم به خیانت و ادعا میکند که افرادی که در بر داشت به سوسیالیست ها می تواند زندانی شده و یا به ضرب گلوله کشته است. او نمی تواند به استناد کدام بخش از قانون اساسی پشتیبانی از ادعای خود را. قانون اساسی تعریف خیانت به levying جنگ علیه ایالات متحده و یا ارائه کمک و به راحتی دشمنان خود را.

“اما بیش از احتمال زیاد آنها هرگز شات از آنجا که ما فقط نیست که در جامعه امروز” گارسیا روز دوشنبه گفت:. “ما قرار بود متمدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im